Švajčiarska značka hodiniek Aerowatch je príkladom toho, ako by sa mali vytvárať hodinky. Vďaka dlhej tradícii, klasickému dizajnu a mimoriadnej pozornosti venovanej najmenším detailom sú výrobky Aerowatch senzačnou voľbou pre každého, kto hľadá vysokokvalitné hodinky, ktoré sú zároveň mimoriadne estetické. Špecifickú kategóriu medzi hodinkami Aerowatch tvoria dámske hodinky. Tieto nezvyčajné hodinky sú skutočnou raritou pre každú dámu, ktorá sa neuspokojí s bežnými modelmi, ale potrebuje niečo výnimočné. Také sú modely Aerowatch.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Aerowatch

(1)

Najobľúbenejšie
  1. -10%
Najobľúbenejšie

Dámske hodinky Aerowatch sú kvintesenciou ženskosti. Tieto subtílne modely skrývajú veľmi dobre spracované mechanizmy. Ich spracovanie je skvostom hodinárskeho umenia. Do najmenších detailov prepracované, budú svojmu majiteľovi lahodiť oku dlhé roky!

Dámske hodinky Aerowatch - švajčiarska presnosť

Do dámskych hodiniek Aerowatch výrobca zaradil len tie najkvalitnejšie švajčiarske mechanizmy, ktoré zaručujú dokonalú kultúru práce a dlhodobú funkčnosť. V ponuke sú quartzové hodinky, ktoré sú poháňané výkonnou vnútornou batériou, aj automatické hodinky - poháňané pohybom ruky majiteľa. Líšia sa v princípoch fungovania, ale jedno majú spoločné - mimoriadne presnú prevádzku. Hodinky s automatickým strojčekom sa môžu hodiť aktívnym ženám, ktoré sú celý deň v pohybe - len tak môžu byť hodinky neustále napájané. Quartzové modely sú na druhej strane skvelou voľbou pre ženy, ktoré od svojich hodiniek vyžadujú neustálu aktivitu a oceňujú absenciu zásahov do ich činnosti.

Výnimočná krása švajčiarskych dámskych hodiniek Aerowatch

Dámske hodinky Aerowatch sú nielen príkladom výnimočnej presnosti, ale aj úžasného dizajnu, ktorému sa žiadne iné hodinky nevyrovnajú. Dámske hodinky Aerowatch s klasickým dizajnom v kombinácii s inovatívnymi nápadmi predstavujú nový pohľad na dizajn klasických analógových hodiniek. Jedným z najlepších príkladov je model Aerowatch 1942 Night and Day, ktorý nielenže zobrazuje aktuálny denný čas, ale robí tak vďaka rotujúcemu disku zaberajúcemu viac ako polovicu ciferníka! Takéto exkluzívne dámske hodinky sú ideálnou voľbou pre každú dámu, ktorá si zakladá na originalite a jedinečnosti vlastnených predmetov.

Dámske hodinky Aerowatch alebo klasický štýl

Skutočne klasické švajčiarske hodinky - tak možno charakterizovať značku Aerowatch. Jedným z príkladov je model Aerowatch 1942 Lady Elegance Automatic, ktorý svojím spracovaním pripomína niektoré z prvých hodiniek vyrobených na prelome storočí. Za zmienku stojí gilošovaný ciferník týchto hodiniek, ktorý dodáva moderný nádych. Model Aerowatch 1942 Butterfly Limited Edition sú dobre navrhnuté dámske hodinky, ktoré sa vyznačujú jedinečným zdobením perleťového ciferníka - ornamenty v podobe motýľov a vlajúcich vetvičiek dodávajú hodinkám pocit ľahkosti. Elegantne navrhnuté ručičky dodávajú hodinkám estetickú príchuť, zatiaľ čo diamant na 12. hodine ponúka jemný nádych luxusu.