Chcete prekonať svoje ďalšie rekordy, nájsť svoj zen alebo si užiť pobyt v prírode? Našli sme hodinky presne pre vás! V ponuke značky nájdete modely vybavené jednoduchým modelom GPS, ako aj technologicky vyspelejšie modely s dlhou výdržou batérie a úložiskom hudby. Športujte s inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner.
Čítať ďalej

Hodinky Garmin Forerunner

(1)

Najobľúbenejšie
 1. -16%
  Smart Hodinky Unisex Garmin Forerunner 255S Music Smart Hodinky Unisex Garmin Forerunner 255S Music
  Skladom - ihneď na odoslanie
  418,00 € 350,00 €

  Garmin Forerunner 255S Music 010-02641-32

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Bez ohľadu na to, prečo beháte - robte to s inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner. Hodinky tejto značky sú high-tech zariadenia, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších športovcov. Pozrite sa, čím vás tento rad od spoločnosti Garmin môže ohromiť.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner ideálne pre bežcov

Aj keď ste amatérsky bežec, potrebujete hodinky pre tých najlepších. Hodinky Garmin Forerunner sú zárukou kvality a moderného dizajnu. Inteligentné hodinky z tejto série merajú pulz na zápästí a pomocou signálu GPS merajú tempo behu, prejdenú vzdialenosť a mnohé ďalšie parametre. Hodinky tiež spolupracujú s tréningovými plánmi Garmin Coach, ktoré sa prispôsobujú výkonu, takže máte osobného trénera vždy po svojom boku. Ešte nie ste povzbudení?

Garmin Coach - váš osobný tréner

Chceli by ste získať rady od trénera, či vykonávate svoje aktivity správne, ale nechcete chodiť na špeciálne tréningy do posilňovne? Inteligentné hodinky Garmin Forerunner sú vaším osobným elektronickým trénerom. Jednoducho vyberte túto možnosť a svoju obľúbenú vzdialenosť. Potom si stiahnite bezplatný tréningový plán a podrobné pokyny. Cvičenia sa synchronizujú s hodinkami a upravujú sa podľa toho, ako sa váš plán vyvíja. Hodinky sa prispôsobia vašim cieľom a výsledkom. Je to skvelá voľba pre každého, kto rád trénuje sám.

Garmin Connect v sérii Forerunner - fitnes údaje na dosah ruky

Garmin Connect je špecializovaná aplikácia pre telefón vytvorená špeciálne pre hodinky Garmin na sledovanie, analýzu a zdieľanie informácií o zdraví a aktivite zo zariadenia Garmin. Umožňuje vám pohodlne kontrolovať záznamy a kľúčové údaje o vašom zdraví, ktoré vaše hodinky sledujú. Vyberte údaje a určte poradie ich zobrazenia. Získate tiež podrobnú analýzu všetkých svojich čítaní. Skontrolujte týždenné, mesačné a ročné priemerné zdravotné štatistiky, sledujte históriu svojich obľúbených aktivít a mnoho ďalšieho. Buďte aktívni s hodinkami Garmin Forerunner.

Oficiálny predajca Garmin Forerunner - autorizovaný obchod - distribútor.

Všetky hodinky v našom sortimente pochádzajú od licencovaných distribútorov. V Zegarownii nájdete široký výber hodiniek Garmin Forerunner, ktoré sú k dispozícii v našom kamennom obchode aj online. Rýchle dodanie zaručené!