Tajomné, nedobytné hlbiny sú mimoriadne podmanivým priestorom. Pohľady a dojmy, ktoré sa dajú vyťažiť zo zážitkov z podmorských dobrodružstiev, sú neopísateľné. Preto každý, kto sa venuje tejto mimoriadnej vášni, potrebuje spoľahlivé potápačské hodinky, ktoré sú svojmu majiteľovi prispôsobené v každom ohľade. Rozhodnite sa pre hodinky Doxa SUB!

Čítať ďalej

Hodinky Doxa Sub

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Prístroje Doxa SUB sú určené na profesionálne hlbokomorské potápanie. Preto sú vybavené extrémne vysokou odolnosťou voči vode v hĺbke od 600 až do 1 500 metrov: preto sa tieto prístroje určite osvedčia pri každom podmorskom dobrodružstve. Navyše jednosmerne otočný rámček hodiniek DoxaSUB umožňuje presné meranie času stráveného pod vodou. Výrobca vyvinul aj systém na výpočet času ponoru bez dekompresných zastávok.

Doxa SUB - nevyhnutnosť pre profesionálnych milovníkov podvodných dobrodružstiev

Nemenej dôležitá je aj estetická hodnota modelov Doxa SUB. Pri ich výrobe sa používa vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ 316L alebo ľahký titán. Gumené remienky aj náramky sú navrhnuté tak, aby dokonale priliehali k obleku a poskytovali potápačovi maximálne pohodlie. Netreba zabúdať, že niektoré výrobky vznikli ako pocta modelu SUB 300T Conquistador z roku 1968: prvým široko dostupným potápačským hodinkám vybaveným héliovým ventilom.

Špičkové potápačské hodinky - DoxaSUB

Ak je podmorský svet vašou vášňou a potrebujete profesionálne vybavenie, hodinky spod pera Doxa SUB sú ponukou, ktorá vás určite nesklame. Ich originálny dizajn upúta pozornosť a funkcie sú tou najlepšou formou podpory pri každom dobrodružstve v hlbinách. Neotáľajte a prezrite si náš obchod teraz, aby ste našli ideálny model Doxa SUB pre vás.

Predajňa hodiniek Doxa SUB vo Varšave

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Doxa SUB je len jednou z mnohých značiek, ktoré u nás nájdete. Objednajte si hodinky v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Doxa SUB čakajú len na vás!

Oficiálny predajca Doxa SUB - autorizovaný obchod - distribútor

Hodinársky obchod je autorizovaným predajcom značky Doxa SUB. Navštívte náš stacionárny alebo internetový obchod, kde si môžete vybrať model podľa svojich individuálnych potrieb. Nájdite hodinky Doxa SUB za najlepšie ceny vo Varšave!