Zaujímavá história hodiniek Inventic nás priviedla k tomu, že ich môžeme kúpiť ako samostatnú značku s tromi hlavnými líniami. Classic, Trend a Premium sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú hodinky šité na mieru a vyrobené vo Švajčiarsku.

Čítať ďalej

Hodinky Inventic

(27)

Najobľúbenejšie
 1. -18%
  Hodinky Pánske Inventic Active Chrono Aero Hodinky Pánske Inventic Active Chrono Aero
  Skladom - ihneď na odoslanie
  330,00 € 270,00 €

  Inventic Active Chrono Aero C50430.41.61

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Pánske Inventic Active Aero GMT Hodinky Pánske Inventic Active Aero GMT
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  280,00 €

  Inventic Active Aero GMT C54545.41.65

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 3. Hodinky Pánske Inventic Urban Gent 02 Hodinky Pánske Inventic Urban Gent 02
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  185,00 €

  Inventic Urban Gent 02 C54330.41.65

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 4. -18%
  Hodinky Pánske Inventic Active Aqua Hodinky Pánske Inventic Active Aqua
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  271,00 € 222,00 €

  Inventic Active Aqua C51340.41.95

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 5. -18%
  Hodinky Pánske Inventic Active Aqua Hodinky Pánske Inventic Active Aqua
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  271,00 € 222,00 €

  Inventic Active Aqua C51340.41.75

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 6. -18%
  Hodinky Pánske Inventic Active Aqua Hodinky Pánske Inventic Active Aqua
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  271,00 € 222,00 €

  Inventic Active Aqua C51340.41.55

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Koncepcia troch hlavných línií Inventic umožní zákazníkovi vybrať si dokonale vhodný model Swiss Made. Vďaka množstvu modelov v každej z kolekcií Classic, Trend a Premium si môžete vybrať medzi pánskymi klasickými hodinkami, modelmi s vysoko lesklou povrchovou úpravou, prístrojmi s kompresorovými obálkami, chronografmi, potápačskými hodinkami a dokonca aj hodinkami GMT alebo dámskymi hodinkami. Všetky sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a skúsenosťami na základe atlantických.

Invenčné hodinky - 100-ročná tradícia

Hoci má značka dlhú tradíciu, nie každý má s hodinkami Inventic dobré asociácie. Značka bola založená v roku 1915 spoločnosťou Fabrique d'Horlogerie Ed. Kummer SA so sídlom v Bettlachu vo Švajčiarsku. Výroba hodiniek Inventic trvala od 40. do 70. rokov 20. storočia a prístroje neskôr fungovali ako kolekcia Atlantic. V roku 2022 sa spoločnosť Inventic vrátila na trh ako samostatná značka a dnes si ju môžete kúpiť v našom obchode. Ide o Swiss Made a ako sa na švajčiarskych výrobcov patrí, hodinky Inventic sú vysokokvalitné zariadenia, ktoré sa ručne montujú a prechádzajú kontrolou kvality priamo vo Švajčiarsku. Značka stavia na desaťročných skúsenostiach spoločnosti Atlantic, čím poskytuje svojmu nositeľovi záruku kvality, skúsenosti s výrobou náramkových hodiniek a lásku k tvorbe.

Kolekcie hodiniek Inventic - základné línie

Značka vytvorila tri produktové línie, ktoré sa vyznačujú rôznymi štýlmi a vybavením. Zákazník tak má možnosť širokého výberu výrobkov z hľadiska ceny. Každá z nich bude sprevádzať každodenný život. Rozlišujeme línie Inventic Classic, Trend a Premium. V kolekciách nájdete široký výber pánskych a dámskych modelov, vysokokvalitné komponenty, minerálne sklo K1 odolné voči rozbitiu a poškriabaniu a vodotesnosť do 20 ATM.

Hodinky Inventic Classic - pre milovníkov klasiky tohto žánru

Rad Trend sa vyznačuje klasickým dizajnom, ktorý sa bude hodiť k elegantnému ležérnemu oblečeniu, obleku alebo len ku každodennému štýlu. Pánska kolekcia obsahuje obálky so šírkou 40 mm a dámska kolekcia so šírkou 32 mm. Hodinky poháňa strojček Ronda Swiss Made a vyznačujú sa vodotesnosťou 3 ATM. Do ponuky sú zaradené kolekcie Urban Gent a Urban Lady, ktoré sú k dispozícii na kožených remienkoch a oceľových náramkoch a sú zachované v minimalistickom dizajne. Doménou je vertikálne brúsený ciferník s arabskými líniovými indexmi. Do línie Trend patria aj kolekcie City Gent a City Lady, ktoré svojím dizajnom pripomínajú letecké hodinky, majú ľahko čitateľný ciferník a náramky alebo špeciálne textúrované remienky.

Hodinky Inventic Trend - potápačský štýl, šperkové hodinky pre ženy.

Tu máme o niečo odvážnejší dizajn so zaujímavými povrchovými úpravami. Stretávame sa s brúsenými a leštenými povrchmi a sklom K1, ktoré kombinuje vlastnosti minerálneho a zafírového skla. Hodinky Inventic Trend sú poháňané strojčekmi Ronda Swiss Made. Zaujímavosťou je, že táto konkrétna kolekcia obsahuje potápačské hodinky s 10 ATM, priehľadnými ručičkami a indexmi, sekundovou ručičkou a otočným rámčekom. Modely Urban Diver 01 a Urban Diver 02 sa vyznačujú lesklým povrchom obálky, kartáčovanými obálkovými uškami s dátumovkou a v prípade modelu 02 aj luminiscenciou na rámčeku. Vysoká vodotesnosť v klasickejšom vydaní je k dispozícii na modeli Urban Gent, kde je čitateľný ciferník s luminiscenciou na lineárno-arabských indexoch uzavretý v mierne leteckom štýle, ktorý sa odchyľuje od typického potápačského. Pre tých, ktorí majú radi úplne mestský dizajn, odporúčame model Active Gent so špeciálne lešteným ciferníkom, ktorý zaujímavo odráža slnečné svetlo. Čitateľnosť zvyšuje luminiscencia na lineárnych indexoch a vodotesnosť je klasifikovaná na 5 ATM. Do radu Inventic Trend patria aj dámske hodinky City Lady s elegantnou úpravou ciferníka s indexmi v podobe kryštálov pripomínajúcich šperky.

Hodinky Inventic Premium - pre tých, ktorí si cenia funkčnosť

Hodinky Premium sú zďaleka najlepšie vybavené hodinky Inventic. Stretávame sa tu s vysokou vodotesnosťou 20 ATM, chronografom, kompresorovými hodinkami a funkciou GMT. Kompresorom nazývame modely s dvoma korunkami na obale, ktoré sú vhodné na potápanie do veľkých hĺbok. Ovládajú lunetu, ktorá sa nachádza pod sklom hodiniek. Všetky modely radu Premium - Active Aqua, majú takto vyhotovenú obálku, ktorá určite upúta pozornosť každého nadšenca kvalitných hodiniek. Chronograf nájdete v línii Premium Active Chrono, kde bola funkčnosť rozšírená o tachymeter a dátumovku. Celok je uzavretý v športovom dizajne s vysokolesklou povrchovou úpravou lunety. Na druhej strane funkcia GMT, ktorú si obľúbia najmä tí, ktorí cestujú alebo spolupracujú so zahraničnými korporáciami, je doménou línie Premium - Active Aero. Modul GMT umožňuje pohodlné čítanie času bez ohľadu na to, v akom časovom pásme sa človek nachádza. Hodinky navyše umožňujú odčítanie času v 24-hodinovom systéme.

Oficiálny predajca Inventic - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky hodinky v našom sortimente pochádzajú od licencovaných distribútorov. V našom obchode nájdete široký výber hodiniek Inventic. Garantujeme rýchle dodanie!