Garmin Epix sú prémiové hodinky, ktoré majú všetko, čo vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. S ich pomocou spoznáte svoje telo vďaka nepretržitému monitorovaniu zdravotného stavu, budete mať prehľad vďaka prijímaniu upozornení z telefónu na smart hodinkách, môžete trénovať tak, ako sa vám páči, s podporou športových režimov. S čím ďalším vám pomôžu hodinky Garmin Epix?

Čítať ďalej

Garmin Epix Smartwatches

(1)

Najobľúbenejšie
  1. Smart Hodinky Unisex Garmin Epix Gen 2 Smart Hodinky Unisex Garmin Epix Gen 2
    Skladom - ihneď na odoslanie
    999,00 € 949,05 €

    Garmin Epix Gen 2 010-02582-21

    Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Garmin Epix má väčšie pokrytie satelitnej siete na lepšie určovanie polohy, takže môžete bez obáv navigovať pomocou máp TopoActive, ktoré sú k dispozícii priamo na vašom zápästí. Garmin Epix vydrží v režime hodiniek až 16 dní! Vďaka stále zapnutému 1,3" displeju AMOLED môžete inteligentné hodinky používať aj pri jasnom slnečnom svetle. Citlivý dotykový displej zároveň poskytuje rýchly prístup k funkciám a mapám. Hodinky Garmin Epix sú vybavené zafírovým displejom a rámikom z titánu alebo nehrdzavejúcej ocele podľa vášho výberu.

Garmin Epix monitoruje vaše zdravie

Vďaka mimoriadne výkonným funkciám súvisiacim so zdravím môžete nepretržite monitorovať svoje zdravie. Inteligentné hodinky sú okrem iného vybavené: pulzným oxymetrom - monitoruje aklimatizáciu v nadmorskej výške a kvalitu spánku, monitorom srdcového tepu na zápästí - neustále kontroluje váš srdcový tep a informuje vás, keď je počas odpočinku vysoký alebo príliš nízky, monitorovaním dýchania, meraním stresu - ukazovateľ variability srdcového tepu sa používa na výpočet úrovne stresu, hodnotením kvality spánku - podrobný obraz vášho spánku na základe načasovania plytkých, hlbokých a REM fáz spánku, monitorovaním hydratácie.

Meranie výkonu pomocou hodiniek Garmin Epix

Hodinky Garmin Epix sú vybavené celým radom športových aplikácií - od behu, pádlovania, golfu, lyžovania, surfovania alebo lezenia na horolezeckej stene. Okrem toho je vybavený prístupnými animáciami fitnes, silových cvičení, cvičenia jogy a pilatesu, ktoré si môžete prezerať na displeji hodiniek. Disponuje aj funkciou trénera, vizuálnou simuláciou časov pretekov, štatistikami výkonov alebo návrhmi tréningov. Hodinky Garmin Epix umožňujú sledovať podrobnosti o dynamike jazdy na horskom bicykli, behu na lyžiach a majú dokonca aj funkcie surfovania, ktoré okrem iného poskytujú informácie o vlnách.

Hodinky Garmin Epix - funkcie, ktoré potrebujete!

Hodinky Garmin Epix poskytujú aj neustály prístup k oznámeniam - e-maily, textové správy a upozornenia môžete dostávať priamo na obrazovku hodiniek. Inteligentné hodinky podporujú hudobné aplikácie a vďaka bezdrôtovým slúchadlám môžete počúvať hudbu bez telefónu. Vyberte si model pre vás ešte dnes a užívajte si všetky funkcie hodiniek Garmin Epix!