Dámske modely Ice-Watch sú skvelou voľbou pre aktívne ženy, ktoré si vyberajú predovšetkým ležérne streetové oblečenie, ale stále si zachovávajú triedu a eleganciu. Ich jedinečný dizajn je výsledkom mnohých hodín strávených nad diferencovaným dizajnom a hĺbkovou analýzou trhu. Výsledkom sú známe hodinky, ktoré si dokázali získať tisíce nositeliek po celom svete.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Ice-Watch

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Všetky hodinky značky Ice-Watch sa vyrábajú z plastu. Takéto riešenie nielenže umožňuje vytvárať neobvyklé tvary a formy, ale zabezpečuje aj pohodlie pri nosení hodiniek. Spoločnosť Ice-Watch ponúka rôzne typy hodiniek: športové, elegantné a univerzálne.

Hodinky Ice Watch - módny štýl za prijateľnú cenu

Dámske hodinky Ice Watch sú určené pre moderné a sebavedomé ženy. Modely sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farebných variantoch. Skvelý doplnok, ktorý dodá šarm každodennému štýlu. Ice-Watch je výrobca hodiniek vytvorených pre ľudí, ktorí si zakladajú na originalite a odvažujú sa vyčnievať z davu. Spočiatku boli farebné hodinky s nezvyčajnými tvarmi určené predovšetkým pre tínedžerov, ale čoskoro sa ukázalo, že sú obľúbené aj u iných cieľových skupín vrátane manažérov, umelcov a zástupcov kreatívneho priemyslu.

Najobľúbenejšie série hodiniek Ice Watch

V tejto kategórii predstavujeme dámske hodinky Ice-Watch. Ide o modely z niekoľkých kolekcií navrhnutých v rôznych štýloch. Jedným z návrhov sú dámske hodinky Ice-Watch Sili Forever. V modeloch tejto série sa podarilo skombinovať klasický vzhľad so športovým štýlom, takže hodinky možno nosiť pri športe aj na každodenné nosenie. Dynamický charakter hodinkám dodávajú veľké indexy a ďalšie odstupňovanie okolo ciferníka. Hodinky Sili Forever sú k dispozícii v širokej škále farieb. Materiál, z ktorého sú vyrobené, nespôsobuje alergie, takže je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou.

Ďalším návrhom z nášho online obchodu sú dámske hodinky Ice-Watch Glam. Vďaka jedinečnému dizajnu týchto modelov si ich nemožno pomýliť s inými. Najvýraznejšími prvkami sú farebné plastové remienky, ktoré obklopujú ciferník hodiniek. Prvky, ktoré dodávajú hodinkám jemný a elegantný vzhľad, sú zlaté okraje okolo ciferníka. Všetky modely z tejto série sú vybavené ukazovateľom dátumu na 3. hodine na ciferníku. Plast, z ktorého sú hodinky vyrobené, nespôsobuje senzibilizáciu ani podráždenie, čo je dôležitá informácia pre všetkých alergikov.

Z čoho sú vyrobené hodinky Ice Watch?

Hodinky Ice Watch sú vyrobené z kvalitného plastu a nespôsobujú alergie. Quartzový mechanizmus, minerálne sklo a vodotesnosť 100 metrov, takže si v nich môžete pokojne zaplávať. Väčšina hodiniek je vybavená ukazovateľom dátumu, ktorý zobrazuje aktuálny deň v týždni. V závislosti od modelu sú k dispozícii so svetlým alebo tmavým ciferníkom a farebnými ručičkami pre letný vzhľad.

Predajňa dámskych hodiniek Ice-Watch vo Varšave.

Navštívte náš stacionárny obchod - dámske hodinky Ice Watch čakajú na vás. Vyberte si z rôznych modelov a vyberte si jeden pre seba! Ice Watch - Varšava je mesto, kde nás nájdete!