Značka Vratislavia Conceptum je spoločnosť z nášho domáceho dvora - poľský výrobca výnimočných hodiniek, ktoré zaujmú zákazníkov z celého sveta. Modely, ktoré sa objavujú v jej ponuke, sú malými umeleckými dielami a sú vytvorené s myšlienkou: "Vytvárame symboly a suveníry, nielen prístroje na meranie času".

Čítať ďalej

Hodinky Vratislavia Conceptum

(9)

Najobľúbenejšie
  1. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  2. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  3. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  4. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  5. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  6. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  7. LIMITOVANÁ EDÍCIA
Najobľúbenejšie

Práve tento obchodný model spôsobil, že hodinky Vratislavia Conceptum ohromujúco zapôsobili na fanúšikov hodinárstva. Odvážne návrhy hodiniek vychádzajú z dôležitých momentov histórie, umenia, trendov, ako aj štýlov v móde, architektúre a predmetoch. Práve to robí značku takou jedinečnou a jej hodinky sú predmetom túžby mnohých zberateľov a nadšencov.

Hodinky Vratislavia Conceptum - dotyk histórie

Vratislavská značka Vratislavia Conceptum je výsledkom dlhoročnej lásky Marcina Karolewského k hodinkám. Vznikla v roku 2012, na trh vstúpila s hitom a získala si rešpekt nezvyčajným dizajnom svojich modelov. Výrobca navrhuje, montuje a prechádza záverečnou kontrolou kvality svojich hodiniek výhradne v Poľsku, pričom komponenty objednáva z celého sveta vrátane Poľska. Ponuka značky zahŕňa množstvo úžasných modelov hodiniek, ktoré pútajú pozornosť. Už samotný fakt, že patria k limitovaným edíciám, znamená, že spolu s hodinkami Vratislavia Conceptum získavame niečo jedinečné, čo nám dodá pocit výnimočnosti a odlišnosti. Značka sa zameriava na individualitu, čo je v dnešnej dobe masovej produkcie veľkou hodnotou.

Vratislavia Conceptum - krása pánskych hodiniek

Vratislavia Conceptum sa zameriava na jedinečný dizajn inšpirovaný všetkým, čo je v histórii dôležité. Každé hodinky tu vychádzajú v krátkych sériách, ktoré sú lahôdkou pre fanúšikov úžasných pánskych hodiniek. Modely vychádzajú z dizajnu Bauhausu, hodiniek vo vintage štýle, odkazov na stredovekú európsku históriu, ornamentov vratislavských meštianskych domov... a to je len začiatok! Každé hodinky sú jedinečné a neopakovateľné, unikátne a takmer šité na mieru! Hodinky Vratislavia Conceptum sú vytvorené nielen pre lokálnych patriotov, ale aj pre mužov, ktorí majú radi jedinečné modely, ktoré sa hodia na každý deň a príležitosť. Modely sa hodia k obleku a košeli, k saku a blejzru, k džínsom a nohaviciam na mieru. Zoznam je dlhý, ale nápoveda je jednoduchá - Vratislavia Conceptum je univerzálna značka, ktorá vytvára hodinky na úrovni!

Predajňa hodiniek Vratislavia Conceptum vo Varšave

Ak sa chcete stať majiteľom skvelých hodiniek značky Vratislavia Conceptum, ste na ideálnom mieste. Individualita, modernosť, závan sviežosti - hodinky vratislavského výrobcu vám splnia sny. V našom internetovom obchode nájdete celý rad modelov, z ktorých každý sa môže stať vašimi vysnívanými hodinkami. Bezpečný nákup a rýchle dodanie - garantujeme, že budete spokojní! Hodinky Vratislavia Conceptum si môžete pozrieť aj v našom stacionárnom obchode vo Varšave.

Oficiálny predajca hodiniek Vratislavia Conceptum - autorizovaný obchod - distribútor.

Všetky hodinky v našej ponuke pochádzajú od licencovaných distribútorov. V Zegarowni nájdete široký výber hodiniek Vratislavia Conceptum, ktoré sú dostupné v našom stacionárnom aj internetovom obchode. Garantujeme rýchle dodanie!