Oris je švajčiarska značka, ktorá vyrába hodinky už viac ako 100 rokov. Charakteristickým znakom tejto spoločnosti je používanie výhradne automatického strojčeka vo svojich návrhoch. Podľa spoločnosti ide o hodinársku tradíciu, a preto je to najlepší hodinkový pohon. Jedinečný pre túto spoločnosť nie je len mechanizmus, ale aj dizajn, ktorý podčiarkuje červené kyvadlo - symbol značky.

Čítať ďalej

Hodinky Oris

(173)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 9. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 10. -30%
  Hodinky Pánske Oris Classic Automatic Hodinky Pánske Oris Classic Automatic
  Bezplatné doručenie 24H
  1 633,00 € 1 143,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 1 143,00 €

  Oris Classic Automatic 01 733 7719 4071-07 8 20 10

  Bezplatné doručenie 24H
 11. -30%
  Hodinky Pánske Oris Aquis Date Relief Automatic Hodinky Pánske Oris Aquis Date Relief Automatic
  Bezplatné doručeniena objednávku
  2 057,00 € 1 440,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 1 440,00 €

  Oris Aquis Date Relief Automatic 01 733 7730 4153-07 5 24 11EB

  Bezplatné doručeniena objednávku
 12. Nový produkt
 13. Nový produkt
 14. Nový produkt
 15. Nový produkt
 16. Nový produkt
 17. Nový produkt
 18. Nový produkt
 19. Nový produkt
 20. Nový produkt
 21. Nový produkt
 22. Nový produkt
 23. Nový produkt
 24. Nový produkt
 25. Nový produkt
 26. Nový produkt
 27. Nový produkt
 28. Nový produkt
 29. Nový produkt
 30. Nový produkt
 31. Nový produkt
 32. Nový produkt
 33. Nový produkt
 34. Nový produkt
 35. Nový produkt
 36. Nový produkt
 37. Nový produkt
 38. Nový produkt
 39. Nový produkt
 40. Nový produkt
 41. Nový produkt
 42. Nový produkt
 43. Nový produkt
Stránka
Najobľúbenejšie

Výrobky značky Oris sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú tradičné a spoľahlivé riešenia.

Tradícia tvorby značky Oris

Spoločnosť Oris vytvára svoje výrobky od roku 1904 a dodnes sa hlási k svojmu dedičstvu v oblasti výroby hodiniek. Dizajnéri značky konštruujú výrobky, ktoré sú navrhnuté tak, aby svojim majiteľom vydržali dlhé roky bez toho, aby sa znížil ich výkon. Súčasné motto značky "Follow your path" (Nasleduj svoju cestu) dokonale zdôrazňuje, že hodinky tejto značky sú určené pre každého bez ohľadu na to, akou cestou sa práve vo svojom živote uberá. Pre značku Oris je tradičné siahnuť po spoľahlivom strojčeku s manuálnym naťahovaním. Značka ponúka modely s ručným náťahom alebo s automatickým náťahom. Mechanický strojček nie je ničím iným ako prikláňaním sa k hodinárskej tradícii odovzdávanej z generácie na generáciu. Značka Swiss made, ktorú upravujú švajčiarske zákony, je dôkazom toho, aký tradičný je výrobný proces značky Oris, a zdôrazňuje, že spoločnosť vytvára všetky komponenty hodiniek vo Švajčiarsku. Značka Oris je preto synonymom prestíže.

Rôzne kolekcie hodiniek Oris

Značka Oris rozdeľuje svoje rôzne kolekcie hodiniek do štyroch rôznych kategórií - avionika, vodné športy, motoristické športy a kultúra. Vďaka tomuto rozdeleniu môžeme ľahko vidieť, že spoločnosť svojimi výrobkami oslovuje čo najviac skupín, ktoré tvoria jej zákazníkov.

Hodinky Oris ideálne pre letcov

Svetu nebeských výšok dominujú hodinky, ktoré sú vytvorené s ohľadom na nadšencov letectva a samotných letcov. Výrobcovia tejto značky vytvorili hodinky, ktoré upozorňujú na významné letecké udalosti, ako napríklad Oris Żwirko-Wigura, alebo uľahčujú každodenné lietanie v oblakoch s hodinkami Oris Big Crown ProPilot Altimeter, ktoré sú vybavené výškomerom.

Hodinky Oris pre každého potápača

Vodný svet je rovnako zásobený zaujímavými modelmi, ktoré ocenia najmä nadšenci potápania. Modely tejto značky sa vyznačujú najvyššou úrovňou vodotesnosti, mechanizmom na meranie hĺbky ponoru, sú vybavené dekompresným krúžkom a majú ľahko čitateľný ciferník, takže si vždy budeme môcť vychutnať dokonalý odpočet, nech sa ocitneme v akejkoľvek situácii.

Hodinky Oris spoločník automobilových emócií

Motorizmus nás sprevádza v každodennom živote. Značka Oris preto vyrába modely, ktoré sú inšpirované automobilovými značkami, presnejšie konkrétnymi modelmi, ktoré si obľúbili spotrebitelia na celom svete. Existujú aj hodinky, ktoré vzdávajú hold automobilovým pretekom alebo významným automobilovým udalostiam.

Oris - záväzok voči kultúre

Okruh kultúry je značke Oris veľmi blízky, pričom osobitné miesto v ňom zaujíma džezová hudba. Medzi mnohými modelmi značky sú aj také, ktoré sú venované hviezdam tohto žánru, ako sú Bob Dylan, John Coltrane alebo Chet Baker. Spoločnosť tiež investuje do mnohých jazzových podujatí, ako je napríklad poľské podujatie Jazz na Odre.

Oris si zakladá na nezávislosti v tvorbe. To im dáva veľkú voľnosť a slobodu pri konštrukcii ich modelov, aby mohli uspokojiť svojich zákazníkov výnimočnými výrobkami priamo zo švajčiarskej manufaktúry. Oris je tiež symbolom hodiniek vytvorených tak, aby vyhovovali potrebám každého zákazníka. Výrobky vynikajú tým, že zvýrazňujú záujmy svojich majiteľov a sú dokonalým doplnkom rozmanitých štýlov Pridajte sa k elitnej skupine majiteľov hodiniek Oris. Navštívte náš stacionárny alebo internetový obchod, kde si môžete vybrať model prispôsobený vašim individuálnym potrebám.

Predajňa hodiniek Oris vo Varšave

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Oris je len jednou z mnohých značiek, ktoré u nás nájdete. Objednajte si hodinky Oris v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Oris čakajú na vás!

Oficiálny predajca Oris - autorizovaný obchod - distribútor

Obchod Zegarownia je autorizovaným predajcom značky Oris. Navštívte náš stacionárny alebo internetový obchod, kde si môžete vybrať model šitý na mieru vašim individuálnym potrebám. Nájdite hodinky Oris za najlepšie ceny vo Varšave!