Hodinky Lorus odteraz v predaji! Vďaka tomu budete mať možnosť získať svoje obľúbené modely za oveľa nižšie ceny. Prečo si vybrať značku Lorus? Je to jasné! Je to jedna z najlepších značiek hodiniek, ktoré môžete vlastniť, a to za prijateľnú cenu - teraz môžete získať hodinky Lorus ešte lacnejšie!

Čítať ďalej

Hodinky Výpredaj - Lorus

(4)

Najobľúbenejšie
 1. -10%
  Hodinky Dámske Lorus DRESS Hodinky Dámske Lorus DRESS
  Skladom - ihneď na odoslanie
  89,00 € 80,00 €

  Lorus DRESS RG234QX9

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -10%
  Hodinky Dámske Lorus Fashion Hodinky Dámske Lorus Fashion
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  79,00 € 71,00 €

  Lorus Fashion RG234QX8

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 3. -10%
  Hodinky Dámske Lorus Classic Hodinky Dámske Lorus Classic
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  89,00 € 80,00 €

  Lorus Classic RG213QX9

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 4. -20%
  Hodinky Dámske Lorus DRESS Hodinky Dámske Lorus DRESS
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  89,00 € 71,20 €

  Lorus DRESS RG232QX9

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Spoločnosť Lorus nám ponúka širokú škálu hodiniek na každú príležitosť. Niektoré z nich sú zamerané na módny štýl a sú skvelým príkladom elegancie na akomkoľvek stretnutí, pričom doplnia akýkoľvek outfit. Hodinky v klasickom štýle sú ležérnym náprotivkom elegantnejších hodiniek Lorus, vďaka ktorým budete vyzerať skvele aj v každodennom oblečení. Vyberte si teraz svoj predajný model Lorus.

Jedinečnosť dizajnu hodiniek Lorus

Vďaka premyslenému dizajnu sa tvorcom hodiniek Lorus podarilo navrhnúť hodinky najvyššej kvality. Ich jedinečnosť spočíva v quartzovom strojčeku, jednom z najúčinnejších pohonných systémov, ktorý je napájaný batériou, vďaka čomu sú hodinky mimoriadne presné. Ich dizajn je tiež príkladom vynikajúceho dizajnu - pánske hodinky Lorus sa vyznačujú skvelým dizajnom, najmä tie, ktoré sú celé vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Preto sa dokonale hodia na formálny štýl, napríklad ako doplnok oblečenia na dôležité stretnutie alebo oslavu. Ostatné, športovejšie modely majú najmä ciferníky obohatené o chronograf, ako aj o niečo hrubšie lunety pre lepšiu ochranu pred poškodením. Medzi najobľúbenejšie série značky patria Lorus Ladies Fashion a Classic.

Široký výber hodiniek Lorus

Medzi hodinkami v našom predaji nájdete celý rad rôznych modelov pánskych aj dámskych hodiniek Lorus. Vďaka širokému výberu, ktorý ponúkame, si zaručene nájdete hodinky podľa svojho vkusu. A ak hľadáte vhodný model na darček, Lorus je skvelou voľbou - aj keď chcete nájsť darček pre mladšieho nositeľa, značka Lorus vám to umožní, dokonca ponúka aj detské hodinky.