Pre mnohých sa značka Esprit spája predovšetkým s oblečením. Hoci si spoločnosť získala popularitu distribúciou oblečenia, presadila sa na medzinárodnej úrovni, keď sa rozhodla vydať vlastné línie hodiniek a šperkov. Po takmer 30 rokoch sú hodinky Esprit symbolom kvalitného výrobku a krásneho dizajnu.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Esprit

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Ponuka značky Esprit je dostatočne rozmanitá na to, aby zaujala mnohé ženy, ktoré hľadajú hodinky rôznych typov. Príďte do stacionárneho obchodu Zegarownia vo Varšave alebo prejdite na stránku Zegarownia.pl a presvedčte sa, že výrobky tejto značky sú ideálne aj pre vás!

Dámske hodinky Esprit - história značky

Značka Esprit vznikla v San Franciscu v 60. rokoch 20. storočia. Vtedy Susie a Doug Tompkinsovci, ktorí už predtým vytvorili značku North Face, dodávali svoje výrobky prostredníctvom predajnej agentúry a predávali ich vo vlastnom aute. Predaj sa ukázal byť taký vysoký, že manželia rýchlo rozšírili svoje podnikanie, a tak vznikla značka Esprit. Dnes spoločnosť pôsobí po celom svete a predáva nielen oblečenie, ale aj hodinky a šperky.

Dámske hodinky Esprit - šik a elegancia

V posledných rokoch Poliaci medzi hodinkami čoraz viac vyhľadávajú nadčasové modely s kvalitným spracovaním. Niet preto divu, že značka Esprit je taká žiadaná. Spomedzi mnohých modelov, ktoré sú k dispozícii pre ženy, si osobitnú zmienku zaslúži séria dámskych hodiniek Esprit Essential. Vyniká svojím minimalistickým dizajnom a vysokokvalitným vybavením. Bude ideálna pre dámy, ktoré hľadajú modely, ktoré doplnia ich štýl bez ohľadu na situáciu. Druhým radom, ktorý stojí za zmienku, je rad Esprit Disc. Ide o návrh pre odvážne ženy so záľubou v avantgarde. Hodinky neukazujú čas klasicky. Namiesto klasických ručičiek sú umiestnené dva nezávislé ciferníky, ktoré ukazujú hodiny a minúty. Sú to hodinky pre temperamentné ženy, ktoré sa neboja vyniknúť.