Garmin Fenix 7 je športový model od amerického výrobcu. Tieto jedinečné multifunkčné inteligentné hodinky sú navrhnuté do tých najnáročnejších podmienok, o čom svedčí aj ich súlad s americkými vojenskými normami.

Čítať ďalej

Garmin Fenix 7 Smartwatches

(3)

Najobľúbenejšie
 1. Smart Hodinky Pánske Garmin Fenix 7X Solar Smart Hodinky Pánske Garmin Fenix 7X Solar
  Skladom - ihneď na odoslanie
  999,00 € 949,05 €

  Garmin Fenix 7X Solar 010-02541-01

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Smart Hodinky Unisex Garmin Fenix 7S Smart Hodinky Unisex Garmin Fenix 7S
  Skladom - ihneď na odoslanie
  779,00 € 740,05 €

  Garmin Fenix 7S 010-02539-01

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -29%
  Smart Hodinky Unisex Garmin Fenix 7 Smart Hodinky Unisex Garmin Fenix 7
  Skladom - ihneď na odoslanie
  739,00 € 526,00 €

  Garmin Fenix 7 010-02540-01

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Ak hľadáte odolné príslušenstvo, ktoré funguje ako pomocník pri športových aktivitách, za bližšie preskúmanie stoja inteligentné hodinky Garmin Fenix 7. Vďaka mnohým variantom a praktickým funkciám sa budú hodiť mnohým športovým nadšencom.

Športové inteligentné hodinky Garmin Fenix 7

V kolekcii Garmin Fenix 7 si môžete vybrať z troch veľkostí obalov, takže model je vhodný pre menšie aj väčšie zápästia. Okrem toho výrobca ponúka verziu so zafírovým sklom - Sapphire - a variant, ktorý sa navyše nabíja energiou zo svetla, Garmin Fenix 7 Solar. Puzdrá sú vyrobené z polyméru vystuženého sklenenými vláknami a doplnené krúžkami, ktoré sú v závislosti od verzie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo titánu. Celok dopĺňajú popruhy z pružného silikónu.

Aké funkcie majú inteligentné hodinky Garmin Fenix 7?

Dotykový displej nám umožňuje pohodlne prechádzať ponukami zariadenia. Ak však uprednostňujete analógové riešenia, hodinky môžete ovládať aj pomocou tlačidiel umiestnených na bočnej strane obalu.

Aké zaujímavé funkcie ponúka Garmin Fenix 7? K dispozícii je množstvo športových funkcií: intervalový tréning HIIT, denné tréningové tipy, simulátor času pretekov, asistent regenerácie alebo meranie vytrvalosti v reálnom čase.

Outdoorové vybavenie na Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7 je zariadenie, ktoré sa výborne hodí aj na outdoorové aktivity. Je vybavený satelitnými systémami GPS, GLONASS a Galileo, vďaka ktorým je presnosť merania naozaj vysoká. Navyše si môžeme stiahnuť mapy TopoActive Europe priamo do zariadenia a používať zabudované mapy Skiview™, ktoré sú cennou zbierkou lyžiarskych stredísk z celého sveta. Verzia Sapphire je tiež vybavená viacpásmovým satelitným pripojením. Poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy pomocou technológie, ktorá bola predtým dostupná len pre armádu.

Garmin Fenix 7 - výkonná batéria, hodiny prevádzky

Pri písaní o inteligentných hodinkách Garmin Fenix 7 nemožno nespomenúť ich výkonnú batériu. V režime hodiniek môže model pracovať až 11 dní bez prerušenia. V solárnej verzii sa tento čas môže vďaka solárnemu nabíjaniu predĺžiť až na 14 dní. V režime GPS nám výrobca poskytuje 37 alebo (v solárnych variantoch) 46 hodín.

Pri zapnutej úspore energie zariadenie funguje až 38 alebo 87 dní. Tieto výsledky sú v porovnaní s množstvom funkcií skutočne pôsobivé.

Predajňa inteligentných hodiniek Garmin Fenix 7 v meste Varšava

Inteligentné hodinky Garmin Fenix 7 sú k dispozícii v rôznych variantoch v našom online obchode, okrem toho ich nájdete aj v kamennej predajni vo Varšave. Tam si môžete pohodlne vyskúšať modely, ktoré vás zaujímajú, a nechať si poradiť od profesionálnych predajcov.