Balticus je skutočná manufaktúra na hodinky. Výrobky tejto značky sa vyrábajú v malých sériách a výhradne podľa návrhov dizajnérov, takže ide o elitné hodinky. Značka Balticus je preto zárukou vynikajúceho spracovania a pozornosti venovanej každému detailu. Táto trojmestská spoločnosť sa neustále snaží rozvíjať, a preto vytvára hodinky tak dobre prispôsobené osobným potrebám ich majiteľa.

Čítať ďalej

Hodinky Balticus

(1)

Najobľúbenejšie
  1. -34%
Najobľúbenejšie

Hodinky Balticus, ako už názov napovedá, boli vytvorené inšpirované poľským morom. Trojmestská značka si dala za cieľ vytvoriť vysokokvalitné modely, ktoré budú nezameniteľne spojené s prímorským podnebím.

Hodinky Balticus - čo je to za značku?

Prvok, ktorý hodinky Balticus odliš uje od ostatných značiek, je dôraz na vysokú kvalitu spracovania a kombinácia s neobvyklými, prekvapivými dizajnovými riešeniami. je veľmi vysoká kvalita v kombinácii s krásnou, neobvyklou formou. Medzi zákazníkmi je veľmi obľúbený rad Gwiedny Pył - hodinky v ňom sú k dispozícii v pánskej aj dámskej verzii. Hodinky spájajú poľský dizajnérsky cit s osvedčenými a oceňovanými strojčekmi najvyššej kvality.

Hodinky Balticus - najpredávanejšia značka hodiniek

Charakteristickým prvkom kolekcie Balticus Stardust je kamenný ciferník s trblietavými čiastočkami na svetle. Zaujímavé je aj zadné puzdro modelov tejto série - zdobí ho grafika znázorňujúca dážď padajúcich hviezd. Modely Balticus Stardust sú vybavené automatickým strojčekom, zatiaľ čo verzie s chronografom majú quartzový strojček japonského pôvodu.

Balticus - hodinky s dušou

Ciferníky hodiniek radu Balticus Black Dust boli vyrobené z aventurínu - ciferník tak pripomína hviezdnu nočnú oblohu. Ide o jedny z najobľúbenejších hodiniek Balticus v našom obchode. Za ich obľúbenosť vďačíme vynikajúcim technickým parametrom, ako sú automatické strojčeky Miyota, rezerva chodu až 40 hodín a vodotesnosť 200 metrov.

Oficiálny predajca hodiniek Balticus - autorizovaný obchod - distribútor

Náš obchod je oficiálnym partnerom značky Balticus, vďaka čomu máte záruku originality hodiniek, profesionálny VIP servis a veľmi rýchle dodanie vašej objednávky! Príďte do nášho stacionárneho obchodu vo Varšave a pozrite si jedinečné modely hodiniek Balticus priamo na mieste alebo si ich objednajte online s bleskovou dopravou!

Predajňa hodiniek Balticus vo Varšave

Hodinky, ktoré sú jedinečné, elegantné, dokonale vyrobené - ak sú pre vás tieto vlastnosti dôležité, potom sú pre vás výrobky Balticus ako šité na mieru. Navštívte našu predajňu alebo webovú stránku a pridajte sa k elitnej skupine majiteľov hodiniek Balticus. Vo Varšave nájdete hodinky tejto značky za najlepšie ceny.