Bestseller

Model 5904238484906 Smart Hodinky Detské Garett Kids Nice Pro 4G Black Garett Kids Nice Pro 4G Black

Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti

Garett Kids Nice Pro 4G Black 5904238484906 sú detské čierne inteligentné hodinky. Dotykový displej je pokrytý hesalitovým sklom, ktoré zabezpečuje ochranu pred negatívnym vplyvom vonkajších faktorov. Obrazovka je prispôsobiteľná pomocou rôznych voličov a ponúka videohovory. Model je vybavený slotom pre SIM kartu, po ktorej je možné prijímať, odmietať a uskutočňovať hovory. Rodičov poteší tlačidlo SOS, funkcia geo-plot a počúvanie na diaľku. Inteligentné hodinky sú vybavené funkciami vyhľadávania zariadení, alarmom vybitia, vstavanou kamerou, krokomerom, monitorom spánku, rekonštrukciou trasy, prehliadačom fotografií, stopkami, budíkom, kalkulačkou, ale aj matematickou hrou (doplnkové arkádové hry). Produkt funguje na základe batérie s kapacitou 670 mAh. Navyše je kompatibilný s Androidom aj iOS. Vodeodolnosť je IP65.

Funkcie

Vyměnitelné ciferníky

Prispôsobiteľná domovská obrazovka je užitočná funkcia, ak si chcete prispôsobiť dizajn inteligentných hodiniek podľa svojho vkusu alebo nálady. Môžete si vybrať medzi minimalistickým a dekoratívnejším štýlom.

Vyměnitelné řemínky

Vymeniteľné remienky sú rýchlym spôsobom, ako dať smart hodinkám úplne iný vzhľad. Môžete si vybrať z rôznych farieb. Výmena remienkov je veľmi jednoduchá a intuitívna a netrvá dlho.

Volání a příjem hovorů

Model má zabudovaný reproduktor a mikrofón, takže ho môžete používať na uskutočňovanie a prijímanie telefonických hovorov. Táto funkcia je užitočná, keď chcete byť neustále v kontakte.

IP65

Stupeň vodotesnosti IP65 znamená, že inteligentné hodinky sú plne odolné voči účinkom prachu a sú chránené proti prúdom vody striekajúcim zo všetkých strán s intenzitou 12,5 litra za minútu.

Videohovor

Vďaka zabudovanej kamere, mikrofónu a reproduktoru umožňuje tento model uskutočňovať videohovory. V reálnom čase môžete skontrolovať, kde sa vaše dieťa nachádza a či je v poriadku.

Vestavěný teploměr

Merajte si telesnú teplotu a sledujte svoj zdravotný stav pomocou zabudovaného teplomera. Táto funkcia vám umožní rýchlo reagovať na vysokú telesnú teplotu, ktorá je jedným z prvých príznakov choroby.

Čo je v krabici?

  • 2-ročná záruka poskytovaná distribútorom hodiniek Garett
  • Návod na použitie
  • Krabica so značkou Garett

Viac informácií

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, Wi-Fi, 3G, 4G LTE
Slot na kartu SIM nanoSIM
Displej IPS, viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS
Hudba a multimédiá zabudovaný fotoaparát, zabudovaný mikrofón, zabudovaný reproduktor
GPS integrovaný
Ďalšie funkcie Hovory cez smartwatch, Budík, Kalkulačka, Vyhľadanie telefónu, Rodičovská kontrola, GEO-fencing, Vzdialené odpočúvanie, Tlačidlo SOS
Zdravotné funkcie monitor spánku
Športové funkcie krokomer, stopky
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Hesalite
Typ remienka Silikónový
Farba remienka Čierna
Šírka remienka 21.00 mm
Trieda tesnosti IP65
Druh púzdra Plast
Priemer púzdra 43.00 mm
Hrúbka púzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński
Výrobca Garett
Model 5904238484906
Pre koho Detské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484906

Recenzie o Garett Kids Nice Pro 4G Black 5904238484906

Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:

Navrhnite cenu


Up-Sell produkty