Bestseller
Šírka remienka20.00 mm
Typ remienkaGumený
Dotykový displejáno
DisplejIPS, viacfarebný

5904238483626 Smart Hodinky Detské Garett Kids Life Max 4G RT Garett Kids Life Max 4G RT

149,00 € Pay for 30 days
Chcete dostávať upozornenia keď bude k dispozícii?
Zadajte svoju e-mailovú adresu:
a dostávať e-mail keď bude k dispozícii
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti Garett 5904238483626

Garett Kids Life Max 4G RT 5904238483626 sú senzačné inteligentné hodinky určené pre deti. Model sa skladá z obdĺžnikového obalu, gumového remienka a 1,3" dotykového displeja IPS. Celý dizajn je ladený do čiernych farieb, takže model dokonale ladí s mnohými štýlmi. Inteligentné hodinky sú vybavené rozhraním Bluetooth 4.2, pripojením 4G LTE, upozorneniami na hovory, prijímaním, odmietaním a uskutočňovaním hovorov, číselníkom, tlačidlom SOS, funkciou vyhľadávania zariadenia, budíkom, monitorom srdcového tepu, krokomerom, prehliadačom fotografií, budíkom, 4 GB ROM a mnohými ďalšími funkciami. Zariadenie ponúka aj videohovory, lokalizáciu GPS, upozornenia na správy SMS, zabudovaný fotoaparát, monitor krvného tlaku, hudobný prehrávač alebo stopky. Výrobok funguje na 800 mAh batériu, ktorá vydrží až dva dni. Okrem toho je kompatibilný so systémami Android aj iOS.

Funkcie

Vyměnitelné ciferníky

Prispôsobiteľná domovská obrazovka je užitočná funkcia, ak si chcete prispôsobiť dizajn inteligentných hodiniek podľa svojho vkusu alebo nálady. Môžete si vybrať medzi minimalistickým a dekoratívnejším štýlom.

Volání a příjem hovorů

Model má zabudovaný reproduktor a mikrofón, takže ho môžete používať na uskutočňovanie a prijímanie telefonických hovorov. Táto funkcia je užitočná, keď chcete byť neustále v kontakte.

IP67

Vodotesnosť podľa štandardu IP67 znamená, že inteligentné hodinky sú plne odolné voči prachu a nemôže im ublížiť prach ani krátke (do 30 minút) ponorenie do plytkej vody (maximálna hĺbka 1 meter).

Vestavěný teploměr

Merajte si telesnú teplotu a sledujte svoj zdravotný stav pomocou zabudovaného teplomera. Táto funkcia vám umožní rýchlo reagovať na vysokú telesnú teplotu, ktorá je jedným z prvých príznakov choroby.

Vestavěný systém Android

Vďaka zabudovanému systému Android majú inteligentné hodinky všetky základné funkcie mobilného telefónu. Podporuje SIM karty všetkých operátorov a má zabudovaný mikrofón a reproduktor.

Monitor srdečního tepu

Inteligentné hodinky sú vybavené monitorom srdcového tepu, takže si môžete kontrolovať srdcovú frekvenciu v reálnom čase a rýchlo reagovať v prípade alarmujúcich výsledkov.

Čo je v krabici?

  • 2-ročná záruka poskytovaná distribútorom hodiniek Garett
  • Návod na použitie
  • Krabica so značkou Garett

Viac informácií Garett 5904238483626

Strojček Smartwatch
Typ zapínania (remienok) Spona / pracka
Konektivita Bluetooth™, Wi-Fi, 4G LTE, USB
Slot na kartu SIM nanoSIM
Displej IPS, viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS
Hudba a multimédiá zabudovaný fotoaparát, zabudovaný mikrofón, zabudovaný reproduktor
GPS integrovaný
Ďalšie funkcie Hovory cez smartwatch, Budík, Vyhľadanie telefónu, Rodičovská kontrola, GEO-fencing, Vzdialené odpočúvanie, Tlačidlo SOS
Zdravotné funkcie monitor srdcovej frekvencie, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, stopky
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Hesalite
Typ remienka Gumený
Farba remienka Čierna
Šírka remienka 20.00 mm
Trieda tesnosti IP67
Druh púzdra Plast
Priemer púzdra 41.00 mm
Hrúbka púzdra 16.00 mm
Max. obvod zápästia 215 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, ES, IT, PT, TUR, RU
Výrobca Garett
Model 5904238483626
Pre koho Detské
Záruka 2 roky
EAN 5904238483626

Recenzie o Garett Kids Life Max 4G RT 5904238483626

Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:

Navrhnite cenu