Obyčajné hodinky už dávno nie sú jediným spôsobom, ako riadiť svoj čas a byť organizovaný. V súčasnosti si vďaka inteligentným hodinkám môžeme užívať pomoc osobného asistenta, ktorý nám organizuje náš denný rozvrh a podporuje nás pri plnení aktuálnych úloh. Zoznámte sa so smart hodinkami Huawei - legendou vo svete technológií, ktorá vytvára špičkové zariadenia.

Čítať ďalej

Hodinky Huawei

(6)

Najobľúbenejšie
 1. Smart Hodinky Unisex Huawei Fit 2 Smart Hodinky Unisex Huawei Fit 2
  Skladom - ihneď na odoslanie
  153,00 €

  Huawei Fit 2 55028894

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Smart Hodinky Dámske Huawei GT 3 Active Smart Hodinky Dámske Huawei GT 3 Active
  Bezplatné doručeniedo 10 dní
  252,00 €

  Huawei GT 3 Active 55027150

  Bezplatné doručeniedo 10 dní
 3. Smart Hodinky Unisex Huawei Fit 2 Smart Hodinky Unisex Huawei Fit 2
  Bezplatné doručeniedo 10 dní
  153,00 €

  Huawei Fit 2 55028896

  Bezplatné doručeniedo 10 dní
 4. Smart Hodinky Unisex Huawei GT 3 Active Smart Hodinky Unisex Huawei GT 3 Active
  Bezplatné doručeniedo 10 dní
  241,00 €

  Huawei GT 3 Active 55028445

  Bezplatné doručeniedo 10 dní
Najobľúbenejšie

Huawei je značka, ktorá pôsobí v technologickom priemysle už viac ako 30 rokov, ale špičkové inteligentné hodinky vytvára len niekoľko rokov. Má celý rad rozmanitých produktov, ako sú tablety, notebooky a inteligentné hodinky, ktoré sú trvale obľúbené nielen na ázijskom trhu, ale aj v Európe. Objavte jedinečné inteligentné hodinky Huawei - kompletné zariadenia pre najnáročnejších ľudí.

Inteligentné hodinky Huawei - história značky

História značky Huawei sa začína v roku 1987 v meste Šen-čen. Vtedy čínska vláda premenila obyčajnú rybársku dedinu na špeciálnu hospodársku zónu s oveľa väčšou slobodou podnikania ako vo zvyšku komunistickej Číny. Zo dňa na deň tam presunulo svoje podniky mnoho spoločností, ktoré túžili rozšíriť svoje aktivity, a tak vzniklo "čínske Silicon Valley". Nebolo to inak ani v prípade značky Huawei, ktorá začínala s dodávaním a predajom jednoduchých komunikačných zariadení. Po čase začala značka vytvárať vlastné výrobky, ktoré začali vďaka dopytu Číny po telekomunikačných produktoch gigantickým spôsobom rásť. Značka vytvára smartfóny, inteligentné hodinky, inteligentné náramky, tablety, notebooky, sieťové zariadenia a cloudové služby. Predaj elektroniky je jedným z odvetví podnikania značky Huawei. Až 54 % celkových príjmov značky pochádza z IKT, t. j. z vývoja infraštruktúry telekomunikačných sietí. Huawei je teda legendárna značka, ktorá je už mnoho rokov na čele telekomunikačného biznisu.

Huawei Watch GT 2 - inteligentné hodinky pre každodenný život

Inteligentné hodinky Huawei Watch zo série GT vždy určovali nové štandardy. Moderná línia hodiniek bola obohatená o elegantnú povrchovú úpravu, takže inteligentné hodinky sa budú hodiť ku každému štýlu. Čo všetko nájdeme v hodinkách Huawei Watch GT 2? Medzi zaujímavé funkcie hodiniek patrí Bluetooth Call, ktorý umožňuje prijímať a uskutočňovať hovory až do vzdialenosti 150 m od telefónu. Hodinky vás tiež upozornia na prichádzajúce SMS správy. Aktívnych ľudí poteší 15 športových režimov vrátane behu, turistiky, cyklistiky, triatlonu a plávania, ktoré zaručujú presnú analýzu údajov pri rôznych športoch. Inteligentné hodinky sú vybavené aj barometrom, kompasom a výškomerom, ako aj možnosťou počúvať hudbu bez nutnosti nosiť telefón. Máte problémy so spánkom? S hodinkami Huawei Watch GT 2 nájdete odpoveď na svoj problém. Vďaka technológii TruSeen™ tieto hodinky analyzujú vaše dýchanie a priradia hodnotenie celkovej kvality vášho spánku. Funkcie nie sú to jediné, čím človek žije - hodinky majú možnosť rýchleho prispôsobenia ciferníka. Používateľ si môže sám vybrať, ktoré oznámenia sa budú zobrazovať na displeji zariadenia. Ak teda hľadáte kompletné hodinky, inteligentné hodinky Huawei Watch z radu GT sú určené práve pre vás!

Inteligentné hodinky pre športovcov? Jedine hodinky Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit sú pre značku úplne novou kapitolou smerom k športovým hodinkám. Modely z tohto radu ponúkajú nielen vynikajúce spracovanie, množstvo funkcií, za ktoré sa nehanbili žiadne smart hodinky z výberovej skupiny, a peňaženke príjemnú cenu. Dizajn hodiniek Huawei Watch Fit je celkom unikátny, keďže namiesto štandardného okrúhleho ciferníka dostávame štvorcový. Môžeme si vybrať z rôznych možností, keďže dizajnéri navrhli tieto hodinky v rôznych farbách. Korunou týchto inteligentných hodiniek je prítomnosť funkcie Always on Display (AoD), vďaka ktorej sa hodinky pri každom pohybe ruky rozsvietia a zobrazia najdôležitejšie informácie. Tí, ktorí hľadajú vynikajúce športové hodinky, nebudú sklamaní. Hodinky totiž disponujú 12 fitnes kurzami a 96 športovými režimami vrátane posilňovne, behu, cyklistiky, plávania a jogy. Potrebujete ešte viac? Tak to ste veľmi vítaní! Inteligentné hodinky Huawei Watch Fit skvele monitorujú ľudské telo počas každodenných aktivít a športovania. Vďaka zabudovanému modulu GPS hodinky merajú vzdialenosť, ako aj spálené kalórie, množstvo kyslíka v krvi a tempo. Inteligentné hodinky Huawei vďaka presným údajom o srdcovom tepe obsiahnutým v aplikácii Huawei Health monitorujú a analyzujú kvalitu spánku a úroveň stresu - pri príliš vysokej úrovni zariadenie navrhne vhodné dýchacie cvičenia. Hľadanie správnych športových hodiniek je v súčasnosti veľmi náročné, ale určite sú inteligentné hodinky Huawei Watch Fit skvelou voľbou pre každého fanúšika športovania na mieste.

Inteligentný náramok Huawei Band 4 - športový náramok pre náročných

Monitorovať svoju aktivitu počas celého dňa bez toho, aby ste cítili hodinky na zápästí? Je to možné. To všetko vďaka náramku Huawei Band 4, ktorý sa vďaka nízkej chybe a ergonomickému tvaru dokonale prispôsobí tvaru zápästia. Napriek malému displeju výrobca zabezpečil, aby boli všetky údaje, ktoré toto zariadenie zobrazuje, dobre viditeľné. Nie je tomu inak ani v tomto prípade. Nájdete na ňom informácie o stave pripojenia Bluetooth, informácie o čakajúcich notifikáciách, úroveň nabitia batérie, počet krokov a spálených kalórií, prejdenú vzdialenosť, počasie, teplotu vzduchu, dátum a čas. Vodotesnosť týchto inteligentných hodiniek je nastavená na 5 ATM, takže sa s nimi môžeme bez obáv o zariadenie osprchovať. Hodinky sú vybavené aj funkciou na podporu vašej fyzickej aktivity. Bude merať váš výkon počas behu, chôdze alebo pochodu, jazdy na bicykli a pri používaní zariadení, ako je orbitrek alebo ergometer. Vďaka schopnosti analyzovať váš spánok vám inteligentný náramok umožní venovať pozornosť problému primeranej hygieny odpočinku. Inteligentný náramok Huawei Band 4 je určený pre ľudí, ktorí hľadajú malého pomocníka každodenného života. Vďaka personalizovanému vzhľadu tohto zariadenia bude ideálnym doplnkom pre každého.

Oficiálny predajca Huawei - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky hodinky v našej ponuke pochádzajú od licencovaných distribútorov. V našom obchode nájdete široký výber inteligentných hodiniek, inteligentných náramkov a príslušenstva Huawei. Garantujeme rýchle dodanie!