Niektorí si vyberajú hodinky s náramkami, pretože sa často spájajú s luxusnými a mimoriadne exkluzívnymi hodinkami. Iní si vyberajú kožené náprotivky kvôli ich elegantnej povahe a absencii alergií na tento typ remienka. Niektorým nositeľom to však nestačí a chcú cítiť úplnú slobodu. Čo si vybrať? Materiálové popruhy, samozrejme.

Čítať ďalej

Remienky - Textilné

(31)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

Objednajte si teraz textilný remienok pre svoje hodinky a uvidíte, ako skvele bude vyzerať. Nečakajte - vyberte si ešte dnes!

Materiálové remienky na hodinky - ktorý si vybrať?

Náš obchod ponúka množstvo druhov popruhov z vysokokvalitných tkanín alebo zosilnených tkanín z odolných nití. Vďaka svojej odolnosti voči oderu a poškodeniu budú dokonalým doplnkom pre každé hodinky, pretože zostanú na svojom mieste aj v náročných podmienkach. Budú ideálne aj pre milovníkov plávania, pretože na rozdiel od kože sa remienky z textilu dobre držia pod vodou.V ponuke nájdete textilné remienky vyrobené spoločnosťou Suunto, ktoré sú špeciálne určené na použitie s inovatívnymi inteligentnými hodinkami Suunto. K dispozícii je aj značka Morellato, jeden z najobľúbenejších výrobcov remienkov na hodinky.