Hodinárske značky s dlhou históriou svojho podnikania sú skutočnou lahôdkou pre každého fanúšika hodiniek. Jednou z nich je spoločnosť Eberhard, ktorá vytvára svoje modely už viac ako 130 rokov. Zistite, prečo je tak vysoko cenený a ochotne nakupovaný zákazníkmi na celom svete.

Čítať ďalej

Hodinky Eberhard

(2)

Najobľúbenejšie
 1. -38%
  Hodinky Pánske Eberhard Tazio Nuvolari Vanderbilt Cup Naked Hodinky Pánske Eberhard Tazio Nuvolari Vanderbilt Cup Naked
  Skladom - ihneď na odoslanie
  4 735,00 € 2 957,00 €

  Eberhard Tazio Nuvolari Vanderbilt Cup Naked 31068.1 CP

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. ETA VALJOUX mecanism
  -38%
  Hodinky Pánske Eberhard Contograf Hodinky Pánske Eberhard Contograf
  Skladom - ihneď na odoslanie
  4 918,00 € 3 073,00 €

  Eberhard Contograf 31069.3 CAD

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Hodinky Eberhard sú značkou, ktorá má veľký vplyv na celý hodinársky priemysel. Vďaka svojej nekompromisnej činnosti si v priebehu rokov vydobyla významné miesto v hodinárstve. Prečo si ho cenia milovníci hodiniek na celom svete? Poďme to zistiť!

Jedinečná história značky Eberhard

Značka Eberhard bola založená v roku 1887 v obci La Chaux-de-Fonds vo Švajčiarsku. Založil ju Georges Eberhard, ktorý sa po presťahovaní do tejto oblasti rozhodol založiť vlastnú spoločnosť. Hoci išlo o značku švajčiarskeho pôvodu, bola veľmi úzko spätá s Talianskom. Prečo? V 20. a 30. rokoch 20. storočia dodávala spoločnosť Eberhard hodinky talianskym ministerstvám. Pre spoločnosť, ktorá už pôsobila mimo svojej krajiny, to bol moment veľkého rozkvetu. Eberhard je značka, ktorá sa nesporne pýši svojimi koreňmi a dizajnom zo zlatého veku hodinárstva. V roku 2017 značka Eberhard oslávila 130. výročie svojho vzniku. Napriek takejto dlhej histórii spoločnosť stále rastie a vytvára modely, ktoré sú oceňované po celom svete.

Prelomové návrhy hodiniek Eberhard

Prečo je značka Eberhard v hodinárskom priemysle tak vysoko cenená? Nepochybne k tomu prispel aj vývoj vlastných návrhov. Už v roku 1969 boli hodinky tejto spoločnosti považované za najpresnejšie vo svojom odbore - modely značky mali rýchlosť 36 000 variácií za hodinu. Spoločnosť Eberhard je tiež hrdá na to, že iniciovala vytvorenie chronografu s funkciou stopiek, ktorý vďaka použitiu dvoch tlačidiel umožňoval zastaviť čas bez toho, aby ho bolo potrebné vynulovať. To sú len niektoré z mnohých významných momentov v hodinárstve, ktoré ovplyvnili ďalší vývoj tohto odvetvia. Eberhard je značka známa najmä vďaka tvorbe jedinečných hodiniek, ale ovplyvnila aj svet módy a ďalších súvisiacich odvetví. Preto nemožno poprieť, že vlastniť hodinky s logom Eberhard je skutočným vyznamenaním a prestížou.

Hodinky Eberhard - ktorý model si vybrať?

Keď si vyberiete hodinky Eberhard, rozhodujete sa pre kvalitu, prestíž a vynikajúce spracovanie každého prvku, ktorý je súčasťou týchto jedinečných hodiniek. Každému fanúšikovi hodinárskeho umenia odporúčame modely zo série Chrono 4, ktorá sa už stala legendou. To všetko vďaka prítomnosti chronografu, ktorý zdobí ciferník týchto modelov. To neznamená, že hodinky Eberhard sú športové. Napriek chronografu ide o elegantný model, ktorý sa hodí ku košeli. Ak hľadáte hodinky v športovejšej podobe, vyberte si modely Eberhard Scafograf. Hodinky sú vybavené dátumovkou, ručičkami s luminiscenčnou vrstvou, héliovým ventilom a zafírovým sklíčkom s antireflexnou vrstvou. Vďaka nemu bude každý váš štýl vkusný a jedinečný.

Hodinárstvo Eberhard vo Varšave

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Eberhard je len jednou z mnohých značiek, ktoré tu nájdete. Objednajte si hodinky v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Eberhard čakajú na vás!

Oficiálny predajca Eberhard - autorizovaný obchod - distribútor

Hodinky Eberhard sú jedinečné v každom detaile - o ich zachovanie sa postaráme kontaktovaním licencovaného distribútora. Vyberte si hodinky Eberhard v našom online obchode alebo využite služby nášho kamenného obchodu vo Varšave.