Salvatore Ferragamo je talianska značka, ktorá vznikla v roku 1923 a sídli v malebnej Florencii. Salvatore Ferragamo sa špecializuje na výrobu exkluzívnych doplnkov, koženého tovaru, oblečenia a od roku 1960 aj švajčiarskych hodiniek.

Čítať ďalej

Hodinky Salvatore Ferragamo

(6)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

Hodinky s logom Salvatore Ferragamo sú nielen krásne a jedinečné, ale vyznačujú sa aj precíznym remeselným spracovaním, pravým talianskym umením a individualitou, ktorá je obsiahnutá v každom modeli. Značka sa zameriava na to, aby každé hodinky s jej logom dopĺňali dámske aj pánske oblečenie. Hodinky značky sú určené pre tých, ktorí sú odvážni, ktorí oceňujú novinky a odvážne riešenia.

Hodinky Salvatore Ferragamo - z lásky k detailu

Značka Salvatore Ferragamo dbá aj na tie najmenšie detaily, preto používa najkvalitnejšiu ušľachtilú oceľ, ktorej dodáva najrozmanitejšie farby. Nádherné ciferníky chráni vysoko cenené zafírové sklíčko, ktoré sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu. V širokej ponuke nájdeme modely na oceľových náramkoch, ako aj na kožených remienkoch, takže každý má šancu nájsť si model podľa individuálnych preferencií.

Hodinky Salvatore Ferragamo - značka bez hraníc

Po smrti zakladateľa spoločnosti prevzala vedenie jeho manželka Wanda, ktorá zaviedla množstvo zmien. Rozšírila sortiment o parfumy, nové línie oblečenia a predstavila aj kolekciu neobvyklých hodiniek. Vďaka nej sa na trh dostali pozoruhodné modely, od ktorých je ťažké odtrhnúť oči. Výnimočné, netradičné farebné kombinácie, zaujímavé obálky či ornamenty na ciferníku robia z každých hodiniek Salvatore Ferragamo malé umelecké dielo. Remeselné spracovanie tejto značky oceňujú muži aj dámy na celom svete.

Salvatore Ferragamo - hodinky so šperkárskou eleganciou

Hodinky Salvatore Ferragamo nie sú určené len na meranie času, ale majú byť aj dekoratívne a dokonca nahradiť šperky. Jedinečné väčšie sieťované náramky alebo minimalistické náramkové obruče krásne zdobia zápästie, vďaka čomu šperky nie sú potrebné. Každý model sám o sebe je silnou stránkou ležérneho aj elegantného štýlu.

Obchod s hodinkami Salvatore Ferragamo vo Varšave

Každý model z kolekcie Salvatore Ferragamo je ukážkou remeselnej zručnosti a talianskeho originálneho dizajnu. Navštívte náš internetový obchod alebo predajňu hodiniek Salvatore Ferragamo vo Varšave a kúpte si svoje jedinečné hodinky.

Oficiálny predajca hodiniek Salvatore Ferragamo - autorizovaný obchod - distribútor.

Všetky hodinky v našej ponuke pochádzajú z oficiálnej distribúcie. V Zegarowni nájdete široký výber hodiniek Salvatore Ferragamo. Navštívte náš kamenný aj internetový obchod. Podčiarknite svoj výnimočný štýl hodinkami s logom Salvatore Ferragamo.