Doxa je v súčasnosti jednou z najznámejších značiek hodiniek v Poľsku. Jej výrobky sa všeobecne spájajú s prestížou, moderným dizajnom a spoľahlivosťou. Doxa ponúka nielen elegantné dámske a pánske hodinky, ale aj špecializované potápačské hodinky s pokročilými mechanizmami.

Dámske hodinky Doxa - luxusná voľba pre každú ženu

Dámske hodinky Doxa, ktoré predstavujeme v tejto kategórii nášho obchodu, sú modely z niekoľkých celosvetovo obľúbených kolekcií. Medzi nimi pútajú osobitnú pozornosť hodinky Doxa Slim, a to vďaka svojmu neobvyklému vzhľadu. Vďaka použitiu moderných mechanizmov sa podarilo dosiahnuť mimoriadne tenký obal. To má nielen estetický, ale aj praktický význam - hodinky z tejto série nenarušujú manžety košele alebo blúzky. Dámske hodinky Doxa Slim sa vyznačujú aj ciferníkmi v jednoduchom, minimalistickom štýle s chronometrami na 6. hodine.

Klasické dámske hodinky Doxa Tradition

Priaznivci klasického dizajnu by si mali vyhliadnuť dámske hodinky Doxa Tradition, ktoré sú v našom obchode dostupné v niekoľkých verziách. Ide o decentné, precízne spracované hodinky s náramkami z nehrdzavejúcej ocele alebo remienkami z prírodnej kože. Zákazníci si môžu vybrať hodinky s čiernym, zlatým, bielym alebo strieborným ciferníkom. Čas v hodinkách meria kvalitný švajčiarsky quartzový mechanizmus.

Vyberte si luxusné hodinky Doxa Royal Roman

Dámy, ktoré venujú veľkú pozornosť detailom, určite ocenia dámske hodinky Doxa Royal Roman. Na prvý pohľad sa hodinky z tejto kolekcie nelíšia od ostatných klasických modelov, ale pri bližšom pohľade upúta pozornosť nezvyčajný dizajn ciferníka. Ozdobnými prvkami ciferníka sú aj veľké rímske číslice označujúce hodiny 3, 6 9 a 12. Hodinky Doxa Royal Roman sú vybavené prvotriednymi švajčiarskymi quartzovými strojčekmi značky Ronda. Naši zákazníci si môžu vybrať z niekoľkých typov hodiniek tejto série, ktoré majú kožené remienky alebo náramky z nehrdzavejúcej ocele a rôzne farby ciferníka.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Doxa

(3)

Najobľúbenejšie
 1. -10%
  Hodinky Dámske Doxa D-Lux Hodinky Dámske Doxa D-Lux
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  359,00 € 323,00 €

  Doxa D-Lux 111.15.014.10

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 2. -30%
  Hodinky Dámske Doxa Slim Hodinky Dámske Doxa Slim
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  448,00 € 313,00 €

  Doxa Slim 105.15.101.10

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 3. -40%
  Hodinky Dámske Doxa Neo Hodinky Dámske Doxa Neo
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  320,00 € 192,00 €

  Doxa Neo 121.15.023.01

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Dámske hodinky Doxa predstavujú štýl a triedu obsiahnuté v hodinkách vyrobených z najkvalitnejších materiálov. Spoločnosť Doxa je celosvetovo známa výrobou švajčiarskych hodiniek s výnimočným zmyslom pre detail. Objavte svoj vysnívaný model Doxa.

Čím sa vyznačujú dámske hodinky Doxa?

Dámske hodinky Doxa, ktoré predstavujeme v tejto kategórii nášho obchodu, sú modely z niekoľkých celosvetovo obľúbených kolekcií. Spomedzi nich upútajú osobitnú pozornosť hodinky Doxa Slim, a to vďaka svojmu neobvyklému vzhľadu. Vďaka použitiu moderných mechanizmov sa podarilo dosiahnuť mimoriadne tenký obal. To má nielen estetický, ale aj praktický význam - hodinky z tejto série nenarušujú manžety košele alebo blúzky. Dámske hodinky Doxa Slim sa vyznačujú aj ciferníkmi v jednoduchom, minimalistickom štýle s chronometrami na 6. hodine.

Dámske hodinky Doxa pre každú elegantnú ženu

Milovníčky klasického dizajnu by si mali vyhliadnuť dámske hodinky Doxa Tradition, ktoré sú v našom obchode dostupné v niekoľkých verziách. Ide o decentné, precízne spracované hodinky s náramkami z nehrdzavejúcej ocele alebo remienkami z prírodnej kože. Zákazníci si môžu vybrať z hodiniek s čiernym, zlatým, bielym alebo strieborným ciferníkom. Čas v hodinkách meria kvalitný švajčiarsky quartzový mechanizmus.

Dámske hodinky Doxa - modely najvyššej kvality

Dámy, ktoré venujú veľkú pozornosť detailom, určite ocenia dámske hodinky Doxa Royal Roman. Na prvý pohľad sa hodinky z tejto kolekcie nelíšia od ostatných klasických modelov, ale keď sa na ne pozriete bližšie, upúta vašu pozornosť nezvyčajný dizajn ciferníka. Ozdobnými prvkami ciferníka sú aj veľké rímske číslice označujúce hodiny 3, 6 9 a 12. Hodinky Roxa Royal Roman sú vybavené prvotriednymi švajčiarskymi quartzovými strojčekmi Ronda. Naši zákazníci si môžu vybrať z niekoľkých typov hodiniek tejto série, ktoré majú kožené remienky alebo náramky z nehrdzavejúcej ocele a rôzne farby ciferníkov