5904238484937 Smart Hodinky Detské Garett Kids Sun Ultra 4G Pink Garett Kids Sun Ultra 4G Pink

149,00 € Pay for 30 days
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti Garett 5904238484937

Inteligentné detské hodinky Garett Kids Sun Ultra 4G Pink 5904238484937 zaujmú svojou ružovou farbou. Podsvietený dotykový displej je možné prispôsobiť podľa potreby pomocou rôznych ciferníkov. Buďte v kontakte so svojím dieťaťom vďaka videohovorom. Po vložení NanoSIM karty je možné prijímať, odmietať a uskutočňovať hovory, ako aj písať SMS správy. Rodičov poteší aj tlačidlo SOS, funkcia geo-plot a počúvanie na diaľku. Inteligentné hodinky sú vybavené funkciami vyhľadávania zariadení, alarmom vybitia, vstavanou kamerou, krokomerom, monitorom srdcového tepu, pulzným oxymetrom, tlakomerom, monitorom spánku, obnovou trasy, prehliadačom fotografií, stopkami, budíkom, kalkulačkou a matematickou hrou. . Model má tiež zabudovaný teplomer, plán hodín, hudobný prehrávač, hlasový záznamník a kalendár. Základom produktu je batéria s kapacitou 900 mAh, ktorá vydrží až 7 dní. Navyše je kompatibilný s Androidom aj iOS. Vodeodolnosť je IP67.

Funkcie

Vyměnitelné ciferníky

Prispôsobiteľná domovská obrazovka je užitočná funkcia, ak si chcete prispôsobiť dizajn inteligentných hodiniek podľa svojho vkusu alebo nálady. Môžete si vybrať medzi minimalistickým a dekoratívnejším štýlom.

Vyměnitelné řemínky

Vymeniteľné remienky sú rýchlym spôsobom, ako dať smart hodinkám úplne iný vzhľad. Môžete si vybrať z rôznych farieb. Výmena remienkov je veľmi jednoduchá a intuitívna a netrvá dlho.

Volání a příjem hovorů

Model má zabudovaný reproduktor a mikrofón, takže ho môžete používať na uskutočňovanie a prijímanie telefonických hovorov. Táto funkcia je užitočná, keď chcete byť neustále v kontakte.

IP67

Vodotesnosť podľa štandardu IP67 znamená, že inteligentné hodinky sú plne odolné voči prachu a nemôže im ublížiť prach ani krátke (do 30 minút) ponorenie do plytkej vody (maximálna hĺbka 1 meter).

Videohovor

Vďaka zabudovanej kamere, mikrofónu a reproduktoru umožňuje tento model uskutočňovať videohovory. V reálnom čase môžete skontrolovať, kde sa vaše dieťa nachádza a či je v poriadku.

Hlasové zprávy

Vstavaný mikrofón inteligentných hodiniek umožňuje odosielať a prijímať hlasové správy. Takto môžete byť so svojím dieťaťom neustále v kontakte.

Čo je v krabici?

  • 2-ročná záruka poskytovaná distribútorom hodiniek Garett
  • Návod na použitie
  • Krabica so značkou Garett

Viac informácií Garett 5904238484937

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, Wi-Fi, 3G, 4G LTE
Slot na kartu SIM nanoSIM
Technológie vonkajší teplomer
Displej IPS, viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS
Hudba a multimédiá zabudovaný fotoaparát, zabudovaný mikrofón, zabudovaný reproduktor
GPS integrovaný
Funkcie počasia Teplomer
Ďalšie funkcie Hovory cez smartwatch, Budík, Kalkulačka, Vyhľadanie telefónu, Rodičovská kontrola, GEO-fencing, Vzdialené odpočúvanie, Tlačidlo SOS
Zdravotné funkcie monitor srdcovej frekvencie, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, stopky
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Hesalite
Typ remienka Silikónový
Farba remienka Ružová
Šírka remienka 20.00 mm
Trieda tesnosti IP67
Druh púzdra Plast
Priemer púzdra 43.00 mm
Hrúbka púzdra 17.00 mm
Dostupné jazyky polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński
Výrobca Garett
Model 5904238484937
Pre koho Detské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484937

Recenzie o Garett Kids Sun Ultra 4G Pink 5904238484937

Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:

Navrhnite cenu