Dámske pomôcky musia byť nielen funkčné, ale aj správne navrhnuté podľa potrieb moderných žien. Naše zákazníčky oceňujú nielen schopnosti navrhovaných inteligentných hodiniek, ale aj ich dizajn, ktorý sa musí hodiť do rôznych každodenných situácií.

Čítať ďalej

Hodinky Manta

(6)

Najobľúbenejšie
 1. Smart Hodinky Manta Kelly Gold Smart Hodinky Manta Kelly Gold
  Skladom - ihneď na odoslanie
  65,00 €

  Manta Kelly Złoty SWU301GD

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Smart Hodinky Pánske Manta Alexa Strieborný SET Smart Hodinky Pánske Manta Alexa Strieborný SET
  Skladom - ihneď na odoslanie
  87,00 €

  Manta Alexa Silver SET SWU501SL

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Smart Hodinky Detské Manta Kevin Smart Hodinky Detské Manta Kevin
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  79,00 €

  Manta Kevin Czarny SWK02BK

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 4. Smart Hodinky Dámske Manta Alexa Ružová SET Smart Hodinky Dámske Manta Alexa Ružová SET
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  87,00 €

  Manta Alexa Pink SET SWU501PK

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Preto sa oplatí zaujímať sa o modely poľskej značky Manta, ktorá ponúka dokonale navrhnuté, pútavé elektronické hodinky. Okrem vhodného dizajnu majú tieto modely funkcie, ktoré určite splnia očakávania nejednej ženy.

Prečo práve inteligentné hodinky Manta?

V súčasnosti je elektronika všadeprítomná a dokáže výrazne uľahčiť život. Z tohto dôvodu sa oplatí vybaviť sa vkusnými smart hodinkami, ktoré sa rýchlo stanú vašou najväčšou oporou pri každodenných výzvach. Modely Manta obsahujú celý rad praktických funkcií pre zdravý životný štýl (počítadlo kalórií, 22 športových režimov alebo monitorovanie menštruačného cyklu), ale nielen to. Čo ďalšie ponúkajú dámske inteligentné hodinky Manta?

Štýlové inteligentné hodinky pre každý štýl - Manta

Ako sme už spomenuli, štýl dámskych inteligentných hodiniek je mimoriadne dôležitý. Značka Manta stavila na blesk a eleganciu. Okrúhle obálky vybavené multifunkčnými displejmi sú skombinované s vkusnými sieťovanými náramkami, ktoré sú zachované v striebornej alebo zlatej farbe. Rovnako zaujímavé sú aj modely, na decentných remienkoch z prírodnej kože.

Hodinky Manta - funkčnosť spolu s eleganciou

Štýl je štýl, ale inteligentné hodinky majú byť predovšetkým užitočné. Spoločnosť Manta sa postarala o širokú funkčnosť svojich zariadení. Prostredníctvom kruhového displeja je možné využívať okrem iného ovládanie hudby z polohy hodiniek, upozornenia na hovory, SMS správy a aplikácie, počítadlo krokov, upozornenia na hydratáciu a nepohyblivosť, budík a mnoho ďalších vymožeností.

Manta - dokonalé dámske inteligentné hodinky za rozumnú cenu

Vďaka očarujúcemu dizajnu smart hodinky Manta vyzerajú na ženskom zápästí skvele. Navyše vďaka širokej ponuke zariadení je oveľa jednoduchšie nájsť dokonalé inteligentné hodinky. Možnosť pripojenia hodiniek k telefónu je mimoriadne intuitívna, takže si môžete veľmi rýchlo vychutnať množstvo funkcií svojho nového príslušenstva.

Oficiálny predajca inteligentných hodiniek Manta - autorizovaný obchod - distribútor

S hrdosťou oznamujeme, že náš obchod je distribútorom originálnych inteligentných hodiniek Manta. Navštívte našu webovú stránku, kde nájdete množstvo jedinečných modelov.