Nový produkt

Model 5903246284928 Smart Hodinky Garett Women Eva Garett Women Eva

Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti

Dámske nohavice Garett Eva 5903246284928 sú doplnkom pre milovníkov klasickej čiernej farby. Obdĺžniková obálka aj sieťovaný náramok sú vyrobené z kovu. Pod hessalitovým sklom sa nachádza dotykový displej s možnosťou prispôsobenia a s možnosťou prebudenia pohybom zápästia. Medzi funkcie, ktoré sa osvedčia pri každodenných výzvach, patrí budík, časovač, informácie o počasí, vibračné upozornenia na SMS správy, hovory a z aplikácií, možnosť ovládať hudbu a fotoaparát v telefóne a nájsť zariadenie. Aplikácia s možnosťou GPS, krokomer, počítadlo kalórií, monitor nečinnosti, meranie času aktivity a vzdialenosti, meranie výkonu a telesnej záťaže, upozornenia na nečinnosť a športové režimy (beh, bicyklovanie, chôdza, bedminton, švihadlo, basketbal, futbal) sú vymoženosti určené pre fanúšičky aktivít. Starostlivosť o zdravie pomôže zabezpečiť automatická detekcia času odpočinku, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, monitor srdcového tepu a monitor spánku. Zariadenie je kompatibilné so systémami Android a iOS a pripája sa prostredníctvom Bluetooth. Vodotesnosť výrobku je na úrovni IP67.

Funkcie

Monitor nečinnosti

Vďaka zabudovanému monitoru nečinnosti vám inteligentné hodinky dajú vedieť, kedy je čas trochu sa pohnúť. Táto funkcia vám pripomína pravidelné cvičenie a pomáha vám cítiť sa lepšie a zdravšie.

Vyměnitelné ciferníky

Prispôsobiteľná domovská obrazovka je užitočná funkcia, ak si chcete prispôsobiť dizajn inteligentných hodiniek podľa svojho vkusu alebo nálady. Môžete si vybrať medzi minimalistickým a dekoratívnejším štýlom.

IP67

Vodotesnosť podľa štandardu IP67 znamená, že inteligentné hodinky sú plne odolné voči prachu a nemôže im ublížiť prach ani krátke (do 30 minút) ponorenie do plytkej vody (maximálna hĺbka 1 meter).

Sportovní režimy

Model je vybavený športovými režimami, napr. beh a cyklistika, ktoré vám pomôžu udržať si motiváciu k pravidelnému cvičeniu. Inteligentné hodinky merajú trvanie tréningu, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť.

Ovládání hudby v mobilu

Táto funkcia umožňuje prechádzať skladby, ako aj spúšťať a pozastavovať hudbu na smartfóne zo zápästia. To znamená, že nemusíte vyťahovať telefón, aby ste preskočili skladbu, ktorú nechcete počúvať.

Monitor srdečního tepu

Inteligentné hodinky sú vybavené monitorom srdcového tepu, takže si môžete kontrolovať srdcovú frekvenciu v reálnom čase a rýchlo reagovať v prípade alarmujúcich výsledkov.

Čo je v krabici?

  • 2-ročná záruka poskytovaná distribútorom hodiniek Garett
  • Návod na použitie
  • Krabica so značkou Garett

Viac informácií

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, USB
Displej IPS, LCD, viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie fotoaparátu v telefóne, ovládanie hudby z telefónu
GPS GPS zo smartfónu
Funkcie počasia Predpoveď počasia
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Vyhľadanie telefónu, Prebudenie obrazovky s pohybom zápästia
Zdravotné funkcie monitor srdcovej frekvencie, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, stopky, upozornenia na nečinnosť, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, tímové športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Hesalite
Typ remienka Nerezová oceľ / mesh
Farba remienka Čierna
Vzhľad remienka Náramok - mesh
Šírka remienka 18.00 mm
Trieda tesnosti IP67
Druh púzdra Mosadz
Priemer púzdra 39.00 mm
Hrúbka púzdra 10.00 mm
Max. obvod zápästia 240 mm
Dostupné jazyky PL, EN
Výrobca Garett
Model 5903246284928
Pre koho Dámske
Záruka 2 roky
EAN 5903246284928

Recenzie o Garett Women Eva 5903246284928

Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:

Navrhnite cenu