-45%

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 43 mm
Šírka remienka 22 mm

SS050759000 Športové Hodinky Unisex Suunto 9 Peak Full Titanium Black Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Hodnotenie zákazníkov: 5
1 010,00 € 560,00 € 450,00 € lacnejšie Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 1 010,00 € Instalments 0%: 15 x 37,33 € Pay for 30 days
Chcete dostávať upozornenia keď bude k dispozícii?
Zadajte svoju e-mailovú adresu:
a dostávať e-mail keď bude k dispozícii
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Vaše fotografie

Foto # z 2

Podrobnosti Suunto SS050759000

Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 (+dodatočný remienok) sú elegantné a športové inteligentné hodinky s pripojením GPS. Na brúsený a pieskovaný rámček a náramok modelu sa použil vysokokvalitný titán s piatimi stupňami odstupňovania (používaný v lekárskom a leteckom priemysle) pre ľahkosť, odolnosť a bezpečnosť pri alergiách. V plastovom obale vystuženom sklenenými vláknami sa nachádza farebný dotykový displej, ktorý je chránený tvrdým zafírovým sklom. Obrazovka má vynikajúcu kvalitu obrazu. Kovové časti sú potiahnuté diamantom. Pridaním ďalších článkov do súpravy je možné náramok prispôsobiť obvodu zápästia až do 20 cm. Medzi špeciálne funkcie prístroja patrí energeticky úsporný Bluetooth, pulzný oxymeter, nový snímač srdcového tepu automatické podsvietenie ciferníka pri zdvihnutí ruky, viac ako 80 športových režimov alebo podpora Komoot a Fatmap Suunto Plus. Aktualizácie systému sa vykonávajú automaticky. Ak chcete využiť všetky výhody, ktoré poskytujú inteligentné hodinky Suunto, odporúčame používať remienok zo silikónu. Vodotesnosť zariadenia je 100 metrov. Batéria vydrží 25-170 hodín v režime GPS a až 14 dní v časovom režime. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka a je zabalený v originálnom obale. Súčasťou balenia je silikónový remienok, ktorý je skvelý na športové aktivity.

Watch Faces

Pohľad do vonkajšieho prostredia
Pohľad do vonkajšieho prostredia

Hodinky neustále merajú absolútny tlak vzduchu pomocou zabudovaného snímača tlaku. Na základe tohto merania a vašej referenčnej hodnoty nadmorskej výšky vypočítajú nadmorskú výšku alebo tlak vzduchu.

Pulzný oxymeter
Pulzný oxymeter

Pulzný oxymeter meria nasýtenie krvi kyslíkom. Poskytuje informácie o prípadnom pretrénovaní alebo únave a pomáha posúdiť priebeh aklimatizácie vo vysokej nadmorskej výške. Normálna hladina kyslíka v krvi sa pohybuje medzi 96 % a 99 %.

Športové režimy
Športové režimy

Hodinky sú vybavené širokou škálou športových režimov, ktoré vám umožňujú sledovať trvanie tréningu, prejdenú vzdialenosť, srdcovú frekvenciu a zónu intenzity srdcovej frekvencie. Názov a ikona zvoleného športu sa zobrazuje v hornej časti obrazovky.

Ghost runner
Ghost runner

Funkcia Ghost runner vám pomáha udržiavať tempo počas behu nastavením cieľového tempa pre ghost runner a zobrazením vašej vzdialenosti pre ghost runner počas behu. V pravom hornom rohu sa zobrazuje vaše aktuálne tempo.

Navigácia
Navigácia

Navigačné funkcie zahŕňajú: navigáciu podľa smeru a nadmorskej výšky, kompas, vyhľadávanie späť, trasy, navigáciu odbočkou a body záujmu (POI).

Aktualizácie softvéru
Aktualizácie softvéru

Aktualizácie softvéru prinášajú do hodiniek vylepšenia výkonu a nové funkcie. Keď sú vaše hodinky pripojené k aplikácii Suunto, aktualizácia softvéru sa do hodiniek stiahne automaticky. Stav prevzatia môžete vidieť v aplikácii Suunto.

Funkcie

Suunto Premium Partner

Ako Suunto Premium Partner poskytujeme profesionálne služby - prístup k certifikovaným konzultantom a informačným materiálom, ako aj profesionálnu popredajnú starostlivosť so servisnou podporou.

Správa napájení baterie

Inteligentná technológia batérie zaručuje, že sa hodinky nevybijú, keď to najviac potrebujete. Okrem toho sa hodinky učia vaše tréningové návyky a dokonca vám pripomínajú, aby ste ich nabili, aby ste boli vždy pripravení na ďalší tréning.

Odhadovaný wr.

Technológia merania srdcovej frekvencie na zápästí (WHR) meria srdcovú frekvenciu prostredníctvom LED diód, ktoré sledujú prietok krvi v zápästí. To znamená, že môžete vidieť údaje o svojej srdcovej frekvencii počas cvičenia alebo pri každodennom používaní.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy sú navrhnuté pre konkrétne aktivity a účely, od bežnej prechádzky vonku až po triatlonové preteky.

FusedTrack ™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ od spoločnosti Suunto kombinuje údaje GPS a snímača pohybu na zlepšenie presnosti sledovania a vzdialenosti. To umožňuje predĺžiť životnosť batérie znížením výkonu GPS bez výrazného zníženia presnosti.

GPS navigace

Systém GPS umožňuje navigáciu pri sledovaní naplánovanej trasy, pri smerovaní na miesto POI alebo pri návrate do východiskového bodu.

Priamo z kancelárie za dobrodružstvom - Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 sú určené pre ľudí, ktorí sa z kancelárie vyberú rovno do telocvične alebo na výlet. Tieto ultratenké a mimoriadne odolné hodinky sú nabité praktickými funkciami, športovými režimami a vybavením, ktoré vám uľahčia každodenný život. Najmodernejší displej zaručuje vysokú kvalitu obrazu a Bluetooth 5 zabezpečuje efektívnu správu napájania zariadenia. Vďaka možnosti plánovania trasy, zabudovanému kompasu a barometru sú inteligentné hodinky skvelým spoločníkom na dobrodružstvá. Rozsiahle funkcie školenia a monitorovania zdravia vás účinne motivujú k starostlivosti o vašu pohodu. Dizajn prepracovaný do najmenších detailov rozhodne odlišuje tento model od ostatných hodiniek tohto druhu.

marki_suunto

Suunto - značka pre každého športovca

Hodinky Suunto sú už roky známe ako ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko funkčné športové modely, ktoré vyniknú aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Vďaka množstvu užitočných funkcií, ktorými sú tieto hodinky vybavené, je každý tréning oveľa jednoduchší. Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936 a odvtedy podporuje aktivity vytváraním vybavenia pre športovcov a cestovateľov. Spoločnosť Suunto sa v priebehu rokov neustále presadzuje ako popredný výrobca športových hodiniek a navrhuje zariadenia, ktoré sú mimoriadne odolné, presné a spoľahlivé.

Suunto 9 Peak odporúča - recenzie expertov a testerov

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak sú bežecké, outdoorové, extrémne, multišportové hodinky (vyberte si, čo je vám najbližšie), ktoré sú na prvý pohľad iné - a veľmi odlišné - od všetkého, na čo nás Suunto už zvyklo v sérii 9.
Outdoor Magazyn
Časopis Outdoor
Nástroj, ktorý je nielen užitočný, ale bol vytvorený s ohľadom na moderný dizajn a vyrobený s použitím robustných a moderných technológií a materiálov.
Jedným
slovom: odporúčame
.
Climbing.co.uk
Climbing.co.uk
Suunto 9 Peak sú moderné inteligentné športové hodinky s profesionálnymi funkciami športových hodiniek. Zároveň sú to najtenšie a najmenšie hodinky, aké kedy spoločnosť Suunto vyrobila.
Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Vynikajúca kvalita vyhotovenia

HodinkySuunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 vynikajú svojimi špecifikáciami. Model pozostáva z:

 • Farebný dotykový displej, ktorý sa zobrazí po zdvihnutí ruky. Obrazovka je oproti predchádzajúcim modelom vylepšená a poskytuje lepšiu viditeľnosť obrazu.
 • Zafírové sklo chráni displej.
 • Náramok v čiernej farbe, vyrobený z ľahkého, odolného a hypoalergénneho titánu.
 • Čierna obálka z plastu vystuženého sklenenými vláknami. Má titánový rámček triedy 5.
 • Batéria vo forme lítium-iónového akumulátora. V režime GPS funguje až 25-170 hodín.
Zegarki Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Rozsiahle funkcie

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 majú:

 • Tri preddefinované režimy batérie.
 • Pripojenie Bluetooth 5 - ešte energeticky úspornejšie ako jeho predchodcovia.
 • Fusedtrack - technológia užitočná najmä počas dlhých tréningov.
 • Meranie srdcovej frekvencie na zápästí.
 • Pulzný oxymeter.
 • Monitorovanie činnosti.
 • Monitorovanie spánku
 • Funkcie počasia
 • Kompas.
 • Barometrický výškomer.
Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Suunto 9 Peak - váš osobný asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 majú:

 • Pripojenie k smartfónu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornenia na hovory, správy a oznámenia.
 • Kompatibilita s aplikáciami: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalšie.
 • Možnosť prevádzky hodiniek pri teplotách od -20 do +55 stupňov C.
 • Navigácia GPS.
 • Navigácia POI (Point of Interest) - uložte si miesta v aplikácii Suunto alebo na hodinkách a navigujte ich pomocou inteligentných hodiniek.
Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Suunto - vždy pripravené

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 majú:

 • Viac ako 80 športových režimov.
 • Automatické aktualizácie softvéru. Zavedenie vylepšení a nových funkcií hodiniek. Model sa aktualizuje bezdrôtovo cez Bluetooth. Stav prevzatia aktualizácie si môžete pozrieť prostredníctvom aplikácie Suunto.
 • Podpora režimov Komoot a Fatmap Suunto Plus™: Ghost Runner (preteky s predchádzajúcim tréningovým rekordom), Force to Route (podpora mestského tréningu).
 • Rýchle nabíjanie - nový kábel umožňuje nabiť batériu zariadenia za 40 minút, pričom 5 minút nabíjania stačí na hodinu tréningu.
Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black

Suunto 9 Peak - prispôsobte si ho podľa seba!

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 majú elegantný čierny náramok z titánu s piatimi stupňami. Tento materiál sa používa v lekárskom a leteckom priemysle. Vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam je titán najlepšou alternatívou aj pre alergikov. Ak však chcete rýchlo zmeniť štýl svojich hodiniek, je to najjednoduchšie, čo môžete urobiť s hodinkami Suunto. Súčasťou hodiniek Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 je silikónový remienok a vďaka mechanizmu "Quick-release" to zvládnete za pár sekúnd. Hodinky, ktoré sú elegantné a športové zároveň? Je to možné! Všetko vo farbe Suunto 9 Peak Full Titanium Black!

Technológia Fusedtrack™

Vďaka algoritmu Fusedtrack od spoločnosti Suunto sa údaje GPS kombinujú s údajmi zo snímačov pohybu. Vďaka tejto technológii je sledovanie vzdialenosti a trasy počas bežeckého tréningu mimoriadne efektívne a hodinky netrpia vybíjaním batérie. Prevádzka technológie Fusedtrack predlžuje životnosť batérie, pretože ju čiastočne odbremeňuje od prevádzky modulu GPS. Merania sú zároveň veľmi presné.

Inteligentná batéria

Hodinky majú tri definované režimy batérie: Výkon, vytrvalosť a ultra. Tie zabezpečia až 7 dní nepretržitej prevádzky modulu GPS. Vďaka inteligentným upozorneniam hodinky navrhnú zmenu režimu na vhodnejší pre danú aktivitu. V závislosti od potrieb používateľa je možné vytvoriť vlastné režimy.

Pánske hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlhý tréning? Predĺžte výdrž batérie.

V závislosti od vašich potrieb je možné optimalizovať výkon batérie hodiniek. A nezáleží na tom, aký druh tréningu máte na mysli - úpravy možno vykonať v ktoromkoľvek z viac ako 80 športových režimov. Môžete si nastaviť presnosť GPS, jas obrazovky a čas podsvietenia, úroveň vibrácií, ovládanie dotykovej obrazovky a mnoho ďalších možností. Navyše môžete ľahko zmeniť režim batérie aj počas tréningu, napríklad keď zistíte, že sa hodinky pred koncom tréningu vybíjajú. Ako predĺžite čas chodu hodiniek? Podrobnosti o nastaveniach sú uvedené v nasledujúcom videu:

Suunto App trasy

Aplikácia Suunto

Aplikácia Suunto App, ktorá je k dispozícii v systémoch Android a iOS, vám umožní ešte lepšie využívať funkcie vašich inteligentných hodiniek. Po inštalácii máte prístup k

 • Prehľady aktivít (denný počet krokov a spálených kalórií), tréningov a spánku, ako aj tipy, ktoré vám pomôžu so zdravým životným štýlom.
 • Upozornenia na hodinkách na nové hovory, správy a oznámenia z obľúbených aplikácií, napr. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnohých ďalších.
 • Vytváranie vlastných športových režimov.
 • Mapy popularity. Tie sa generujú na základe mnohých trás, ktoré prešli iní používatelia aplikácie, takže objavovanie nových trás je hračka. Okrem toho môžete použiť Obľúbené východiskové body. Získate tiež možnosť importovať predpripravený súbor .gpx pre svoje ďalšie preteky alebo dobrodružstvo (k dispozícii pre prístroje Suunto 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavné zobrazenie aplikácie Suunto
 • Športové služby ako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnohé ďalšie.
 • Plánujte nové trasy priamo v smartfóne a vďaka štvrtej generácii pripojenia Bluetooth ich môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko synchronizovať s hodinkami. Zistite, ako si vytvoriť vlastné trasy - .
 • Prezrite si históriu trasy a pridajte na mapu vlastné body.
 • Úprava ciferníka hodiniek. Ak sa chystáte na bežecký alebo cyklistický tréning a chcete zmeniť informácie zobrazené na hodinkách, môžete to urobiť priamo v aplikácii Suunto, ktorá automaticky aktualizuje vzhľad obrazovky.
 • Tipy a návody, inštruktážne videá a mnoho ďalšieho.
 • Prístup k špecializovaným režimom pomocou aplikácie SuuntoPlus™.

Pozrite si výhody aplikácie Suunto a využívajte hodinky Suunto každý deň naplno. .

Efektívny tréning so SuuntoPlus™

Dodatočné možnosti Suunto Plus™ vám poskytujú prístup k vysoko špecializovaným možnostiam, vďaka ktorým je tréning so Suunto ešte efektívnejší:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim horáka
 • Stúpanie
 • Bezpečné
 • Slučka
 • Sprint
 • a mnoho ďalších.

Pozrite si podrobnosti o ďalších funkciách Suunto Plus™ a podporovaných modeloch. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový prístup k najlepším aplikáciám

Hodinky Sunnto sa pripájajú k platformám, ktoré monitorujú tréningový výkon. Výrobcovia týchto aplikácií poskytujú používateľom hodiniek Suunto prístup k bezplatným skúšobným obdobiam - stačí pripojiť hodinky k príslušnej platforme pomocou aplikácie Suunto.

 • Strava - aplikácia vykonáva analýzu vašich tréningových výsledkov a mnoho ďalšieho. Funkcie sú k dispozícii na stránke v časti Školenia, bezpečnosť a analýza. Keď si kúpite hodinky Suunto, získate bezplatný 60-dňový skúšobný prístup k službe Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovať váš športový výkon. Služba vám umožňuje presne merať srdcovú frekvenciu, výkon, tempo a mnoho ďalších faktorov, ktoré tvoria váš tréning. Pri kúpe prístroja Suunto získate 30-dňový bezplatný prístup k prémiovému členstvu.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, čas, rýchlosť, spálené kalórie a bežeckú alebo cyklistickú trasu prostredníctvom GPS. Poskytuje užitočné tipy pre beh a iné športy.
 • UA MapMyRun - poskytuje trénerské tipy a ukazovatele. Ponúka individuálny tréning, tréningové plány a analýzu údajov po tréningu.
 • Wikiloc - poskytuje milióny trás pre outdoorových športovcov a umožňuje ich odosielanie priamo do hodiniek. Umožňuje vám tiež zdieľať vlastné cvičenia/aktivity s komunitou.
 • Pozemok - umožňuje analyzovať a upravovať bežecké trasy a vytvárať nové trasy v rámci topografických máp.

Vodotesné

Vďaka vodotesnosti 100 metrov sa nemusíte obávať poškodenia mechanizmu pri plávaní v bazéne alebo vo voľnej vode. Pri športových aktivitách sa odporúča silikónový remienok.

Zegarek napriek suunto 9 paski

Jednoduchá výmena popruhu vďaka funkcii "Quick-release"

Výmena remienka na hodinkách Suunto 9 trvá len niekoľko sekúnd vďaka pohodlnému mechanizmu rýchleho uvoľnenia. Nie je potrebné žiadne náradie, pretože popruh má špeciálnu páčku, ktorá umožňuje jeho rýchle odopnutie z obalu a výmenu za iný zodpovedajúci popruh.

Kompatibilné popruhy

Tento model je kompatibilný s remienkami Suunto so šírkou 22 mm.

Pozrite si ponuku vymeniteľných remienkov Suunto →

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom

Ak chcete hodinky Suunto využívať naplno, musíte ich spárovať so smartfónom. Ako to robíte? Nasledujúce videá vám to uľahčia.

Ako spárovať hodinky Suunto so systémom Android?

Ak vlastníte smartfón so systémom Android, môžete hodinky jednoducho spárovať s telefónom a využívať všetky funkcie, ktoré ponúka aplikácia Suunto. Je dôležité poznamenať, že aby bolo párovanie možné, smartfón by mal mať systém Android 5.0 alebo novší a Bluetooth vo verzii 4.0 alebo novšej.

Ako spárovať hodinky Suunto so smartfónom so systémom iOS?

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom so systémom iOS je rýchle a jednoduché. V niekoľkých krokoch môžete sledovať účinky tréningu na obrazovke smartfónu. Upozorňujeme, že aby bolo párovanie možné, váš smartfón by mal mať systém iOS 10.0 alebo novší.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie značky Suunto
 • Manuálne
 • Záruka Suunto door-to-door - v prípade akýchkoľvek problémov vaše hodinky vyzdvihne kuriér
 • Záručný list = autorizovaný predajca Suunto = centrálna servisná podpora Suunto vo Fínsku
 • Prídavný popruh zo silikónu

Viac informácií Suunto SS050759000

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, USB
Technológie tachymeter, barometer, digitálny kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy
Displej viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie hudby z telefónu
GPS integrovaný, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcie počasia Teplomer, Výškomer, Barometer, Predpoveď počasia, Meteorologické výstrahy, Vonkajšia teplota, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Časové pásma, Automatická korekcia času, Navigácia v hodinkách, Miesta POI, Uzamknutie obrazovky
Zdravotné funkcie meranie srdcovej frekvencie na zápästí, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tachymeter, tréningový denník, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, tímové športy, zimné športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Zafírové
Typ remienka Titánový
Farba remienka Čierna
Šírka remienka 22.00 mm
Vodotesnosť 100 metrov
Druh púzdra Plast
Priemer púzdra 43.00 mm
Hrúbka púzdra 10.60 mm
Max. obvod zápästia 17.5 cm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Výrobca Suunto
Model SS050759000
Pre koho Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084507938

Recenzie o Suunto 9 Peak Full Titanium Black SS050759000 (4)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 25. 4. 2023
  100%
  Ešte som ho nevidel naživo, ale na obrázkoch vyzerá nádherne. Navyše je veľmi ľahký, čo je pre náramkové hodinky úplne nevídané. Máme tu však titán piatej úrovne, ktorý sa používa vo vojenskom priemysle.
  Arek
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 2. 6. 11. 2022
  100%
  Skvelé hodinky, ľahké, rýchle dodanie.
  Tim Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 3. 29. 7. 2022
  100%
  Ako môžete vidieť na priloženej fotografii, milujem vodné športy. Som aktívny človek. Hodinky Suunto mi veľmi pomohli pri monitorovaní a analýze môjho zdravia a kontrole potrebných parametrov. Odteraz viem, aké výsledky dosahujem a čo by som mal zlepšiť. Materiály použité na konštrukciu a veľa veľa dostupných funkcií spôsobilo, že som sa bez váhania rozhodol pre kúpu tohto modelu. Teraz nič neľutujem, naopak, rozhodol som sa ho čo najlepšie zhodnotiť a podeliť sa o svoje skúsenosti. Cena vás možno spočiatku trochu odradí, ale verte mi, že stojí za každý cent. Možno ju budete míňať na návštevy u lekárov, a pritom stačí športovať so smart hodinkami Suunto.
  Antoni Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 4. 4. 6. 2022
  100%
  Veľmi dobré hodinky s pripojeným silikónovým remienkom, ktorý je skvelý na tréning. Na večer si v desiatich hodinách vymením remienok za náramok a mám mega štýl. Vrelo odporúčam.
  Bert94 Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu