Značka Pierre Ricaud je na trhu s hodinkami už dlho, ale nie je známa len tým. Je tiež výrobcom špičkových šperkov a návrhy, ktoré sa objavujú na trhu, neustále priťahujú pozornosť tisícov zákazníkov.

Čítať ďalej

Šperky Pierre Ricaud

(2)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

Ak hľadáte špičkové šperky s jedinečným, vysoko estetickým dizajnom, dámske náramky Pierre Ricaud sú niečo pre vás! Objednajte si ich ešte dnes a presvedčte sa, ako dobre sa budú kombinovať s vaším jedinečným štýlom a ako skvele vďaka nim zažiari váš styling úplne novým spôsobom. Vyskúšajte si ich teraz a presvedčte sa sami!

Úžasné šperky Pierre Ricaud

Šperky Pierre Ricaud predstavujú skupinu skutočne výnimočných výrobkov. Značka dbá na použitie materiálov, ktorých vysoká kvalita nenecháva nikoho na pochybách. Preto je väčšina ponúkaných šperkov vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s osvedčenými vlastnosťami súvisiacimi s odolnosťou a vysokým leskom tohto kovu. Vďaka tomu zostávajú šperkom, ktorý vydrží roky a stane sa pozoruhodnou pamiatkou a vzorom dokonale navrhnutého doplnku.

Dámske náramky Pierre Ricaud - jedinečné štýly a kompozície

Najpozoruhodnejším šperkom Pierra Ricauda je rad rozmanitých dámskych náramkov. Boli navrhnuté tak, aby čo najlepšie odrážali minimalistický charakter značky, ktorý však hovorí jasnou rečou a má prezentovať osobitý štýl každej ženy, ktorá nosí konkrétny model náramku Pierre Ricaud. Zlaté a strieborné farby použité pri výrobe týchto doplnkov odkazujú na klasické vzory, čo znamená, že značka sa vyhýba zbytočnej extravagancii v prospech tradičných riešení súvisiacich s výberom šperkov a ich jednotlivých prvkov a vlastností. To zaručuje mimoriadny efekt - na jednej strane sú šperky Pierre Ricaud nenápadné a sú príkladom skromného doplnku, na druhej strane fantasticky dopĺňajú styling prostredníctvom exkluzívneho doplnku a jedinečnej krásy.

So šperkami Pierre Ricaud budete vždy v móde.

Šperky Pierre Ricaud sa dokonale hodia k akémukoľvek typu oblečenia - v každodennom outfite dokonale podčiarknu vkus majiteľky, zatiaľ čo ako doplnok k elegantnému večernému outfitu nádherne zvýraznia jej individuálny štýl a jedinečný spôsob zdobenia. Náramky Pierre Ricaud sú navrhnuté tak, aby zdôrazňovali individualitu. Niektoré predstavujú veľmi jednoduché vzory bez zbytočných doplnkov - jednoduchá obruč so zapínaním, ktorej okraje sú zdobené kryštálmi Swarovski, je všetko, čo môže moderná žena potrebovať. Pre milovníkov trochu komplikovanejších doplnkov sú tu náramky s rovnako nekomplikovaným tvarom, ktoré však vďaka detailom získavajú na štýle. Niektoré náramky sú založené na princípe oceľového polkruhu pripomínajúceho lano, ktorý je v strede konštrukcie omotaný efektným uzlom. Iné sú zasa najjednoduchšie možné obruče s veľkým kryštálom Swarovski umiestneným v strede. Takáto rozmanitosť a jednoduchosť je jedným z charakteristických znakov značky dámskych šperkov Pierre Ricaud, ktorá sa vyznačuje módnym, ale minimalistickým a estetickým vzhľadom.