Doodle je značka, ktorá poteší svojím dizajnom. Vytvára dizajny, ktoré určite zaujmú. Pozrite sa, ktoré z rozsiahleho sortimentu hodiniek tejto značky teraz podčiarknu váš jedinečný štýl!

Čítať ďalej

Hodinky Doodle

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Doodle je značka, ktorá nás svojimi návrhmi potešila len nedávno, ale rozhodne stojí za to sa s ňou zoznámiť! Je to značka, ktorá vytvára hodinky z tých najlepších materiálov, ktoré ohromujú svojím dizajnom. Ktoré z nich sa vám páčia?

Hodinky Doodle - značka, ktorá vás poteší

Doodle v každom svojom modeli ukazuje mladosť a životnú energiu. Hodinky Doodle dokážu byť zábavné, inšpiratívne a vďaka nim budete vyzerať dobre. Umožňujú vám zvýrazniť váš jedinečný štýl, či už je to pin-up alebo rockový štýl. Nie je prekvapením, že značka vo svojej kolekcii používa motív tetovania, pretože hodinky, ktoré vytvára, majú byť prejavom vášho celoživotného štýlu.

Doodle - hodinky ako tetovanie

Dizajnéri značky Doodle sa pri tvorbe svojich modelov vydali jedným smerom - má to byť jeden koncept v piatich rôznych kolekciách. Tak vznikli série Tattoo, Oriental, American, Nature a Santa Muerte. Každá z nich je jedinečná a má veľmi odlišné farby a vzory. séria Tattoo je poctou bohatej tradícii zdobenia tela tetovaním. Modely v tejto sérii vyzerajú ako rukávy tetovania, ktoré urobil špičkový umelec. Nájdete tu vzory, ktoré možno nájsť aj na telách mnohých ľudí. Je to zaujímavé spestrenie každej štylizácie.

Rozšírením série Tetovanie je kolekcia Santa Muerte. Modely v tejto sérii zdobia nádherné vzory lebiek, ktoré poznáme predovšetkým z bohatej tradície mexického Dia de los Muertos, teda sviatku mŕtvych. Calavera (Cukrová lebka), ako sa vzor nazýva, má pôvod v ručne vyrábaných ozdobách na hroby blízkych, ale v súčasnosti sa spájajú predovšetkým so vzormi tetovania. Sú farebné a dodajú energiu každému štýlu.

Hodinky s čmáranicami - máte radšej retro alebo orientálny štýl?

S popularizáciou Ameriky došlo k spopularizovaniu tejto kultúry. Séria Doodle in America ukazuje, ako veľmi je zakorenená v našich mysliach. Hodinky v tejto kolekcii sú predovšetkým pokusom o prezentáciu štýlu pin-up. Trend zo 40. a 50. rokov minulého storočia je stále prítomný a obľúbený. Medzi modelmi v tejto sérii nechýbajú ženské a námornícke vzory, ktorými je tento štýl známy.

Kolekcia, ktorá tiež zdôrazní ženský štýl a svet okolo nás, je séria Nature. Tieto hodinky obsahujú najmä vzory týkajúce sa flóry a fauny, ktoré sú zobrazené na svetlom pozadí. Budú veľmi dobre fungovať ako doplnok jemného štýlu, pretože nie sú také nápadné ako ostatné série značky.

Ste fanúšikom východnej kultúry? Séria Oriental je šitá na mieru práve vám! Modely v tejto kolekcii sú pravou esenciou indickej, čínskej a japonskej kultúry. Nájdete tu vzory indických bohov, kvetinové a zvieracie vzory, ako aj svetoznámych drakov. Zdôraznite svoj pestrý a jedinečný štýl s hodinkami Doodle.

Hodinky Doodle - vyniknite v dave

Doodle ponúka modely, ktoré možno rozdeliť na dámske, pánske a unisex. Líšia sa len veľkosťou obálky, použitím rovnakých materiálov a jedinečným dizajnom. Každý si preto môže vybrať ten, ktorý sa mu páči viac, bez ohľadu na pohlavie, vkus alebo vek.

V súčasnosti triumfujú klasické hodinky. Vďaka nim si je každý veľmi podobný. Ak vám pri kúpe hodiniek ide predovšetkým o spestrenie a spestrenie každodenného vzhľadu, potom sú hodinky Doodle určené práve pre vás! Vyniknite v dave s hodinkami tejto značky.

Predajňa hodiniek Doodle vo Varšave

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Doodle je len jednou z mnohých značiek, ktoré tu nájdete. Objednajte si hodinky v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Doodle čakajú na vás!

Oficiálny predajca Doodle - autorizovaný obchod - distribútor

Obchod Zegarownia ponúka originálne hodinky Doodle dodávané z oficiálnej distribúcie značky v Poľsku. Zabezpečujeme rýchlu expedíciu tovaru objednaného v internetovom obchode. Vítaní ste aj pri nákupe v našom stacionárnom showroome.