Leanschi je rakúska spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe prémiového príslušenstva. Ide o výrobky, ktoré majú byť predovšetkým praktické, odolné a estetické; výrobcovia sa nezaoberajú tým, aby boli vnímané ako luxusné. Sortiment zahŕňa rotomaty pre automatické hodinky, úložné boxy alebo cestovné puzdrá. Príslušenstvo najvyššej kvality? Pozrite si návrhy značky!

Čítať ďalej

Leanschi - Watch Winders and Watch Cases

(11)

Najobľúbenejšie
 1. Naťahovač Hodiniek Leanschi Red Naťahovač Hodiniek Leanschi Red
  Skladom - ihneď na odoslanie
  763,00 €

  Leanschi Red WM04-BRED

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Naťahovač Hodiniek Leanschi Black Naťahovač Hodiniek Leanschi Black
  Skladom - ihneď na odoslanie
  743,00 €

  Leanschi Black WM04-ALLB

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Naťahovač Hodiniek Leanschi Black Naťahovač Hodiniek Leanschi Black
  Skladom - ihneď na odoslanie
  160,00 €

  Leanschi Black WWXL-1BLA

  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Naťahovač Hodiniek Leanschi Black Naťahovač Hodiniek Leanschi Black
  Skladom - ihneď na odoslanie
  743,00 €

  Leanschi Black WM04-BLAK

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Krabičky a rotomaty Leanschi boli vytvorené pre milovníkov hodiniek, dobrého remeselného spracovania a funkčnosti. Štýlové spracovanie ide ruka v ruke s ďalšími hodnotami, ktoré značka vyznáva. Ako sa dočítame na webovej stránke výrobcu, veľký dôraz sa kladie na poctivosť a partnerstvo - tak pri spolupráci s inými značkami týkajúcej sa nových kolekcií, ako aj pri aktivitách s distribútormi, predajcami atď. Zakladatelia veria, že spolupráca je zdrojom kreativity a nových nápadov.

Leanschi rotomaty a boxy - doplnky pre estétov a ľudí s praktickým zmyslom

Značka Leanschi sa zrodila z túžby vylepšiť osobné doplnky z oblasti hodinárstva a upraviť ich funkčnosť tak, aby sa hodili na každodenné používanie. Doplnky vytvorené výrobcom sa vyznačujú praktickosťou, ako aj čistou formou a moderným dizajnom. Vyčnievajú z davu a zároveň vám umožňujú zostať nenápadnými, nenápadne vás sprevádzajú na cestách a v každodennom živote. Sú to veci, ktoré chcete používať - robia život jednoduchším a pohodlnejším. Sú ideálnym nápadom na darček pre skutočných estétov.

Sortiment Leanschi zahŕňa rotomaty rôznych veľkostí, ktoré sa budú dobre hodiť zástancom automatických hodiniek, úložné boxy a puzdrá na hodinky - skvelé na cesty alebo keď chcete hodinky bezpečne prenášať z miesta na miesto. Medzi novinky vytvorené výrobcom patria doplnky v podobe tašiek a peňaženiek, ako aj manžetové gombíky a náramky.

Aké sú vlastnosti rotomatov Leanschi?

Rotačky Leanschi sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a zaujímavou funkčnosťou. Pri ich výrobe sa používa lakované drevo a vegánska koža. Motory zariadení sú navrhnuté v Japonsku. Celé zariadenie sa ľahko ovláda, čo sa vykonáva prostredníctvom LCD displeja. Veľmi nízke emisie magnetického poľa nemajú vplyv na prevádzku zachytávania hodiniek. Súčasťou balenia je napájací zdroj a/alebo batéria.

Rotomaty Leanschi sú vybavené funkciou "boost" určenou pre hodinky, ktorých rezerva chodu bola úplne vyčerpaná pred vložením do komory zariadenia. Nachádza sa vo vybraných výrobkoch. Možnosť spánku umožňuje 12-hodinovú pauzu, aby nerušila váš spánok. Po vypnutí rotátora sa hodinky vďaka 12-hodinovému systému dostanú do správnej vertikálnej polohy. Vďaka technológii LED je spotreba energie nižšia. Priehradky na navíjanie hodiniek sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestili malé aj pomerne veľké výrobky.

Oficiálny predajca Leanschi - autorizovaný obchod - distribútor

Všetko príslušenstvo Leanschi dostupné v našom obchode pochádza od autorizovaného distribútora. Pri nákupe u nás máte istotu originality výrobku a 2-ročnej záruky.