Locman je známa talianska značka hodiniek. Hodinky tejto spoločnosti už niekoľko rokov používajú vojaci talianskej armády a možno ich vidieť aj na celebritách, ako sú Sharon Stone, Elton John a David Beckham. Sú to jedny z najvýraznejších modelov hodiniek na trhu. Od klasických vzorov sa odlišujú výraznými farbami, nápadnými ciferníkmi s veľkými indexmi s nezvyčajným písmom a ďalšími detailmi, ktoré umožňujú majiteľovi hodiniek vyniknúť z davu.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Locman

(4)

Najobľúbenejšie
 1. -46%
  Hodinky Dámske Locman Stealth Hodinky Dámske Locman Stealth
  Skladom - ihneď na odoslanie
  330,00 € 177,00 €

  Locman Stealth 0804R01R-RRBKRGPK

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -44%
  Hodinky Dámske Locman 1960 Dolce Vita Hodinky Dámske Locman 1960 Dolce Vita
  Skladom - ihneď na odoslanie
  193,00 € 109,00 €

  Locman 1960 Dolce Vita 0253A02A-00BLNKPB

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -31%
  Hodinky Dámske Locman 1960 Solo Tempo Hodinky Dámske Locman 1960 Solo Tempo
  Skladom - ihneď na odoslanie
  217,00 € 150,00 €

  Locman 1960 Solo Tempo 0253R08R-RRWHRGPP

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. -34%
  Hodinky Dámske Locman 1960 Lady Only Time Hodinky Dámske Locman 1960 Lady Only Time
  Skladom - ihneď na odoslanie
  184,00 € 122,00 €

  Locman 1960 Lady Only Time 0253A08A-00WHNKPS

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Avantgardné riešenia a neštandardné materiály, po ktorých značka siaha, sú jej charakteristickým znakom. Inovatívny a ohromujúci dizajn sa tu spája s dokonale fungujúcim mechanizmom a odolnými materiálmi. Pozrite si ponuku dámskych hodiniek Locman a užívajte si vysokú kvalitu svojich doplnkov každý deň.

Vyberte si z početných kolekcií dámskych hodiniek Locman.

V našom obchode nájdete najnovšie kolekcie dámskych hodiniek Locman. Dámy si môžu vybrať hodinky so športovým charakterom, ako aj elegantné modely, ktoré sa hodia k oblečeniu na špeciálne príležitosti. Naša ponuka zahŕňa celkovo desiatky typov dámskych hodiniek.

Dámske hodinky Locman Donna alebo nevšedný dizajn pre každú dámu

V tejto kategórii okrem iného zaujmú dámske hodinky Locman Donna. Pre modely tejto série sú charakteristické oválne ciferníky s veľkými indexmi v podobe rímskych číslic. Ciferník má postriebrený okraj z ušľachtilej ocele a celok je umiestnený na farebnom koženom remienku. Výrobca ku každým hodinkám prikladá remienok v inej farbe, čo umožňuje zladiť vzhľad hodiniek s vaším oblečením.

Pozrite si elegantné hodinky Locman Stealth

Zákazníkom, ktorí chcú spojiť výrazný vzhľad hodiniek s ich funkčnosťou, môžeme odporučiť dámske hodinky Locman Stealth. Všetky modely z tejto série sú vyrobené z vysoko odolného a zároveň mimoriadne ľahkého titánu. Hodinky majú aj gumené remienky, ktoré sa dajú v prípade potreby ľahko vyčistiť. Ciferníky dámskych hodiniek Locman Stealth majú prehľadný, klasický dizajn, ktorý uľahčuje čítanie času. V tejto kolekcii však nechýbajú charakteristické farebné prvky značky Locman. Dámske hodinky Locman Stealth majú ružové, modré, žlté, biele alebo fialové remienky, indexy a sekundové ručičky.

V ponuke máme aj dámske hodinky Locman History inšpirované retro štýlom. Hodinky z tejto kolekcie majú štvorcové ciferníky s indexmi v podobe rímskych číslic a elegantné kožené remienky.