Inteligentné hodinky Michael Kors Access sú vhodnou voľbou pre všetky ženy, ktoré si potrpia na štýl šperkov, ale zároveň chcú mať prístup k pokročilým technológiám. Inteligentné hodinky Michael Kors Access s vysokou rozmanitosťou funkcií a širokou škálou štýlových možností sú najlepšou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu dizajnérskeho štýlu a modernej technológie.

Čítať ďalej

Hodinky Michael Kors Access

Aktualizovali sme vaše predplatné.

High-tech hodinky sú čoraz populárnejšie - preto nie je prekvapením, že vznikla už štvrtá generácia. Značka Michael Kors Access skvele kombinuje vylepšené funkcie, ako je platenie pomocou hodiniek vďaka aplikácii Google Pay alebo vylepšený modul bluetooth, ktorý umožňuje rýchlejšie a energeticky úspornejšie pripojenie k telefónu.

Michael Kors, ktorý bol doteraz na trhu s hodinkami známy ako návrhár štýlových a módnych hodiniek, sa rozhodol vytvoriť úplne novú kolekciu - inteligentné módne zariadenia. Navyše sa Michael Kors, ktorý doteraz vyrábal hodinky len pre dámy, rozhodol prekvapiť svoje publikum aj pánskymi kúskami.

Inteligentné hodinky MK Access pre mužov a ženy

Inteligentné hodinky americkej spoločnosti tvoria predovšetkým dve kolekcie - dámska MK Access Bradshaw a špecializovaná MK Access Dylan pre mužov. Oba typy hodiniek bežia na softvéri Wear OS a prostredníctvom Bluetooth sa bezproblémovo pripájajú k telefónom so systémami Android a iOS. Vďaka tomu vás hodinky budú informovať o prichádzajúcich správach a upozorneniach zo sociálnych sietí, umožnia vám vzdialene spravovať hudobnú knižnicu a poskytnú vám plnú kontrolu nad funkciami inteligentných hodiniek z telefónu. Široká škála motívov vám dáva možnosť prispôsobiť si vzhľad displeja hodiniek, zatiaľ čo hodinky Bradshaw a Dylan môžete vďaka zabudovanému akcelerometru používať ako fitness tracker. Jediným rozdielom medzi pánskymi a dámskymi hodinkami je materiál puzdra a remienka; zatiaľ čo dámske modely sú vyrobené z hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele, často zdobené kryštálmi, pánske hodinky sú vyrobené z pohodlného a "športovejšieho" plastu.

Inovatívne funkcie inteligentných hodiniek Michael Kors Access

Všetky inteligentné hodinky štvrtej generácie sa však vyznačujú mimoriadne užitočnými funkciami. Podstatné je zavedenie nového operačného systému Wear OS, ktorý umožňuje používať hlasové príkazy na ovládanie inteligentných hodiniek, čo výrazne uľahčuje ovládanie ich funkcií, napríklad prepínanie skladieb počas prehrávania piesne. Áno, to dokážu aj inteligentné hodinky MK Access Gen 4! Okrem toho umožňujú platby hodinkami, čo v kombinácii s aplikáciou Google Pay predstavuje mimoriadne rýchly a jednoduchý spôsob bezkontaktných platieb. Hodinky Michael Kors Access štvrtej generácie majú navyše zabudovaný snímač srdcového tepu, ktorý vám umožní presne sledovať váš pulz a sledovať vaše pokroky vo fitnes. So zabudovaným modulom GPS bude lokalizácia ešte jednoduchšia.

Všetky zariadenia MK Access dostupné na Hodinkovna.sk sa dodávajú s certifikátom originality a vyhradeným boxom. Okrem toho sa na ne vzťahuje dvojročná záruka výrobcu.

Oficiálny predajca Michael Kors Access Retailer - Autorizovaný obchod - Distribútor

Obchod Hodinkovna.sk ponúka hodinky najvyššej kvality dodávané z oficiálnej distribúcie značky Michael Kors Access. Modely sú k dispozícii online. Pri online nákupoch poskytujeme rýchle dodanie.