História značky Grovana siaha do roku 1924 a spoločnosť si rýchlo získala skupinu spokojných zákazníkov. Tajomstvom značky je najvyššia kvalita navrhovaných výrobkov a elegantný dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy. Hodinky značky sa vyrábajú ručne a výrobky značky sú vybavené kvalitným zafírovým sklom, vďaka čomu sú hodinky Grovana investíciou, ktorá vydrží roky.

Čítať ďalej

Hodinky Grovana

(1)

Najobľúbenejšie
 1. -30%
  Hodinky Pánske Grovana Traditional Moonphase Hodinky Pánske Grovana Traditional Moonphase
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  412,00 € 288,00 €

  Grovana Traditional Moonphase GV1711.1537

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Grovana je švajčiarska značka hodiniek, ktorá je známa svojou dlhoročnou tradíciou a nezávislosťou. Prioritou pri výrobe každých hodiniek je najvyššia možná kvalita spracovania v kombinácii s dokonalým a elegantným dizajnom. Každý z charakteristických modelov značky sa zostavuje ručne a je vybavený vodotesnosťou a zafírovým sklom, ktoré má na Mohsovej stupnici tvrdosti 9 z 10 možných bodov.

Grovana - neprerušená tradícia

Grovana je spoločnosť s dlhou tradíciou. Bola založená v roku 1924 vo Švajčiarsku pod názvom Hans Groffin AG. Od svojho vzniku kladie spoločnosť veľký dôraz na kvalitu svojich hodiniek a na to, aby pôsobili elegantne a šik. V roku 1970 prevzal spoločnosť Werner Bitterli a premenoval ju na Grovana, pod ktorým značka pôsobí dodnes. Kľúčovým dátumom pre spoločnosť je rok 1990, keď výrobky podpísané jej logom začínajú expandovať do východnej Európy, kde si rýchlo získavajú skupinu oddaných priaznivcov a samotná značka sa stáva synonymom prestíže a precíznosti švajčiarskeho hodinárskeho umenia. V roku 2014 spoločnosť oslavuje 90. výročie svojho založenia.

Grovana - synonymum švajčiarskeho remesla

Grovana je značka, ktorá sa od dátumu svojho založenia dôsledne riadi nemennými hodnotami. Počas viac ako 90 rokov pôsobenia na trhu s hodinkami si spoločnosť zachovala úplnú nezávislosť. Každý model sa zostavuje ručne v sídle spoločnosti neďaleko švajčiarskeho Bazileja . Pri výrobe hodiniek sa používajú tie najkvalitnejšie materiály. Každé sú vodotesné a vybavené zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné voči všetkým druhom poškriabania. Vďaka dlhoročnej tradícii a mimoriadnej precíznosti spracovania je Grovana považovaná za spoločnosť, ktorá preslávila švajčiarske hodinárske remeslo po celom svete. Hodinky Grovana v sebe dokonale spájajú elegantný charakter, klasický dizajn a všestrannosť, pričom sú skvelou voľbou na každodenné používanie aj formálnejší štýl.

Spomedzi výrobkov Grovana stojí za zmienku niekoľko sérií:

Tradičné - táto séria sa vzťahuje na prvé hodinky vyrobené spoločnosťou Grovana. Vyznačuje sa veľkou rozmanitosťou. Hodinky Grovana Traditional sú vybavené náramkami z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele aj remienkami z prírodnej kože, ktoré nespôsobujú odreniny a sú nealergénne. Ich ciferníky sú kryté zafírovým sklíčkom, ktoré zaručuje účinnú ochranu pred všetkými druhmi poškriabania.

Dressline - Ide o sériu dámskych hodiniek s originálnym a pútavým dizajnom. Originálny a zároveň elegantný dizajn robí z každého modelu skvelý doplnok každej formálnej štylizácie.

Lifestyle - Ide o ďalšiu sériu určenú pre dámy. Ako už názov napovedá, tieto hodinky sa budú dokonale hodiť k menej záväzným štýlom. Grovana Lifestyle je skvelou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú originálne hodinky s vysokou kvalitou spracovania.

Oficiálny predajca značky Grovana - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky hodinky Grovana ponúkané na našej webovej stránke pochádzajú z legálnej, poľskej distribúcie a vzťahuje sa na ne záruka vykonaná v autorizovanom servise. Zegarownia je nielen internetový obchod, ale aj stacionárny salón, v ktorom kvalifikovaní zamestnanci poskytujú poradenstvo pri výbere ideálneho modelu hodiniek.

Hodinárska predajňa Grovana vo Varšave

Výrobky značky Grovan sú synonymom švajčiarskeho hodinárskeho remesla. Užite si kvalitné hodinky, ktoré vám budú slúžiť dlhé roky, a vyberte si z mnohých modelov, ktoré sú k dispozícii v našom obchode vo Varšave alebo na Zegarownia.pl. Vo Varšave nájdete hodinky tejto značky za najvýhodnejšie ceny.