Švajčiarske hodinky sú kvalitné samy o sebe, ale existujú značky, ktoré sa vryli do nášho povedomia a sú považované za najlepšie značky na svete. To je prípad značky Tissot. Tento švajčiarsky konštruktér je skutočným vzorom pre ostatné značky vo výrobe hodiniek najvyššej kvality. Ktoré hodinky Tissot sú najlepšie?

Čítať ďalej

Hodinky Tissot

(654)

Najobľúbenejšie
 1. Zlaté hodinky - 18K zlato (Au 750)
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. Bestseller
 10. Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Bestseller
 14. Bestseller
 15. Bestseller
 16. Bestseller
 17. Bestseller
 18. Bestseller
 19. Bestseller
 20. Bestseller
 21. Bestseller
 22. Bestseller
 23. Bestseller-22%
  Hodinky Pánske Tissot Gent Xl Hodinky Pánske Tissot Gent Xl
  Bezplatné doručenie 24H
  542,00 € 423,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 423,00 €

  Tissot Gent Xl T116.407.11.051.00 (T1164071105100)

  Bezplatné doručenie 24H
 24. Nový produkt
Najobľúbenejšie

Výber najlepších hodiniek Tissot nie je jednoduchý. Sortiment značky zahŕňa modely rôznych štýlov, takže si každý nájde niečo, čo ho zaujme. Ak hľadáte spoľahlivé, ale elegantné prémiové hodinky - Tissot je pre vás tou správnou voľbou!

Inovácie na prvom mieste - história hodiniek Tissot

Históriu hodiniek Tissot začal písať Charles Emil Tissot v roku 1853 v Le Locle vo Švajčiarsku. Jej meno dalo vzniknúť pozoruhodnej kolekcii automatických hodiniek, ktoré zaujmú svojou klasickou krásou a jedinečnou textúrou ciferníka. Spočiatku sa spoločnosť zameriavala na výrobu vreckových hodiniek, ktoré boli v polovici 19. storočia najobľúbenejšími hodinkami. Spoločnosť Tissot bola priekopníkom v konštrukcii hodiniek s dvoma časovými zónami, ktoré sa spočiatku používali len v týchto hodinkách. Inovácie a snaha o neustále zlepšovanie mechanizmov boli a stále sú hlavnými myšlienkami značky. Spoločnosť Tissot sa tiež vyznamenala ako priekopník v používaní neobvyklých materiálov na povrchovú úpravu hodiniek - rôznych druhov plastov, kameňa alebo dreva. Dnes je známa kombináciou klasiky a športu, ako aj inovatívnou líniou T-Touch Expert - hodinkami so zafírovým sklom citlivým na dotyk.

Ktoré hodinky Tissot sú najlepšie?

Hodinky pre fanúšikov klasiky, motoristických športov, vodných športov alebo snáď pre moderných nadšencov? Všetky tieto hodinky sú dostupné v ponuke značky Tissot.

Tissot - automobilové inšpirácie

T-Race je séria vytvorená špeciálne pre automobilových nadšencov. Táto séria bola vytvorená v roku 2004 a dodnes vzniká. Každý model tejto série je inšpirovaný pretekárskymi motorkami a jedinečný a výrazný dizajn zaručuje, že táto rodina hodiniek je najobľúbenejšia spomedzi modelov vyrobených v tomto štýle. Hodinky Tissot T-Race sa dokonca dočkali limitovanej edície MotoGP™, ktorej ambasádormi boli Marco Márquez, Jorge Lorenzo a Thomas Lüthie.

Retro odkazy od Tissot

Máte radi klasické riešenia, potom je pre vás rad Tissot PRX vynikajúcou voľbou. Názov hodiniek Tissot PRX znamená presné, robustné a vodotesné. Hodinky z tejto série sú reprodukciou modelu z roku 1978, a preto predstavujú výnimočný dizajn pre nadšencov dizajnu, ktorým záleží na autenticite. Tento model vzdáva hold dizajnom vytvoreným v 70. rokoch minulého storočia, čo je zrejmé od prvého momentu prostredníctvom obálky integrovanej do náramku. Vďaka povlaku SuperLuminova® sa hodinky dajú ľahko používať v tme. Hodinky Tissot PRX sú preto kvintesenciou tradície a nadčasového štýlu, ktorým je značka Tissot preslávená.

Tissot aj pre potápačov

Najznámejšie hodinky pre potápačov? Bezpochyby sú to hodinky Tissot Seastar. Tento model sú najkvalitnejšie hodinky pre potápačov, ktoré budú dobre fungovať pod vodou aj na suchu. Jeho odolnosť voči vode je do 60 barov. Zariadenia z tejto kolekcie sú vybavené héliovým ventilom, jednosmerným rámčekom a sťahovacou korunkou, rámčekom a tlačidlami, čo vám dáva 100 % dôveru v spoľahlivosť tohto modelu. Hodinky Tissot Seastar predstavujú bezpečnosť a odolnosť v kombinácii s eleganciou a vzhľadom typickým pre potápačské hodinky.

Hodinky Tissot pre náročných

Dnes má spoločnosť Tissot veľmi rozsiahlu distribučnú sieť s prítomnosťou vo viac ako 150 krajinách sveta. Vyrába klasické hodinky pre mužov a ženy z kolekcií Tradition, Couturier, Le Locle, Classic a PR100. Okrem tradičných hodiniek ponúka aj športové modely PRS516, PRC200 a PRS200. Značka pravidelne uvádza limitované edície hodiniek, ktorých patrónmi sú ambasádori Tissot.

Hodinky Tissot za najlepšiu cenu na trhu

Naša spoločnosť, ktorá predáva hodinky značky Tissot prostredníctvom online obchodu , je autorizovaným distribútorom značky Tissot. Kompletný sortiment výrobkov značky Tissot nájdete na stránke www.tissot.ch. Všetky pánske a dámske hodinky Tissot zakúpené v našom obchode majú dvojročnú záruku, návod na použitie a sú zabalené v originálnom balení.

Oficiálny predajca Tissot - autorizovaný obchod - distribútor

Vyzývame vás, aby ste si tieto hodinky zakúpili online. Hodinky Tissot k nám prišli od autorizovaného distribútora, ktorý zaručuje ich originalitu a vysokú kvalitu.