Suunto Race S - malé hodinky, veľké možnosti!

Novinky

Suunto Race S - malé hodinky, veľké možnosti!

Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.

25 jún 2024

Suunto, etablovaná značka na trhu s pokročilými športovými hodinkami, s hrdosťou predstavuje svoju najnovšiu sériu - Suunto Race S. Modely tejto série sú kompaktné verzie vlajkového modelu Suunto Race, určené pre ľudí, ktorí si cenia nielen ľahkosť, ale aj pohodlie. Suunto Race S bol inšpirovaný predchádzajúcimi úspechmi značky a potrebami najnáročnejších športovcov. Kolekcia Suunto Race S spája moderný dizajn s vynikajúcou funkčnosťou a ponúka používateľom hodinky, ktoré sú ideálne na každodenné používanie aj do extrémnych športových podmienok.

 
  • Nové hodinky Suunto Race S. Kompaktná verzia vlajkového modelu, vytvorená pre tých, ktorí si cenia ľahkosť a pohodlie.
  • Šesť rôznych a štýlových modelov s vymeniteľnými remienkami.
  • Hodinky sú dostupné v obchode Hodinkovna.sk.
  • Viac informácií o hodinkách nájdete na našom blogu.
 

Zvýšená čitateľnosť a pohodlie

Nové hodinky Suunto Race S sú vybavené pokročilým displejom AMOLED, ktorý je chránený odolným sklom Gorilla Glass. Ich obrazovka poskytuje vynikajúcu čitateľnosť za všetkých podmienok, čo je pre športovcov kľúčové. Vďaka vylepšenému snímaču srdcového tepu a menšej a ľahšej batérii sú navyše tieto modely nielen funkčné, ale aj mimoriadne pohodlné na každodenné používanie. Za zmienku stoja aj nové ciferníky dostupné v softvéri, ktoré umožňujú ešte viac personalizovaný vzhľad hodiniek, prispôsobený individuálnym preferenciám používateľa.

 
Suunto Race S
 

Nové modely a farebné možnosti

Značka Suunto je známa svojím výnimočným dôrazom na detail a vysokú kvalitu svojich výrobkov. Každý prvok hodiniek Suunto Race S bol starostlivo zvážený, aby splnil očakávania najnáročnejších používateľov. Dizajnéri Suunto venovali osobitnú pozornosť materiálom a povrchovej úprave, výsledkom čoho sú hodinky, ktoré sú nielen funkčné, ale aj estetické.

 
Suunto Race S
 

Kolekcia Suunto Race S obsahuje až šesť nových modelov, ktoré sa líšia farbami remienkov: Všetky sú čierne, štrkovo šedé, modré Power Blue, oranžové Power Orange, sivé Powder Gray a ružové Powder Pink. Každý z týchto modelov bol navrhnutý s ohľadom na rôzne estetické preferencie používateľov, čo zaručuje, že si každý nájde niečo, čo mu vyhovuje. Spolu s uvedením tejto línie značka predstavuje aj nové remienky, ktoré sú ľahko vymeniteľné. Používatelia si tak môžu hodinky prispôsobiť svojmu štýlu a potrebám a remienky meniť v závislosti od príležitosti alebo nálady. Vymeniteľné remienky sú k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch, čo ponúka ešte viac možností personalizácie.

 

Pôsobivé technické vlastnosti

Hodinky Suunto Race S ponúkajú celý rad pokročilých funkcií, ktoré z nich robia dokonalého spoločníka pre každého športovca. Hodinky ponúkajú viac ako 95 športových režimov, bezplatné offline mapy, intuitívne rozhranie a podporu trénera z aplikácie. Analýza HRV, sledovanie spánku a srdcovej frekvencie, ako aj prémiové outdoorové funkcie s barometrom, kompasom a predpoveďou počasia sú len niektoré z mnohých dostupných možností. Hodinky Suunto Race S sú tiež vodotesné, aj keď o niečo menej ako vlajkový model, napriek tomu sú odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

 
Suunto Race S
 

Dostupnosť

Každý model sa dodáva v elegantnej novej škatuľke vrátane certifikátu pravosti a produktovej fotografie. Hodinky Suunto Race S sú ideálnou voľbou pre aktívnych ľudí, ktorí chcú čo najlepšie využiť každý okamih svojho dňa. Pozrite si novú kolekciu a vyberte si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!


Ladislav Marko

Má rád luxusné hodinky, zbožňuje automaty a vášnivo ich zbiera. Zároveň pozorne sleduje všetky novinky a udalosti zo sveta hodiniek. V súkromí vášnivo pláva a cestuje po svete.