Balticus je skutočná manufaktúra na hodinky. Výrobky tejto značky sa vyrábajú v malých sériách a výhradne podľa návrhov dizajnérov, takže ide o elitné hodinky. Značka Balticus je preto zárukou vynikajúceho spracovania a pozornosti venovanej každému detailu. Táto trojmestská spoločnosť sa neustále snaží rozvíjať, a preto vytvára hodinky tak dobre prispôsobené osobným potrebám ich majiteľa.

Čítať ďalej

Hodinky Balticus

(20)

Najobľúbenejšie
 1. ETA VALJOUX mecanism
  Bestseller
 2. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
 3. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
  Hodinky Pánske Balticus Grey Seal Limited Edition Hodinky Pánske Balticus Grey Seal Limited Edition
  Skladom - ihneď na odoslanie
  700,00 €

  Balticus Grey Seal Limited Edition BLT-BALGSBL

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 5. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 6. ETA VALJOUX mecanism
 7. -20%
  Hodinky Dámske Balticus Sky Variety Bi Gold Hodinky Dámske Balticus Sky Variety Bi Gold
  Skladom - ihneď na odoslanie
  240,00 € 192,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 192,00 €

  Balticus Sky Variety Bi Gold BLT-VR-SG (S-V-B-G)

  Skladom - ihneď na odoslanie
 8. Bestseller
  Hodinky Dámske Balticus Gwiezdny Pył Limited Edition Hodinky Dámske Balticus Gwiezdny Pył Limited Edition
  Skladom - ihneď na odoslanie
  460,00 €

  Balticus Gwiezdny Pył Limited Edition BLT-BALSDLBM

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 9. Bestseller
 10. LIMITOVANÁ EDÍCIA
Najobľúbenejšie

Hodinky Balticus, ako už názov napovedá, boli vytvorené inšpirované poľským morom. Trojmestská značka si dala za cieľ vytvoriť vysokokvalitné modely, ktoré budú nezameniteľne spojené s prímorským podnebím.

Hodinky Balticus - čo je to za značku?

Prvok, ktorý hodinky Balticus odliš uje od ostatných značiek, je dôraz na vysokú kvalitu spracovania a kombinácia s neobvyklými, prekvapivými dizajnovými riešeniami. je veľmi vysoká kvalita v kombinácii s krásnou, neobvyklou formou. Medzi zákazníkmi je veľmi obľúbený rad Gwiedny Pył - hodinky v ňom sú k dispozícii v pánskej aj dámskej verzii. Hodinky spájajú poľský dizajnérsky cit s osvedčenými a oceňovanými strojčekmi najvyššej kvality.

Hodinky Balticus - najpredávanejšia značka hodiniek

Charakteristickým prvkom kolekcie Balticus Stardust je kamenný ciferník s trblietavými čiastočkami na svetle. Zaujímavé je aj zadné puzdro modelov tejto série - zdobí ho grafika znázorňujúca dážď padajúcich hviezd. Modely Balticus Stardust sú vybavené automatickým strojčekom, zatiaľ čo verzie s chronografom majú quartzový strojček japonského pôvodu.

Balticus - hodinky s dušou

Ciferníky hodiniek radu Balticus Black Dust boli vyrobené z aventurínu - ciferník tak pripomína hviezdnu nočnú oblohu. Ide o jedny z najobľúbenejších hodiniek Balticus v našom obchode. Za ich obľúbenosť vďačíme vynikajúcim technickým parametrom, ako sú automatické strojčeky Miyota, rezerva chodu až 40 hodín a vodotesnosť 200 metrov.

Oficiálny predajca hodiniek Balticus - autorizovaný obchod - distribútor

Náš obchod je oficiálnym partnerom značky Balticus, vďaka čomu máte záruku originality hodiniek, profesionálny VIP servis a veľmi rýchle dodanie vašej objednávky! Príďte do nášho stacionárneho obchodu vo Varšave a pozrite si jedinečné modely hodiniek Balticus priamo na mieste alebo si ich objednajte online s bleskovou dopravou!

Predajňa hodiniek Balticus vo Varšave

Hodinky, ktoré sú jedinečné, elegantné, dokonale vyrobené - ak sú pre vás tieto vlastnosti dôležité, potom sú pre vás výrobky Balticus ako šité na mieru. Navštívte našu predajňu alebo webovú stránku a pridajte sa k elitnej skupine majiteľov hodiniek Balticus. Vo Varšave nájdete hodinky tejto značky za najlepšie ceny.