Nadčasový dizajn a sledovanie najzaujímavejších technologických trendov robia z produktov značky Blonie dôkaz tej najlepšej kvality. Zastavte sa v našej predajni alebo navštívte webové stránky a zakúpte si svoj jedinečný model. Hodinky Błonie nájdete vo Varšave za najlepšie ceny!

Čítať ďalej

Hodinky Błonie

(12)

Najobľúbenejšie
 1. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Hodinky Unisex Błonie Polan Limitowane Automatic Hodinky Unisex Błonie Polan Limitowane Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  469,00 €

  Błonie Polan Limitowane Automatic Polan-2

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Pánske Błonie Zodiak Brzoza Hodinky Pánske Błonie Zodiak Brzoza
  Skladom - ihneď na odoslanie
  186,00 €

  Błonie Zodiak Brzoza Zodiak Brzoza (Zodiak-4-b)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky pánske Błonie Zodiak Karmel Hodinky pánske Błonie Zodiak Karmel
  Skladom - ihneď na odoslanie
  209,00 €

  Błonie Zodiak Karmel Zodiak Karmel (Zodiak-1-jb)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Hodinky Pánske Błonie Zodiak Atrament Hodinky Pánske Błonie Zodiak Atrament
  Skladom - ihneď na odoslanie
  209,00 €

  Błonie Zodiak Atrament Zodiak Atrament (Zodiak 3)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 5. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 6. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
  Hodinky Unisex Błonie Polan Limitowane Automatic Hodinky Unisex Błonie Polan Limitowane Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  469,00 €

  Błonie Polan Limitowane Automatic Polan-1

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Značka hodiniek Błonie je jednou z poľských hodiniek, ktoré dosiahli celosvetový úspech. Vďaka tomu, že svoje modely navrhuje v štýle 50. a 60. rokov, sú každé hodinky mimoriadnym zdrojom nostalgie za minulým štýlom, pričom dizajn zostáva elegantný a decentný.

Błonie poľská značka hodiniek

Počiatky značky Błonie siahajú do 50. rokov minulého storočia. V roku 1956 bolo na najvyššej úrovni vtedajšej poľskej vlády prijaté rozhodnutie začať výrobu náramkových hodiniek. Na druhej strane trhová premiéra sa uskutočnila v roku 1960 a na medzinárodnom veľtrhu v Poznani. Prvé hodinky Blonie boli vyrobené výlučne zo sovietskych súčiastok a miestom výroby bola bývalá zápalková továreň v Bloni. Postupom času sa výroba rozvinula do takej miery, že sa začali vyrábať vlastné súčiastky mechanizmu. Počas desiatich rokov fungovania značky vzniklo približne 1,2 milióna hodiniek. Z najobľúbenejších sérií a modelov treba spomenúť "Bałtyk", "Dukat" alebo "Lech".

Z rôznych dôvodov bola výroba v 70. rokoch 20. storočia zastavená. Až v roku 2014 sa súčasní majitelia značky Blonie rozhodli vzkriesiť niekdajšiu legendu. Ako sami vysvetľujú, urobili to z troch dôvodov: vášeň pre hodinky, láska k poľským značkám a túžba vytvoriť vlastný produkt. Sú dôstojnými dedičmi značky, ktorá si počas komunistickej éry prešla mnohým - na rozdiel od nich nepoužívajú sovietske súčiastky, ale prvotriedne mechanizmy zo Švajčiarska a Japonska. Dnes Błonie tvoria mladí, kreatívni dizajnéri, ktorí inšpirovaní štýlom pôvodných modelov vytvárajú hodinky, ktoré sú klasicky elegantné, ale napriek tomu podfarbené modernými prvkami.

Výnimočná kvalita v limitovaných edíciách - vyberte si poľské hodinky Błonie

Každé hodinky Błonie prechádzajú trojstupňovou kontrolou a sú navyše dôkladne kontrolované poľským hodinárom, ktorý reguluje presnosť chodu strojčeka. Modely Błonie sa vyrábajú v prísne vymedzených limitovaných sériách, z ktorých každá bola vytvorená na pamiatku významných udalostí alebo osôb. Kolekcia BH300 je poctou poľským pilotom, ktorí bojovali v bitke o Britániu. Tieto modely sa okrem iného vyznačujú originálnym kyvadlom v podobe lietadla Lancaster, ktoré je viditeľné cez sklenené veko. Aj limitovaná edícia hodiniek Dukat štylisticky pripomína prvé modely značky Błonie a vnútro automatického mechanizmu vďaka svojmu zachovaniu v červeno-bielej farebnej schéme jasne naznačuje, z akej produkcie tieto modely pochádzajú.

Błonie na počesť vyznamenaných zo Squadron 300 - séria Błonie BH300

Značka Błonie nezabudla ani na letcov z poľských eskadier, ktoré bojovali nad Veľkou Britániou. Kým legendárnu Eskadru 303 si pripomenula pri viacerých príležitostiach, Błonie venovala pozornosť Eskadre 300, ktorá je zastúpená prostredníctvom série Błonie BH300. Ako sa dalo očakávať, kolekcia štylisticky vychádza zo vzhľadu leteckých letových hodín. Tlmená farebná schéma, ktorá je kombináciou béžovej a hnedej, dokonale zapadá do atmosféry predchádzajúcej éry a zároveň je nádhernou spomienkou na hrdinských letcov.

Pre koho sú hodinky Błonie určené?

Hodinky poľskej značky Błonie sú ideálnou kombináciou vysokokvalitného spracovania a tradičného dizajnu, ktoré sa hodia takmer na každú štylizáciu, ležérnu aj formálnejšiu. Určite ich ocenia muži zo staršej generácie, vďaka čomu sú takéto hodinky ideálnym darčekom pre otca alebo starého otca. Je však isté, že tieto hodinky oslovia aj mladších nositeľov hodiniek, a to všetko vďaka klasickému, dalo by sa povedať až minimalistickému štýlu, ktorý je pre túto značku charakteristický.

Oficiálny predajca značky Blonie - autorizovaný obchod - distribútor

Hodinky Blonie v našom obchode pochádzajú výlučne z autorizovanej distribúcie. Odporúčame vám využiť služby nášho internetového obchodu alebo nakupovať v kamennej predajni vo Varšave.

Predajňa hodiniek Błonie vo Varšave

Błonie je poľská značka hodiniek, ktorej kvalita bola ocenená nielen v Poľsku, ale aj v zahraničí. Ich štýl je založený na čerpaní inšpirácie z minulosti a zároveň na implementácii inovatívnej myšlienky dizajnu. Značka funguje na základe lásky k poľskej dizajnérskej myšlienke, ktorú si obľúbia fanúšikovia klasického dizajnu.