Hodinky Casio Vintage sú ikonickou kolekciou štýlových hodiniek, ktoré odkazujú na modely, ktoré boli veľmi populárne v 80. a 90. rokoch minulého storočia - na tú dobu prekvapivo futuristické. Predmetom mimoriadnej túžby v tom čase boli hodinky s kalkulačkou - sen každého dospievajúceho chlapca. V snahe uspokojiť tento sentiment sa spoločnosť Casio rozhodla obnoviť túto líniu, ktorá sa teraz nazýva "Vintage".

Čítať ďalej

Hodinky Casio Vintage - Retro

(43)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. -31%
  Hodinky Dámske Casio Vintage Maxi Premium Hodinky Dámske Casio Vintage Maxi Premium
  Bezplatné doručenie 24H
  156,00 € 108,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 108,00 €

  Casio Vintage Maxi Premium A1000MCG-9EF

  Bezplatné doručenie 24H
 5. -30%
  Hodinky Dámske Casio Vintage Perfect Square Hodinky Dámske Casio Vintage Perfect Square
  Bezplatné doručenie 24H
  98,00 € 69,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 69,00 €

  Casio Vintage Perfect Square LTP-E155MR-9BEF

  Bezplatné doručenie 24H
 6. -30%
  Hodinky Dámske Casio Vintage Collection Hodinky Dámske Casio Vintage Collection
  Bezplatné doručenie 24H
  83,00 € 58,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 58,00 €

  Casio Vintage Collection LTP-E156MR-9AEF

  Bezplatné doručenie 24H
 7. -29%
  Hodinky Pánske Casio Vintage Camouflage Hodinky Pánske Casio Vintage Camouflage
  Bezplatné doručenie 24H
  62,00 € 44,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 44,00 €

  Casio Vintage Camouflage A168WEGC-3EF

  Bezplatné doručenie 24H
 8. Hodinky Dámske Casio Vintage Maxi Hodinky Dámske Casio Vintage Maxi
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  88,00 €

  Casio Vintage Maxi A100WEGG-1A2EF

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 9. Hodinky Pánske Casio Oldschool Hodinky Pánske Casio Oldschool
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  30,00 €

  Casio Oldschool F-201WAM-9AVEF

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
Najobľúbenejšie

Rad hodiniek Casio Vintage nie je určený len pre generáciu, ktorá si pamätá časy prvých hodiniek tohto typu; hodinky Vintage sú pomerne obľúbené aj u dnešnej mládeže. Pozrite si rad retro hodiniek Casio a presvedčte sa o ich vynikajúcom dizajne.

Vráťte sa do minulosti s hodinkami Casio Vintage - novou iteráciou retro hodiniek Casio!

Casio Vintage sú stále dobre známe a obľúbené hodinky Casio Retro, ale v úplne novom prevedení! Zmeny vo výrobnom procese a menšie štýlové úpravy viedli značku Casio k tomu, aby navrhla nový názov pre svoju ikonickú sériu - a tak z Casio Retro vznikli senzačné hodinky Casio Vintage! Rad hodiniek Casio Vintage zahŕňa výrazné modely s obdĺžnikovým puzdrom a monochromatickým displejom, ako aj klasickejšie okrúhle hodinky. Všetky fungujú na základe vynikajúcich quartzových mechanizmov Casio, poháňaných energiou prúdiacou z batériového článku. Materiály použité na komponenty puzdra sú buď odolná nehrdzavejúca oceľ, alebo pohodlný plast, zatiaľ čo remienky sú niekedy kožené, oceľové alebo gumové. Ciferníky hodiniek sú pokryté minerálnym alebo hessalitovým sklom, pričom ich vodotesnosť (30 alebo 50 metrov) ich ochráni pred akýmkoľvek postriekaním. Medzi všetkými typmi hodiniek Casio Vintage môžete oddeliť dámske, pánske a univerzálne modely.

Casio Vintage - klasické retro hodinky s elektronickým displejom

Hlavným radom hodiniek Casio Vintage sú samozrejme digitálne modely, vybavené obdĺžnikovým krytom a množstvom funkcií, ktoré zvyšujú užitočnosť hodiniek. Majú stále užitočné stopky, rozšírený kalendár, časovač a budík, zatiaľ čo niektoré majú spomínanú kalkulačku s klávesnicou, umiestnenú priamo pod displejom. Zaujímavosťou je, že jeden model Casio Vintage s kalkulačkou sa objavil vo filmovej sérii Návrat do budúcnosti.

Hodinky Casio Vintage Gold - vyberte si nezameniteľný pôvab 80. rokov

Značka Casio sa po nepredstaviteľnom úspechu série hodiniek Casio Vintage rozhodla rozšíriť svoj sortiment a ponúknuť zákazníkom niečo neobvyklé aj medzi hodinkami Casio. Ide, samozrejme, o kolekciu Casio Vintage Gold, ktorá zahŕňa všetky vlastnosti hodiniek Casio, ale má ešte jednu dôležitú vlastnosť - oceľové obaly týchto hodiniek a náramky z rovnakého materiálu boli potiahnuté zlatom, takže hodinky sa vyznačujú nielen výrazným leskom, ale zároveň odkazujú na podobne vyzerajúce modely spred tridsiatich rokov. Odteraz sa môžete cítiť úplne ako doma v klasickom rade z tohto obdobia a vlastniť jedny z najmodernejších hodiniek tej doby. Dnes sa móda podobných predmetov a štýlov vracia - aj vo svete hodiniek.

Hodinky Casio Vintage - esencia klasiky

Kolekcia Casio Vintage naopak zahŕňa klasické hodinky s analógovým ciferníkom alebo hybridy s ukazovateľom ciferníka a digitálnym displejom. Tie sú oveľa decentnejšie ako typické hodinky Casio Vintage, ale rovnako krásne. Osobitnú pozornosť si zaslúži línia "Perfect Duo", čo sú hodinky určené na elegantnejší štýl.

Vďaka vytvoreniu analógovej línie si hodinky Casio Vintage získali priazeň ľudí, ktorí si pamätajú predovšetkým klasický štýl z 80. a 90. rokov a chcú sa naň zamerať pri výbere hodiniek. Analógové hodinky Casio Vintage sú ideálnou voľbou - majú len základné funkcie, vďaka čomu sú ideálne ako hodinky pre ľudí, ktorí sa cítia zahltení nadbytkom technológií.

Hodinky Casio Vintage vo Varšave

Hodinky Casio Vintage sú k dispozícii v našom online obchode, ale nájdete ich aj stacionárne v našej predajni vo Varšave, kde ste viac než vítaní! Ponúkame odbornú pomoc a profesionálne poradenstvo!