Furla je značka známa najmä vďaka svojim krásnym kabelkám, topánkam a koženým doplnkom. Spája sa s talianskym dizajnom, ktorý sa zameriava na remeselné spracovanie a poskytuje zákazníkom pocit luxusu. Málokto vie, že táto talianska spoločnosť dobýva aj hodinársky trh. Hodinky Furla sú stelesnením elegancie, ktorá sa uplatní aj pri každodennom nosení.

Čítať ďalej

Hodinky Furla

(8)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Dámske Furla Easy Shape Hodinky Dámske Furla Easy Shape
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  158,00 €

  Furla Easy Shape WW00024014L1

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 2. Hodinky Dámske Furla Tempo Mini Hodinky Dámske Furla Tempo Mini
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  216,00 €

  Furla Tempo Mini WW00014003L3

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 3. Hodinky Dámske Furla Cosy Seconds Hodinky Dámske Furla Cosy Seconds
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  168,00 €

  Furla Cosy Seconds WW00013004L3

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 4. -25%
  Hodinky Dámske Furla Cosy Seconds Hodinky Dámske Furla Cosy Seconds
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  243,00 € 182,00 €

  Furla Cosy Seconds WW00013007L3

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Počiatky značky Furla siahajú do roku 1927, keď sa taliansky návrhár Aldo Furlanetto rozhodol založiť v Bologni vlastnú firmu. Jeho výrobky si rýchlo začali získavať popularitu, a to vďaka elegantným ženám, ktoré výrobky propagovali aj v zahraničí počas svojich početných ciest. Rozvoj značky Furli zastavilo vypuknutie vojny - až 10 rokov po jej skončení Furlanetto otvoril svoj prvý obchod, ktorý sa nachádzal v Bologni, čo bolo pre značku dôležité. Predaj sa zvýšil v 70. rokoch, keď sa k návrhárovi pripojili jeho deti, ktoré predstavili sezónne kolekcie a pomohli svojmu otcovi modernizovať charakter značky. To umožnilo značke Furla uspieť na svetovom trhu.

Furla - história značky

Keď Aldo Furlanetto koncom 20. rokov 20. storočia založil svoju značku, kládol dôraz na vysokú kvalitu materiálov a výroby s dôrazom na detail. Riadiť sa týmito hodnotami mu umožnilo dosiahnuť úspech, ktorý, na niekoľko rokov prerušený vojnou, sa zhmotnil v prvom obchode Furli, otvorenom v 70. rokoch minulého storočia v Bologni. Carlo, Paolo a Giovanna, návrhárove deti, mu pomáhali starať sa o propagáciu značky a prispôsobovať jej profil meniacim sa časom. Rozdelili kolekcie na sezóny a predstavili nové výrobky, ktoré boli rovnako luxusné ako kabelky a kufre, s ktorými Furlanetto začínal. Takto vznikli hodinky Furla.

Hodinky Furla - závan luxusu na zápästí

Sortiment značky zahŕňa ležérne a elegantné modely. Patria k nim hodinky na náramkoch aj na remienkoch. Ich ciferníky zvyčajne zdobí decentné logo Furla. Minimalizmus ide ruka v ruke s luxusom na dosah ruky. Vďaka tlmenej farebnej palete sú hodinky Furla vhodné pre širokú škálu štýlov. Nájdete tu hnedé, biele, ružové alebo žlté zlato. Spokojní by mali byť aj fanúšikovia šperkových doplnkov - niektoré modely môžu úspešne nahradiť náramok. Malé obálky nebudú preťažovať drobné ženské zápästia.

Kolekcie hodiniek Furla pre ženy

Každá kolekcia hodiniek Furla predstavuje jednotný dizajn doplnený o výrazné prvky. Línia Furla Cosy sa bude dobre hodiť na každodenné nosenie aj na elegantné outfity. Vyberte si z modelov na kožených remienkoch a oceľových náramkoch. Ciferníky sú zdobené gilošou a logom značky v strede. O prevádzku sa stará quartzový strojček. Ide o ideálnu voľbu pre ženy, ktoré chcú vyzerať elegantne bez ohľadu na príležitosť.

Furla Minimal Shape je ciferník zdobený jemným vzorom s použitím loga výrobcu a zasadený do klasických strieborných, zlatých a ružovozlatých obálok. Kolekciu dopĺňajú kvalitné kožené remienky. Táto kolekcia bude dokonalým doplnkom vášho každodenného štýlu a zároveň vám dodá pocit výnimočnosti.

Obchod s hodinkami Furla vo Varšave

Originálny taliansky dizajn, dlhoročná tradícia značky a zameranie na klasiku robia z hodiniek Furla skvelú voľbu pre ženy, ktoré sa rady cítia elegantne a luxusne bez toho, aby míňali prehnané sumy peňazí. V našom internetovom obchode a predajni hodiniek Furla vo Varšave nájdete modely z ponuky tejto značky za najlepšie ceny.

Oficiálny predajca Furla - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky nami predávané hodinky pochádzajú od licencovaných distribútorov. Spoločnosť Clockworks vám ponúka výber hodiniek Furla, ktoré sú dostupné v našom stacionárnom obchode aj online. Sľubujeme rýchlu a bezpečnú prepravu!