Bestseller

Model 5903246288872 Smart Hodinky Dámske Garett Lady Rosa RT Garett Lady Rosa RT

Hodnotenie zákazníkov: 5
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti

Dámske hodinky Garett Lady Rosa RT 5903246288872 sú praktické inteligentné hodinky do práce aj na tréning. Jeho čierny obal je vyrobený z kovu a plastu a remienok v rovnakej farebnej schéme je z elastickej gumy. Prístroj má zabudovaný digitálny displej s rôznymi číselníkmi na výber a možnosť budenia hands-free - krytý osvedčeným hesalitovým sklom. Model je kompatibilný so systémami Android a iOS a má zabudovanú aplikáciu s možnosťou GPS. Produkt môže prijímať vibračné upozornenia z inteligentných hodiniek na správy SMS, hovory a správy z aplikácií. Inteligentné hodinky umožňujú aj diaľkové ovládanie hudobného prehrávača a fotoaparátu v telefóne. Ďalšou užitočnou funkciou je vyhľadávanie strateného smartfónu. Tieto moderné hodinky sú vybavené aj meračom srdcového tepu, krvného tlaku, pulzným oxymetrom, krokomerom, stopkami, informáciami o počasí a mnohými športovými režimami. Monitory spánku a nečinnosti a budík vám umožnia sledovať čas a kvalitu vášho odpočinku. Hodinky sú odolné voči prachu a vlhkosti (IP68).

Funkcie

Monitor nečinnosti

Vďaka zabudovanému monitoru nečinnosti vám inteligentné hodinky dajú vedieť, kedy je čas trochu sa pohnúť. Táto funkcia vám pripomína pravidelné cvičenie a pomáha vám cítiť sa lepšie a zdravšie.

Vyměnitelné ciferníky

Prispôsobiteľná domovská obrazovka je užitočná funkcia, ak si chcete prispôsobiť dizajn inteligentných hodiniek podľa svojho vkusu alebo nálady. Môžete si vybrať medzi minimalistickým a dekoratívnejším štýlom.

Vyměnitelné řemínky

Vymeniteľné remienky sú rýchlym spôsobom, ako dať smart hodinkám úplne iný vzhľad. Môžete si vybrať z rôznych farieb. Výmena remienkov je veľmi jednoduchá a intuitívna a netrvá dlho.

IP67

Vodotesnosť podľa štandardu IP67 znamená, že inteligentné hodinky sú plne odolné voči prachu a nemôže im ublížiť prach ani krátke (do 30 minút) ponorenie do plytkej vody (maximálna hĺbka 1 meter).

Vestavěný Bluetooth

Inteligentné hodinky sú vybavené bezdrôtovým pripojením Bluetooth, takže ich môžete ľahko spárovať so smartfónom a získať prístup k mnohým funkciám inteligentných hodiniek.

Sportovní režimy

Model je vybavený športovými režimami, napr. beh a cyklistika, ktoré vám pomôžu udržať si motiváciu k pravidelnému cvičeniu. Inteligentné hodinky merajú trvanie tréningu, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť.

Čo je v krabici?

 • 2-ročná záruka poskytovaná distribútorom hodiniek Garett
 • Návod na použitie
 • Krabica so značkou Garett

Viac informácií

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, USB
Displej TFT, viacfarebný
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie fotoaparátu v telefóne, ovládanie hudby z telefónu
GPS GPS zo smartfónu
Funkcie počasia Predpoveď počasia
Ďalšie funkcie Budík, Prebudenie obrazovky s pohybom zápästia
Zdravotné funkcie monitor srdcovej frekvencie, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, stopky, upozornenia na nečinnosť, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, tímové športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Hesalite
Typ remienka Gumený
Farba remienka Čierna
Šírka remienka 22.00 mm
Trieda tesnosti IP68
Druh púzdra Plast
Priemer púzdra 45.00 mm
Hrúbka púzdra 11.00 mm
Dostupné jazyky ENG
Výrobca Garett
Model 5903246288872
Pre koho Dámske
Záruka 2 roky
EAN 5903246288872

Recenzie o Garett Lady Rosa RT 5903246288872 (10)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 25. 4. 2023
  100%
  Uprednostnil som čiernu a myslím, že majú v ponuke aj iné farby. Ľahký, dobre čitateľný displej, za takú cenu som očakával menej funkcií a tu príjemné prekvapenie. Teraz je to môj obľúbený gadget aj na každodenné nosenie.
  bianka Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 2. 25. 4. 2023
  100%
  Skvelé športové hodinky pre ženy - za rozumnú cenu, som s nimi veľmi spokojná.
  Ula
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 3. 25. 4. 2023
  100%
  Moje prvé inteligentné hodinky, ktoré vlastním. Za túto cenu toho ponúka naozaj veľa. Skvelý dizajn, dobrá batéria a konektivita. Plní všetky svoje funkcie na jednotku
  Krystian1912
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu