Bestseller-4%

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 51 mm
Šírka remienka 26 mm

Model 010-02704-21 Športové Hodinky Unisex Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics

1 679,00 € 1 606,00 € 73,00 € lacnejšie Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 1 606,00 € Instalments 0%: 15 x 107,07€ Pay for 30 days
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti

Hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 sú vysoko pokročilé taktické športové hodinky na špeciálne a vojenské úlohy. Sú určené profesionálnym športovcom, vojenskému personálu a osobám, ktoré sa venujú prežitiu a outdoorovým aktivitám. Boli vytvorené na podporu používateľa v extrémnych podmienkach v teréne, na vode alebo vo vzduchu. Jeho odolná konštrukcia, poskytovanie praktických funkcií a mimoriadne efektívny výkon spĺňajú americké vojenské štandardy. Toto najmodernejšie zariadenie je vyrobené z pohodlného materiálu, polyméru vystuženého sklom, titánu a tvrdého zafírového skla. Solárny mechanizmus zabezpečuje spoľahlivú prevádzku počas hodín, dní alebo dokonca mesiacov. Okrem toho sú hodinky plne vybavené početnými režimami prispôsobenými leteckým a taktickým úlohám aj každodennými vymoženosťami, ako sú bezkontaktné platby, pripojenie Bluetooth®, prijímanie oznámení z telefónu alebo možnosť streamovania hudby zo špecializovaných aplikácií.

Watch Faces

Solárne nabíjanie (iba Fenix 6 Solar)
Solárne nabíjanie (iba Fenix 6 Solar)

Solárne nabíjanie predlžuje výdrž batérie v režime inteligentných hodiniek aj v režime GPS s prehrávaním hudby počas solárneho nabíjania.

Technológia PacePro
Technológia PacePro

Táto prvá funkcia svojho druhu ponúka dynamické, stupňovité navádzanie počas celej aktivity na základe nadmorskej výšky a vašich osobných preferencií tempa.

Funkcie Surf
Funkcie Surf

Toto zariadenie sa synchronizuje s aplikáciou Surfline Sessions™, ktorá vytvára videozáznam každej vlny, na ktorej surfujete pred kamerou Surfline®, takže si video môžete pozrieť neskôr a zistiť, ako sa vám darilo. Pozrite si, koľko vĺn ste chytili.

Výkonnostné metriky
Výkonnostné metriky

Zariadenie zobrazuje pokročilé tréningové metriky, ktoré zahŕňajú dynamiku behu, aklimatizáciu na teplotné a vlhkostné podmienky, maximálnu hodnotu VO2 upravenú pre teplo a nadmorskú výšku, poradcu pre zotavenie a ďalšie údaje.

Zabudované športové režimy
Zabudované športové režimy

Predinštalované profily aktivít vás budú informovať o vašom výkone. K dispozícii sú pre beh, plávanie, jogging, cyklistiku, turistiku, veslovanie, lyžovanie, golf a ďalšie.

Vizuálny prediktor rasy
Vizuálny prediktor rasy

Na základe vašej bežeckej histórie a celkovej úrovne kondície táto funkcia poskytuje odhad, aké by mohlo byť vaše tempo na vzdialenosť, ktorú chcete zabehnúť. Údaje o trendoch ukazujú, aký vplyv má váš tréning v priebehu času.

Funkcie

Garmin Connect

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať, monitorovať a zdieľať údaje o aktivite, ktoré vaše zariadenie zaznamenáva. Je to tiež vaša šanca pripojiť sa k jedinečnej komunite.

Sledování ukazatelů výkonu

Merania výkonnosti poskytujú konkrétne údaje o vašej dennej aktivite - počet krokov, spálené kalórie atď.

Připojení

Zariadenie je vybavené bezdrôtovým pripojením, takže ho môžete ľahko spárovať s telefónom.

Garmin Pay

Služba Garmin Pay vám umožňuje uskutočňovať bezkontaktné platby pomocou hodiniek, pričom pri každom nákupe použijete čísla špecifických kariet. Nie je potrebný telefón ani peňaženka.

42K golfových hřišť

Hodinky sú vybavené viac ako 42 000 predinštalovanými kurzami. Informácie o každom z nich sú uvedené priamo na hodinkách.

Vestavěné sportovní aplikace

Zabudované športové aplikácie vám umožnia efektívne trénovať v interiéri aj exteriéri a sledovať váš pokrok v reálnom čase.

hodinky-garmin-logo

Garmin - najlepšie hodinky pre športovcov od roku 1989.

Na trhu od roku 1989. Garmin je americká značka špecializujúca sa na technológie GPS pre športový, automobilový, letecký, námorný a outdoorový priemysel. S ohľadom na športovcov Garmin vyrába hodinky určené na aktivity, ako je beh, vodné športy, cyklistika a dokonca aj golf. Všetky sú vybavené meraním tepovej frekvencie na zápästí a snímačmi GPS, ktoré umožňujú presné určenie polohy, meranie vzdialenosti a intenzity námahy používateľa. V priebehu rokov spoločnosť Garmin pokračovala vo vývoji technológií, ktorými vybavuje svoje zariadenia.

Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika

Mimoriadne odolné multišportové hodinky Tactix® 7 PRO

Hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 sú taktické športové hodinky, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne vojenské normy MIL-STD-810. Pri výrobe tohto modelu boli použité pokročilé technológie a vysokokvalitné materiály. Hodinky predstavujú množstvo taktických a športových funkcií, ktoré sa osvedčia aj v tých najextrémnejších a najťažších tréningových podmienkach. Okrem iného disponujú zabudovanými profilmi aktivít, tréningovými tipmi, režimom stealth a nočným režimom, ako aj letiskovými základňami, 3-osovým kompasom, časovými zónami, asistentom odpočinku alebo pripojením GPS, GLONASS a Galileo.

Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika

Medzi nové funkcie radu Tactix® 7 patrí funkcia JumpMaster, ktorá umožňuje výpočet bodov otvorenia výškových tratí podľa vojenských smerníc, náhľad vybraných bodov na trase, ako aj predinštalované mapy TopoActive a SkiView™. Dekodéry METAR a TAF zasa poskytujú informácie o aktuálnom počasí - aj z leteckých základní. Neuveriteľnou novinkou sú aj dostupné balistické funkcie, ako napríklad zabudovaná balistická kalkulačka alebo aplikácia AB SYNAPSE™ s prístupom k parametrom viac ako 1 200 druhov munície.

Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika

Konštrukcia balistického prístroja Garmin Tactix® 7 PRO

Konštrukcia športových hodiniek Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 pozostáva z:

 • Čierne polymérové puzdro vystužené sklenenými vláknami s titánovým rámčekom.
 • Čierny nylonovýremienok.
 • Farebný transreflexný displej Memory-In-Pixel. Je plne čitateľný na slnečnom svetle.
 • Bezpečnostné sklo Power Sapphire™.
 • Titánové veko.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika

Funkcie balistiky Garmin Tactix® 7 PRO

Medzi funkcie športových hodiniek Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 patria:

 • Synchronizácia času prostredníctvom GPS, automatický letný čas.
 • Pripojenie Wi-Fi®, Bluetooth® a ANT+®.
 • Kompatibilita so smartfónmi Android™ a iPhone®.
 • Ovládanie a prehrávanie hudby z pamäte hodiniek (až 2000 skladieb). Streamovanie zo služieb Spotify, Deezer a Amazon Music a ďalších.
 • Budík, časovač, stopky, kalendár.
 • Zabudovaná baterka so zeleným a bielym svetlom.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika
 • Čas východu a západu slnka, predpoveď počasia.
 • Predinštalované mapy SkiView™ a TopoActive vášho regiónu.
 • Upozornenia z telefónu s možnosťou odpovedať textovou správou a odmietnuť hovor textovou správou (len pre Android™).
 • Funkcie "nájsť môj telefón" a "nájsť moje hodinky".
 • Diaľkové ovládanie VIRB.
 • Aplikácie Garmin Connect™ a Connect IQ™.
 • Bezkontaktné platby GarminPay™.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika

Zabudované snímače na športových hodinkách Garmin

 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Meranie srdcovej frekvencie na zápästí GarminElevate™.
 • Multifrekvenčné určovanie polohy.
 • Barometrický výškomer.
 • Trojosový elektronický kompas.
 • Gyroskop
 • Akcelerometer
 • Teplomer.
 • Pulzný oxymeter.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika

Športové, taktické a vojenské funkcie

 • Monitorovanie zdravia - dýchanie, hladina kyslíka v krvi, energia, spánok a stres, úroveň hydratácie, vek fyzickej kondície (vrátane funkcií Body Battery™ a Health Snapshot™).
 • Funkcie sledovania aktivity - počítadlo krokov, lišta pohybu, automatický cieľ, spálené kalórie, poschodia, prejdená vzdialenosť, minúty intenzívnej aktivity (vrátane funkcie "Before You " a technológie PacePro™).
 • Režim posilňovne - silový tréning, vysokointenzívny intervalový tréning (HIIT), kondičný tréning, tréning na eliptickom trenažéri, schodisko, lezenie po poschodí, stacionárne veslovanie, pilates a joga.
 • Funkcie behu, bicyklovania, plávania - vrátane behu na bežeckom páse, behu po chodníku, virtuálneho behu, ultrabehu, horskej cyklistiky , triatlonu, plávania v bazéne, plávania vo voľnej vode.
Zegarek sportowy Garmin Tactix® 7 PRO Balistika
 • Funkcie pre outdoorové aktivity - turistika, horolezectvo a indoorové lezenie, bouldering, lyžovanie, snowboarding, beh na lyžiach, veslárske športy, kajakárstvo, surfovanie, kitesurfing, windsurfing atď.
 • Taktické funkcie - stealth režim, nočný režim, lov, Kill Switch, JumpMaster, tlačidlo na vymazanie údajov, priama navigácia, správy o počasí.
 • Balistické funkcie - vstavaná balistická kalkulačka, aplikácia AB SYNAPSE™ s prístupom k parametrom viac ako 1 200 typov munície, integrácia ekosystému Applied Ballistics s odčítaním atmosférických údajov.
 • Letecké funkcie - globálne databázy letísk, časové pásma vrátane ZULU/UTC, mapy s leteckými orientačnými bodmi, údaje Nexrad, globálna databáza Navaid, prístup k leteckému počasiu - vrátane radarov NEXRAD a dekodérov METAR a TAF.
 • K dispozícii sú topografické mapy pre viaceré kontinenty. Predinštalované mapy TopoActive. Možnosť stiahnuť ďalšie mapy z celého sveta. Jednoduché načítanie a aktualizácia máp a softvéru bez počítača.

Vodotesnosť

Vodotesnosť zariadenia je 100 metrov. To znamená, že hodinky možno používať pri plávaní, skákaní do vody, šnorchlovaní a pri rýchlych vodných športoch.

Záruka

Na športové hodinky Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21 sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie Garmin
 • Príručka
 • Záruka - 2 roky
 • Nabíjací a dátový kábel
 • Prídavný remienok

Viac informácií

Strojček Solárny
Konektivita Bluetooth™, ANT+, Wi-Fi, USB
Technológie akcelerometer, gyroskop, barometer, kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy
Displej viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z kalendára, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie hudby z telefónu, prehrávanie hudby na hodinkách
GPS integrovaný, Galileo, GLONASS
Bezkontaktné platby Garmin Pay™
Funkcie počasia Teplomer, Výškomer, Barometer, Predpoveď počasia, Vonkajšia teplota, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Vyhľadanie telefónu, Časové pásma, Korekcia času GPS, Navigácia v hodinkách, Uzamknutie tlačidiel, Uzamknutie obrazovky, Prebudenie obrazovky s pohybom zápästia
Zdravotné funkcie meranie srdcovej frekvencie na zápästí, pulzný oxymeter, monitor spánku, sledovanie úrovne stresu
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tréningový denník, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, zimné športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Zafírové
Typ remienka Textilný
Farba remienka Čierna
Šírka remienka 26.00 mm
Vodotesnosť 100 metrov
Druh púzdra Plast
Priemer púzdra 51.00 mm
Hrúbka púzdra 15.00 mm
Výrobca Garmin
Model 010-02704-21
Pre koho Unisex
Záruka 2 roky
EAN 753759288839

Recenzie o Garmin Tactix® 7 PRO Ballistics 010-02704-21

Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:

Navrhnite cenu