Aviator je značka, ktorej hodinky majú okrem dizajnu odkazujúceho na lietanie aj pokročilé mechanizmy, a preto ich rýchlo ocenili letci na celom svete. Výrobky tejto značky si obľúbia nielen fanúšikovia zážitkov z oblohy, ale aj milovníci elegantných modelov.

Čítať ďalej

Hodinky Aviator

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Aviator je značka švajčiarskych leteckých hodiniek, ktorá už mnoho rokov láka návštevníkov svojím krásnym dizajnom a dáva im úplne nový význam. Vďaka svojim pokročilým mechanizmom a leteckým referenciám patria hodinky Aviator k najvyhľadávanejším modelom.

Letecký rodokmeň hodiniek Aviator

Spoločnosť si získala priaznivcov v každom kúte Zeme vďaka bezchybnému meraniu času a robustnej konštrukcii. Jedným z najväčších ocenení v histórii spoločnosti je skutočnosť, že od roku 2008 je Aviator oficiálnym partnerom akrobatického tímu Swift, ktorého piloti lietajú na legendárnych lietadlách MIG 29. Aviator je renomovaná značka Swiss Made s veľmi dlhou tradíciou a vynikajúcimi pilotmi, ktorí nosili jej hodinky na svojom zápästí.

Hodinky Aviator - prečo sú také výnimočné?

Kľúčovým momentom bolo presťahovanie výroby hodiniek do švajčiarskeho mesta Porrentruy. To sa nachádza v oblasti Jura, ktorá je známa vynikajúcim hodinárskym remeslom. Tento krok otvoril značke nové dvere. Získala totiž prístup k najlepším mechanizmom a odborníkom na svete. Vďaka tomu sa modely Aviator vyznačujú vysokou presnosťou, spoľahlivou presnosťou a funkčným a originálnym dizajnom. Každý návrh je konzultovaný s profesionálnymi pilotmi, aby sa zvýšili jeho schopnosti a komfort pri používaní. Takto vznikajú tie najlepšie a najdokonalejšie hodinky. Výrobcovia sa zameriavajú na každý detail, ale najväčšia pozornosť sa tu venuje čitateľnosti a prehľadnosti - preto je každý kus krytý zafírovým sklíčkom s antireflexným sklom a vybavený indexmi pokrytými fluorescenčnou vrstvou. To zaručuje bezproblémové používanie aj v tých najhorších podmienkach. Za zmienku stojí aj to, že každý model prechádza sériou testov, aby získal čestný titul "SWISS MADE".

Výrazný dizajn a široká ponuka hodiniek Aviator

Značka Aviator má veľmi široký sortiment, ktorý vám umožňuje dokonale prispôsobiť hodinky vašim individuálnym potrebám. Jednotlivé kolekcie sa od seba líšia variantmi funkčnosti, farieb alebo samotného dizajnu. Z nich treba vyzdvihnúť dve veľmi výrazné série. Modely Airacobra sú poctou letcom, ktorí bojovali v druhej svetovej vojne. Modely MIG dopĺňajú vybavenie pilotov, ktorí slúžili na moderných bojových lietadlách. Uchá quartzových hodiniek a vybraných automatických hodiniek zdobí 3D gravírovanie zobrazujúce siluety lietadiel. Veľká časť série má vodotesnosť 10 ATM, čo znamená, že sa dobre osvedčí aj pri plávaní.

Oficiálny predajca Aviator - autorizovaný obchod - distribútor

Obchod Zegarownia.pl je autorizovaným predajcom značky Aviator. Všetky modely švajčiarskej značky ponúkané v našom stacionárnom a internetovom obchode majú dvojročnú záruku distribútora na celom území Poľska. Hodinky sú balené v elegantných krabičkách. Okrem toho poskytujeme rýchlu prepravu.

Predajňa hodiniek Aviator vo Varšave

Nečakajte s návštevou našej predajne vo Varšave a zaobstarajte si jeden z týchto výnimočných modelov. Aj keď vám letecká tematika nie je blízka, oceníte ich vysokú kvalitu a jedinečnú eleganciu, ktorá charakterizuje len tie najlepšie hodinky. Hodinky Aviator - vo Varšave ich nájdete za najlepšie ceny!