Dámske šperky značky Guess patria do vlastnej triedy. Dokonalé kombinácie rôznych konvencií, motívov a štýlov sú najlepším riešením pre každú ženu, ktorá hľadá niečo viac ako len jednoduché každodenné ozdoby. Vďaka takýmto kombináciám sa šperky Guess stávajú nadčasovým synonymom pre šarm, štýl a nádych extravagancie na každú príležitosť.

Čítať ďalej

Šperky Guess

(191)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Nový produkt
 2. Nový produkt
 3. Nový produkt
 4. Nový produkt
 5. Nový produkt
 6. Nový produkt
 7. Nový produkt
 8. Nový produkt
 9. Nový produkt
 10. Náušnice Guess Wanderlust Náušnice Guess Wanderlust
  Bezplatné doručenie 24H
  25,00 €

  Guess Wanderlust UBE20017

  Bezplatné doručenie 24H
Stránka
Najobľúbenejšie

Hádajte šperky pre ňu

V obchode Clock Shop veľmi dobre vieme, aké dôležité je byť nekonvenčný, jedinečný a vyčnievať z davu. So šperkami Guess je to možné - vďaka použitiu ušľachtilej ocele rôznych tvarov, ako aj kryštálov a materiálu možno dosiahnuť jedinečný, neopakovateľný vzhľad, ktorý priamo súvisí s jedinečnou a neobvyklou povahou každej ženy. Množstvo variantov a vzorov zaručuje individuálne kombinácie pre každú ženu, aby mohla zvýrazniť a ukázať svoj pôvab a ženskosť.

Náušnice Guess

Sortiment šperkov Guess zahŕňa úžasné náušnice s puzetou aj visiacim zapínaním. Rozmanitosť modelov vám umožní zostaviť si vlastnú súpravu v kombinácii s krásnymi prsteňmi alebo náhrdelníkmi. Tie sú zase vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v striebornej alebo zlatej farbe a v prípade niektorých modelov tvoria s náušnicami neoddeliteľný celok. Výberom takejto súpravy si môžete byť istí úžasným a jedinečným vzhľadom. Ďalšie ozdoby v podobe kryštálov len umocňujú efekt a dodávajú jemný a zaujímavý lesk.