Značka Casio sa preslávila výrobou neuveriteľne populárnych hodiniek Casio G-Shock, ktoré si získali srdcia státisícov používateľov z celého sveta. Výrobcovia však nezabudli ani na ženy a vytvorili dámske náprotivky týchto hodiniek Casio Baby-G s rovnakými rôznymi funkciami, ktoré sa však vyznačujú tlmenejším dizajnom a farbami dokonale prispôsobenými ženskému štýlu.

Čítať ďalej

Hodinky Casio Baby-G

(5)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Dámske Baby-G Urban Hodinky Dámske Baby-G Urban
  Skladom - ihneď na odoslanie
  121,00 €

  Baby-G Urban BA-110X-7A1ER

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Dámske Baby-G Urban Hodinky Dámske Baby-G Urban
  Skladom - ihneď na odoslanie
  121,00 €

  Baby-G Urban BA-110X-1AER

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky Dámske Baby-G Sport Hodinky Dámske Baby-G Sport
  Skladom - ihneď na odoslanie
  89,00 €

  Baby-G Sport BGD-565S-7ER

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Séria Casio Baby-G je variáciou obľúbenej kolekcie G-Shock určenej pre aktívne ženy. Viacfarebné modely a veľký výber variantov vybavených radom športovo využiteľných funkcií robia z tejto série vynikajúcu voľbu, keď hľadáme hodinky, ktoré nás budú sprevádzať pri fyzických aktivitách, ale aj na dennej báze. Spoločnosť Casio Baby-G vznikla v roku 1995 ako reakcia na rastúci záujem o základný ultraodolný rad G-Shock, určený predovšetkým pánom s aktívnym životným štýlom. Pôvodne avantgardná kolekcia navrhnutá tak, aby odolala aj tým najnáročnejším podmienkam, sa v priebehu rokov stala kultovou sériou G-Shock, ktorá sa už nepoužíva len ako nepostrádateľná pomôcka pri športe alebo extrémnych výzvach, ale aj ako originálny doplnok každodenného oblečenia. A práve vtedy, s príchodom postupných farebných verzií a strihov, ktoré tak veľmi oceňujú najmä ženy, sa začala výroba menšej a dizajnovo pestrejšej série dámskych hodiniek G-Shock, Casio Baby-G.

Výnimočná odolnosť hodiniek Casio Baby-G

Každý model tejto série má vysoko odolnú nárazuvzdornú a vodotesnú konštrukciu, ktorá sa skvele hodí na behanie, plávanie, cvičenie alebo tanec. Obaly a remienky väčšiny modelov sú vyrobené z vysokokvalitného plastu, ktorý je vďaka svojej trvanlivosti a odolnosti skvelý do náročných podmienok. Farebné silikónové remienky, prítomné vo veľkej časti výrobkov tejto kolekcie, dokonale priľnú k ženskému zápästiu a nespôsobujú odreniny. Dôležité sú aj pohodlné zapínania, ktoré zabraňujú náhodnému rozopnutiu remienka.

Hodinky Baby-G - množstvo možností pre aktívne ženy

Hodinky Casio Baby-G sú predovšetkým funkčné. Väčšina výrobkov tohto radu má zabudované stopky merajúce čas s presnosťou 1/100 sekundy, čo výrazne uľahčuje meranie času počas každodennej fyzickej aktivity. Hodinky sú často vybavené aj budíkom s funkciou odloženia, časovačom, dátumovkou, 24-hodinovým časom a svetovým časom - užitočným nástrojom pri cestovaní medzi časovými pásmami. Vďaka použitiu LED podsvietenia takmer v každom modeli je možné čítať čas za akýchkoľvek podmienok. Vďaka originálnym farebným riešeniam a moderným tvarom mnohé ženy kombinujú hodinky z tejto kolekcie so svojím každodenným oblečením, čím originálne zdôrazňujú svoj štýl a dodávajú sérii univerzálny charakter. V prípade kolekcie Casio Baby-G si môžeme vybrať z celej palety farieb, z ktorých väčšina je zachovaná v živých, energických, oku lahodiacich odtieňoch. Veľmi zaujímavou dizajnovou možnosťou sú modely "Denim" s obalmi a remienkami zdobenými textúrou v štýle džínsoviny.

G-Shock - dámsky ekvivalent ikonických športových hodiniek

Dámske hodinky G-Shock sa od pôvodného radu nelíšia ničím iným ako dizajnom. Do modelov radu Casio Baby G boli umiestnené rovnaké funkcie, vďaka čomu sú obe kolekcie z hľadiska svojich možností rovnocenné - takže muži aj dámy môžu využívať pokročilé funkcie Casio.

V ponuke výrobcu nemohol chýbať ani najžiadanejší model medzi dámskymi hodinkami G-Shock, ktorý sa zakaždým stáva predajným hitom a s každou novou generáciou a koncepčnou líniou dokazuje, že je skutočným hitom. Samozrejme, ide o dámske hodinky G-Shock v bielej farbe - hodinky v tejto farbe sa vždy tešili neutíchajúcej obľube.

Predajňa hodiniek Casio Baby-G vo Varšave

Pozrite si rôzne modely hodiniek Casio Baby-G a vyberte si svoje obľúbené v našom obchode! Hodinky Casio Baby-G - Varšava nájdete u nás, a ak dávate prednosť pohodliu, objednajte si hodinky online!