Hodinky Boccia Titanium vyvinuté medzinárodnými dizajnérmi, vyrobené z čistého titánu, ktorý zaručuje nadpriemernú odolnosť, ľahkosť a bezpečnosť pri kontakte s pokožkou.

Čítať ďalej

Zegarki Boccia Titanium

(83)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Pánske Boccia Titanium Royce Hodinky Pánske Boccia Titanium Royce
  Skladom - ihneď na odoslanie
  269,00 €

  Boccia Titanium Royce 642158

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Pánske Boccia Titanium Royce Hodinky Pánske Boccia Titanium Royce
  Skladom - ihneď na odoslanie
  249,00 €

  Boccia Titanium Royce 642130

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky Pánske Boccia Titanium Royce Hodinky Pánske Boccia Titanium Royce
  Skladom - ihneď na odoslanie
  249,00 €

  Boccia Titanium Royce 642099

  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Hodinky Dámske Boccia Titanium Sapphire Hodinky Dámske Boccia Titanium Sapphire
  Skladom - ihneď na odoslanie
  179,00 €

  Boccia Titanium Sapphire 528143

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Hodinky Boccia Titanium sú výnimočné modely, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Pri bližšom pohľade si všimnete prepracované detaily výrobkov s logom výrobcu. S takýmto doplnkom vo svojej zbierke máte istotu vkusného a klasického dotvorenia svojho štýlu.

Charakteristika výrobcu hodiniek Boccia Titanium

Spojenie minimalizmu s najkvalitnejšími materiálmi je záchytným bodom výroby značky Boccia Titanium. Takéto duo dobre funguje v zbierke každého z nás a dobre sa kombinuje s rôznymi štýlmi. Univerzálne modely sú dokonalým riešením, pretože sa perfektne hodia k mnohým outfitom.

Elegancia kvintesencia štýlu, alebo hodinky Boccia Titanium

Klasické a zároveň elegantné hodinky sú nevyhnutnou súčasťou každého bežného šatníka. Hodinky Boccia sú skvelou voľbou, pretože tieto pútavé modely boli vytvorené s osobitným dôrazom na najmenšie detaily. Značka používa materiály najvyššej kvality, ako je nadčasová prírodná koža alebo antialergický titán, ktorý je v porovnaní s bežne používanou nehrdzavejúcou oceľou oveľa ľahší. Ciferníky sú kryté minerálnym sklom alebo tvrdým zafírovým sklom, ktoré sa vyznačuje značnou odolnosťou proti poškriabaniu. Tým, že máte takýto doplnok vo svojej zbierke, máte istotu vkusného a klasického zakončenia svojho štýlu.

Hodinky Boccia Titanium - klasika na vašom zápästí

Ponúkame široký sortiment hodiniek Boccia Titanium, z ktorého si ľahko nájdete tie, ktoré vyhovujú vášmu štýlu. Hodinky predstavujeme v rôznych typoch a farebných variantoch. Klasický, jemný model na vašom zápästí vkusne doplní váš outfit, a tak sa budete môcť cítiť príťažlivo v každej situácii.

Oficiálny predajca hodinek Boccia Titanium - autorizovaný obchod - distribútor

Výber hodiniek Boccia Titanium z nášho obchodu je zárukou vysokej kvality - všetky výrobky značky boli dodané licencovaným distribútorom, čo zaručuje ich najvyššiu kvalitu a sú v súlade so špecifikáciami Boccia. Keď si vyberiete hodinky v našom obchode, získate aj záruku výrobcu.