Dámske hodinky Casio Retro sú príkladom vynikajúceho spracovania pri zachovaní klasického, ležérneho štýlu. Sú povinnou výbavou pre každého fanúšika estetiky 90. rokov, pretože sa vracajú v novej, osvieženej podobe, ale stále v rovnakom štýle, ktorý vyvoláva nostalgiu.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Casio Vintage

(33)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky unisex Casio Vintage Edgy Hodinky unisex Casio Vintage Edgy
  Skladom - ihneď na odoslanie
  102,00 €

  Casio Vintage Edgy A120WEGG-1BEF

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Unisex Casio Vintage Maxi Hodinky Unisex Casio Vintage Maxi
  Skladom - ihneď na odoslanie
  79,00 €

  Casio Vintage Maxi A100WEGG-1AEF

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky Dámske Casio Vintage MINI Hodinky Dámske Casio Vintage MINI
  Skladom - ihneď na odoslanie
  39,00 €

  Casio Vintage MINI LA670WEA-1EF

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Nový produkt
 5. Hodinky Dámske Casio Vintage Maxi Slim Vintage Hodinky Dámske Casio Vintage Maxi Slim Vintage
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  74,00 €

  Casio Vintage Maxi Slim Vintage A700WEMG-9AEF

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Máte radi retro štýl? Máte radi štýlové doplnky so skvelou funkčnosťou? Dámske hodinky Casio Vintage sú mestské hodinky, ktoré sa hodia ku každému štýlu. Pozrite si našu ponuku týchto hodiniek.

Klasický vzhľad s dámskymi hodinkami Casio Retro

Dámske hodinky Casio Retro sú skvelou voľbou pre každú dámu, ktorá hľadá originálny doplnok - štýlový a módny, ktorý však dokonale plní svoju funkciu. Takto vyzerajú hodinky Casio Retro.

Dodávajú sa v rôznych variantoch a farbách. Veľkú časť kolekcie tvoria jednoduché hodinky s okrúhlym puzdrom, ktoré je jedným z najklasickejších riešení - minimalizmus a dôraz na najjednoduchší dizajn robia tento typ hodiniek jedným z najobľúbenejších. Najmä zlaté a strieborné modely sa najviac spájajú s obdobím 80. rokov, keď boli najžiadanejšie svetlé farby.

Elektronické hodinky Casio Retro - cítiť návrat módy 80. rokov

Pre dámy, ktorým chýbajú deväťdesiate roky kvôli ich modernej a elektronikou naplnenej atmosfére, ktorá bola v tom čase čoraz populárnejšia, však značka Casio pripravila špeciálnu kolekciu elektronických hodiniek, ktoré sa takmer nelíšia od tých, ktoré boli distribuované pred takmer štyridsiatimi rokmi. Novšie komponenty mechanizmu a robustnejšia konštrukcia zaručujú ešte vyššiu kvalitu práce a odolnosť, ale dizajn zostáva rovnaký - štýlový a vždy inšpirujúci. Najmä modely v zlatej farbe.

Výnimočné dámske hodinky Casio Retro - nájdite kolekciu pre vás!

Značka Casio by nebola sama sebou, keby do celej svojej kolekcie nezahrnula modernejšie variácie na tému hodiniek Casio Retro. Patrí medzi ne aj limitovaná kolekcia Casio Retro Black and Silver with Diamonds, ktorá, ako už názov napovedá, má na ciferníku diamanty, ktoré ešte viac zvýrazňujú estetiku modelu. Ďalšou sériou budú hodinky Casio Retro Instashape, ktoré trochu pripomínajú klasické hodinky Casio s okrúhlymi obálkami, ale v tomto prípade sa ich veľkosť zmenšila, takže sú ideálne pre používateľov s malým obvodom zápästia.