Bestseller-29%

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 50 mm
Šírka remienka 24 mm

Model SS050564000 Smart Hodinky Pánske Suunto 9 Baro Charcoal Titanium Suunto 9 Baro Charcoal Titanium

Hodnotenie zákazníkov: 5
367,00 € 260,00 € 107,00 € lacnejšie Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 260,00 € Pay for 30 days
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na produkt zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti. Viac informácií nájdete v časti Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti

Odolné, viacúčelové, športové inteligentné hodinky GPS s barometrickým meraním nadmorskej výšky a dlhou výdržou batérie.
Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium SS050564000 sú inteligentné hodinky, ktoré sa hodia pre nadšencov aktívneho životného štýlu. V polyamidovom obale vystuženom sklenými vláknami sa nachádza displej, ktorý je chránený zafírovým sklom pred poškodením. Rám zariadenia je vyrobený z titánu piatej triedy. Celé je to upevnené na pohodlnom textilnom remienku. Súčasťou balenia sú dva popruhy - stredný a veľký. Ide o veľmi pohodlné riešenie - dlhšia je ideálna na zimné športy, pretože sa dá nosiť voľne na rukáve bundy. Medzi špeciálne funkcie modelu patria štatistiky počasia, aplikácia Komoot na plánovanie trasy a navigáciu alebo systém GPS. V režime navigácie vydrží batéria až 7 dní. Hodinky boli testované podľa amerických vojenských noriem. Vodotesnosť 100 metrov chráni model počas plávania a šnorchlovania. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka a je zabalený v originálnom obale.

Watch Faces

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytuje nástroje a tipy, ktoré vám pomôžu viesť aktívny životný štýl. Obsahuje prístup k rôznym aplikáciám, takže môžete zdieľať svoje výsledky s ostatnými a získavať užitočné tipy.

Tepová frekvencia na zápästí
Tepová frekvencia na zápästí

Na displeji sa zobrazuje graf vašej priemernej srdcovej frekvencie za posledných 12 hodín. Okamžitý HR zobrazuje vašu aktuálnu srdcovú frekvenciu. Hodinky zobrazujú aj graf priemernej srdcovej frekvencie pri športových aktivitách a spánku.

Nový vonkajší ciferník hodiniek
Nový vonkajší ciferník hodiniek

Pozrite si kľúčové informácie o svojom okolí a pripravte sa na svoje dobrodružstvá. Dizajn je inšpirovaný dedičstvom spoločnosti Suunto v oblasti námorných kompasov.

Stres a zotavenie
Stres a zotavenie

Vaše zdroje sú dobrým ukazovateľom úrovne energie vo vašom tele a premietajú sa do vašej schopnosti zvládať stres a vyrovnať sa s výzvami dňa. Hodinky zobrazujú trvanie aktivity a odpočinku, ako aj trvanie vášho posledného odpočinku.

Úroveň fyzickej zdatnosti
Úroveň fyzickej zdatnosti

Dobrá aeróbna kondícia je dôležitá pre vaše celkové zdravie, pohodu a športový výkon. Na základe srdcovej frekvencie hodinky zobrazujú aktuálnu úroveň kondície, t. j. ako dobre vaše telo využíva kyslík.

Bezpečné
Bezpečné

Vždy majte na pamäti, že v horách alebo hlboko v lese existuje riziko, že sa niečo pokazí. Inteligentné hodinky vám poskytnú informácie, ktoré by ste mohli poskytnúť záchrannému tímu. Táto funkcia vám poskytne informácie o polohe, priamu vzdialenosť a nadmorskú výšku od vášho východiskového miesta.

Funkcie

Barometr

Barometer zobrazuje aktuálny tlak vzduchu pri hladine mora. Ten je založený na referenčných hodnotách pridaných v nastaveniach a na neustále meranom absolútnom tlaku vzduchu.

FusedTrack ™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ od spoločnosti Suunto kombinuje údaje GPS a snímača pohybu na zlepšenie presnosti sledovania a vzdialenosti. To umožňuje predĺžiť životnosť batérie znížením výkonu GPS bez výrazného zníženia presnosti.

GPS navigace

Systém GPS umožňuje navigáciu pri sledovaní naplánovanej trasy, pri smerovaní na miesto POI alebo pri návrate do východiskového bodu.

Správa napájení baterie

Inteligentná technológia batérie zaručuje, že sa hodinky nevybijú, keď to najviac potrebujete. Okrem toho sa hodinky učia vaše tréningové návyky a dokonca vám pripomínajú, aby ste ich nabili, aby ste boli vždy pripravení na ďalší tréning.

Indikátory počasí

Hodinky Suunto majú dva indikátory počasia: trend počasia a búrkový alarm.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy sú navrhnuté pre konkrétne aktivity a účely, od bežnej prechádzky vonku až po triatlonové preteky.

Prémiové športové hodinky

Pánske hodinky Suunto 9 Baro Charcoal Titanium SS050564000 sú ideálnym modelom pre športových a outdoorových nadšencov. Vďaka výkonnej batérii vydrží výrobok v režime GPS až 7 dní. Model bol úspešne testovaný na zhodu s americkými vojenskými normami. Obal z polyamidu vystuženého sklenými vláknami je upevnený na tmavohnedom textilnom remienku. Kvalitný displej je krytý tvrdým zafírovým sklom. Súčasťou balenia sú dva popruhy v strednej a veľkej veľkosti. Vďaka tomu môžete hodinky pohodlne prispôsobiť svojim aktuálnym potrebám, napríklad v závislosti od ročného obdobia. Dlhší popruh sa dá úspešne nosiť na rukáve zimnej bundy. Medzi funkcie patrí barometrický výškomer, štatistiky počasia a množstvo športových režimov.

marki_suunto

Suunto - značka pre každého športovca

Hodinky Suunto sú už roky známe ako ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko funkčné športové modely, ktoré vyniknú aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Vďaka množstvu užitočných funkcií, ktorými sú tieto hodinky vybavené, je každý tréning oveľa jednoduchší. Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936 a odvtedy podporuje aktivity vytváraním vybavenia pre športovcov a cestovateľov. Spoločnosť Suunto sa v priebehu rokov neustále presadzuje ako popredný výrobca športových hodiniek a navrhuje zariadenia, ktoré sú mimoriadne odolné, presné a spoľahlivé.

Pánske hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium

Vynikajúca kvalita konštrukcie

HodinkySuunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium SS050564000 sú modelom, ktorý vyniká svojimi špecifikáciami. Model pozostáva z:

 • Farebný dotykový displej chránený zafírovým sklom.
 • Pevný textilný remienok v tmavohnedej farbe.
 • Čierny polyamidový obal vystužený sklenenými vláknami.
 • Rámček je vyrobený z titánu piatej triedy.
 • Batéria vo forme lítium-iónového akumulátora.
Pánske hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium

Rozsiahle funkcie

Hodinky Suunto 9 Baro Charcoal Titanium SS050564000 majú :

 • Meranie barometrickej výšky - vďaka zabudovanému snímaču zariadenie nepretržite meria absolútny atmosférický tlak. Na základe získaných meraní a referenčnej hodnoty sa vypočíta nadmorská výška alebo atmosférický tlak na úrovni mora.
 • Odhad srdcovej frekvencie nazápästí - zariadenie dokáže snímať prietok krvi cievami, čo umožňuje odhadnúť srdcovú frekvenciu počas cvičenia.
 • 80 športových režimov - ku každej aktivite je priradený definovaný počet športových režimov. Môžete si tiež vytvoriť nové vlastné režimy podľa svojich potrieb.
 • Inteligentné režimy batérie - zariadenie môže pracovať v troch preddefinovaných režimoch batérie: Výkon, vytrvalosť a ultra.
 • Navigácia GPS - umožňuje čítať a zaznamenávať prejdené trasy. Inteligentné pripojenie - umožňuje inteligentné pripojenie k mobilným zariadeniam.
 • NavigáciaPOI (Point of Interest ) - uložte si miesta do aplikácie Suunto alebo do hodiniek a navigujte ich pomocou inteligentných hodiniek.
 • Fusedtrack™ - algoritmus, ktorý kombinuje údaje GPS a snímača pohybu na zlepšenie presnosti sledovania a vzdialenosti. Vďaka tomu môžu inteligentné hodinky fungovať dlhšie na batériu, pretože sa zníži výkon GPS bez toho, aby sa znížila presnosť meraní.
 • Štatistiky počasia - upozornenia na búrky, časy východu a západu slnka.
 • Pripojenie k smartfónu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornenia na hovory, správy a oznámenia.
 • Kompatibilita s aplikáciami: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalšie (dostupné na stránke Suunto Movescount.com).
 • Kompatibilita s aplikáciouKomoot na plánovanie trasy a navigáciu. Používatelia v ňom môžu vytvárať vlastné výlety založené na OpenStreetMaps a poskytovať tipy a odporúčania ostatným. Uložené trasy sa automaticky synchronizujú so zariadeniami Suunto a Komoot.

Technológia Fusedtrack™

Vďaka algoritmu Fusedtrack od spoločnosti Suunto sa údaje GPS kombinujú s údajmi zo snímačov pohybu. Vďaka tejto technológii je sledovanie vzdialenosti a trasy počas bežeckého tréningu mimoriadne efektívne a nehrozí, že sa hodinkám vybije batéria. Prevádzka technológie Fusedtrack predlžuje životnosť batérie, pretože ju čiastočne odbremeňuje od prevádzky modulu GPS. Merania sú zároveň veľmi presné.

Inteligentná batéria

Hodinky majú tri definované režimy batérie: Výkon, vytrvalosť a ultra. Tie zabezpečia až 7 dní nepretržitej prevádzky modulu GPS. Vďaka inteligentným upozorneniam hodinky navrhnú zmenu režimu na vhodnejší pre danú aktivitu. V závislosti od potrieb používateľa je možné vytvoriť vlastné režimy.

Pánske hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlhý tréning? Predĺženie životnosti batérie.

V závislosti od vašich potrieb je možné optimalizovať výkon batérie hodiniek. A nezáleží na tom, aký druh tréningu máte na mysli - úpravy možno vykonať v ktoromkoľvek z viac ako 80 športových režimov. Môžete si nastaviť presnosť GPS, jas obrazovky a dobu podsvietenia, úroveň vibrácií, ovládanie dotykovej obrazovky a mnoho ďalších možností. Navyše môžete ľahko zmeniť režim batérie aj počas tréningu, napríklad keď zistíte, že sa hodinky pred koncom tréningu vybíjajú. Ako predĺžite čas chodu hodiniek? Podrobnosti o nastaveniach sú uvedené v nasledujúcom videu:

Suunto App trasy

Aplikácia Suunto

Aplikácia Suunto App, ktorá je k dispozícii v systémoch Android a iOS, vám umožní ešte lepšie využívať funkcie vašich inteligentných hodiniek. Po inštalácii získate prístup k:

 • Prehľady aktivít (denný počet krokov a spálených kalórií), tréningov a spánku, ako aj tipy, ktoré vám pomôžu so zdravým životným štýlom.
 • Upozornenia na hodinkách na nové hovory, správy a oznámenia z obľúbených aplikácií, napr. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnohých ďalších.
 • Vytváranie vlastných športových režimov.
 • Mapy popularity. Tie sa generujú na základe mnohých trás, ktoré prešli iní používatelia aplikácie, takže objavovanie nových trás je hračka. Okrem toho môžete použiť Obľúbené východiskové body. Získate tiež možnosť importovať predpripravený súbor .gpx pre svoje ďalšie preteky alebo dobrodružstvo (k dispozícii pre prístroje Suunto 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavné zobrazenie aplikácie Suunto
 • Športové služby ako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnohé ďalšie.
 • Plánujte nové trasy priamo v smartfóne a vďaka štvrtej generácii pripojenia Bluetooth ich môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko synchronizovať s hodinkami. Zistite, ako si vytvoriť vlastné trasy - .
 • Prezrite si históriu trasy a pridajte na mapu vlastné body.
 • Úprava ciferníka hodiniek. Ak sa chystáte na bežecký alebo cyklistický tréning a chcete zmeniť informácie zobrazené na hodinkách, môžete to urobiť priamo v aplikácii Suunto, ktorá automaticky aktualizuje vzhľad obrazovky.
 • Tipy a návody, inštruktážne videá a mnoho ďalšieho.
 • Prístup k špecializovaným režimom pomocou aplikácie SuuntoPlus™.

Pozrite si výhody aplikácie Suunto a využívajte hodinky Suunto každý deň naplno. .

Efektívny tréning so SuuntoPlus™

Dodatočné možnosti Suunto Plus™ vám poskytujú prístup k vysoko špecializovaným možnostiam, aby bol tréning s hodinkami Suunto ešte efektívnejší:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim horáka
 • Stúpanie
 • Bezpečné
 • Slučka
 • Sprint
 • a mnoho ďalších.

Pozrite si podrobnosti o ďalších funkciách Suunto Plus™ a podporovaných modeloch. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový prístup k najlepším aplikáciám

Hodinky Sunnto sa pripájajú k platformám, ktoré monitorujú tréningový výkon. Výrobcovia týchto aplikácií poskytujú používateľom hodiniek Suunto prístup k bezplatným skúšobným obdobiam - stačí pripojiť hodinky k príslušnej platforme pomocou aplikácie Suunto.

 • Strava - aplikácia vykonáva analýzu vašich tréningových výsledkov a mnoho ďalšieho. Funkcie sú k dispozícii na stránke v časti Školenia, bezpečnosť a analýza. Keď si kúpite hodinky Suunto, získate bezplatný 60-dňový skúšobný prístup k službe Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovať váš športový výkon. Služba vám umožňuje presne merať srdcovú frekvenciu, výkon, tempo a mnoho ďalších faktorov, ktoré tvoria váš tréning. Pri kúpe prístroja Suunto získate 30-dňový bezplatný prístup k prémiovému členstvu.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, čas, rýchlosť, spálené kalórie a bežeckú alebo cyklistickú trasu prostredníctvom GPS. Poskytuje užitočné tipy pre beh a iné športy.
 • UA MapMyRun - poskytuje trénerské tipy a ukazovatele. Ponúka individuálny tréning, tréningové plány a analýzu údajov po tréningu.
 • Wikiloc - poskytuje milióny trás pre outdoorových športovcov a umožňuje ich odosielať priamo do hodiniek. Umožňuje vám tiež zdieľať vlastné cvičenia/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovať a upravovať bežecké trasy a vytvárať nové trasy v rámci topografických máp.

Vodotesné

Vďaka odolnosti voči vode 50 metrov podľa normy ISO 6425 by ste sa nemali obávať poškodenia mechanizmu pri postriekaní vodou. Hodinky sú odolné aj pri ponorení do vody a plávaní.

Suunto 9 maximálna odolnosť - testované podľa vojenských noriem

Hodinky Suunto 9 a Suunto 9 Baro Titanium Collection boli podrobené viacerým testom podľa vojenských noriem (MIL-STD-810), ktorých úspešné absolvovanie potvrdzuje vynikajúcu kvalitu a odolnosť. MIL-STD-810 je vojenská norma pre environmentálne inžinierstvo a laboratórne skúšky stanovená Spojenými štátmi publikáciou Ministerstva obrany USA za účasti americkej armády, letectva a námorníctva, ako aj Inštitútu environmentálnej vedy a technológie, ktorá zahŕňa skúšky na overenie odolnosti zariadení v typických prevádzkových a prepravných podmienkach. Akým testom prešli inteligentné hodinky Suunto 9?

 • skúška 500.6 - nízky tlak
 • skúška 501.7 - vysoká teplota
 • skúška 502.7 - nízka teplota
 • skúška 503.7 - rýchla zmena teploty
 • skúška 507.6 - vlhkosť
 • skúška 510.7 - piesok a prach
 • skúška 516.8 - náraz, pád
 • skúška 521.4 - mráz, mrznúci dážď
Zegarek napriek suunto 9 paski

Jednoduchá výmena popruhu vďaka technológii "Quick-release

Výmena remienka na hodinkách Suunto 9 trvá len niekoľko sekúnd vďaka pohodlnému mechanizmu rýchleho uvoľnenia. Nie je potrebné žiadne náradie, pretože popruh má špeciálnu páčku, ktorá umožňuje jeho rýchle odopnutie z obalu a výmenu za iný zodpovedajúci popruh.

Kompatibilné popruhy

Tento model je kompatibilný s remienkami Suunto so šírkou 24 mm.

Pozrite si ponuku vymeniteľných remienkov Suunto →

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom

Ak chcete hodinky Suunto využívať naplno, musíte ich spárovať so smartfónom. Ako to robíte? Nasledujúce videá vám to uľahčia.

Ako spárovať hodinky Suunto so systémom Android?

Ak vlastníte smartfón so systémom Android, môžete hodinky jednoducho spárovať s telefónom a využívať všetky funkcie, ktoré ponúka aplikácia Suunto. Je dôležité poznamenať, že aby bolo párovanie možné, smartfón by mal mať systém Android 5.0 alebo novší a Bluetooth vo verzii 4.0 alebo novšej.

Ako spárovať hodinky Suunto so smartfónom so systémom iOS?

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom so systémom iOS je rýchle a jednoduché. V niekoľkých krokoch môžete sledovať účinky tréningu na obrazovke smartfónu. Upozorňujeme, že aby bolo párovanie možné, váš smartfón by mal mať systém iOS 10.0 alebo novší.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium SS050564000 sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie značky Suunto
 • Manuálne
 • Záruka Suunto door-to-door - v prípade akýchkoľvek problémov vaše hodinky vyzdvihne kuriér
 • Záručný list = autorizovaný predajca Suunto = centrálna servisná podpora Suunto vo Fínsku
 • Dva popruhy - stredný a veľký

Viac informácií

Model SS050564000
EAN 6417084505903
Výrobca Suunto
Pre koho Pánske
Záruka 2 roky
Vodotesnosť 100 metrov
Strojček Smartwatch
Druh púzdra Kompozit
Priemer púzdra 50.00 mm
Hrúbka púzdra 16.80 mm
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Zafírové
Typ remienka Textilný
Farba remienka Hnedá
Šírka remienka 24.00 mm
Displej viacfarebný
Dotykový displej áno
Konektivita Bluetooth™, USB
Technológie tachymeter, barometer, digitálny kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy
GPS integrovaný
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Zdravotné funkcie meranie srdcovej frekvencie na zápästí
Disciplíny beh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, tímové športy, zimné športy
Funkcie počasia Predpoveď počasia, Meteorologické výstrahy, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Časové pásma, Automatická korekcia času, Navigácia v hodinkách, Miesta POI, Uzamknutie obrazovky
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tachymeter, tréningový denník, športové režimy
Hudba a multimédiá ovládanie hudby z telefónu

Recenzie o Suunto 9 Baro Charcoal Titanium SS050564000 (2)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 25. 4. 2023
  100%
  Konečne to mám! Je perfektný - má barometer, športové režimy, je pohodlný a nosím ho ako kráľ. Vďaka tomu, že je čisto športový, ma počas aktivity nič nerozptyľuje. Som veľmi spokojný s kvalitou modelu, Suunto vyrába inteligentné hodinky, ktoré sú nerozbitné. Lepšie by som asi ani nemohol mať. Vrelo ho odporúčam tým, ktorí sa chcú sústrediť na to najdôležitejšie - šport a aktivitu!
  Patryk Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 2. 25. 4. 2023
  100%
  No, tento model by som odporučil. Pomohol mi zorganizovať každodenný tréning. Budete ho ešte nejako propagovať, a ak áno, kedy?
  Foresttherun Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu