Inteligentné hodinky Vector Smart sú odpoveďou na potrebu estetických inteligentných hodiniek s dlhou výdržou batérie a funkciami sledovania aktivity. Vector Smart je nová, rýchlo rastúca značka inteligentných hodiniek s poľským menu a špecializovanou aplikáciou.

Čítať ďalej

Inteligentné hodinky Vector Smart

(41)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
  Smart Hodinky Unisex Vector Smart Stylish Smart Hodinky Unisex Vector Smart Stylish
  Skladom - ihneď na odoslanie
  81,00 €

  Vector Smart Stylish VCTR-34-01-BK

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Bestseller
 5. REMIENOK ZDARMA
 6. REMIENOK ZDARMA
 7. REMIENOK ZDARMA
 8. REMIENOK ZDARMA
 9. REMIENOK ZDARMA
 10. REMIENOK ZDARMA
 11. REMIENOK ZDARMA
 12. REMIENOK ZDARMA
 13. REMIENOK ZDARMA
 14. REMIENOK ZDARMA
 15. REMIENOK ZDARMA
 16. REMIENOK ZDARMA
 17. REMIENOK ZDARMA
 18. REMIENOK ZDARMA
 19. REMIENOK ZDARMA
 20. REMIENOK ZDARMA
 21. REMIENOK ZDARMA
 22. REMIENOK ZDARMA
 23. REMIENOK ZDARMA
 24. REMIENOK ZDARMA
 25. REMIENOK ZDARMA
 26. REMIENOK ZDARMA
 27. REMIENOK ZDARMA
 28. REMIENOK ZDARMA
 29. REMIENOK ZDARMA
 30. REMIENOK ZDARMA
 31. REMIENOK ZDARMA
 32. REMIENOK ZDARMA
Najobľúbenejšie

Bežné analógové hodinky sú už dávno prežitkom. V súčasnosti sú čoraz populárnejšie inteligentné hodinky. Inteligentné hodinky, ktoré sú až po okraj nabité užitočnými funkciami, potešia majiteľov svojou vynikajúcou prispôsobivosťou všetkým podmienkam. Zároveň predstavujú moderný dizajn, ktorý lahodí oku. Jednou z najzaujímavejších značiek vytvárajúcich inteligentné hodinky je Vector Smart. Pozrite si, čo hodinky tejto značky ponúkajú.

Na čo si ceníme inteligentné hodinky Vector Smart?

Vector Smart sú športové hodinky na každodenné aktivity, ale aj pre aktívnych ľudí. Čím nás môžu tieto hodinky prekvapiť? V prvom rade vydávajú batériu, vďaka ktorej hodinky vydržia v závislosti od používania modelu nepretržite 5 až 15 dní. Nabíjanie prebieha vďaka praktickej magnetickej nabíjačke USB a trvá 2,5 hodiny. Ďalším dôležitým prvkom hodiniek Vector Smart je menu a aplikácia v poľštine. Účelová aplikácia Hit Fit Pro a inteligentné hodinky Vector Smart sú v poľštine. Používanie inteligentných hodiniek Vector Smart je preto skutočným potešením.

Schopnosti inteligentných hodiniek Vector Smart

Funkcionalita je charakteristickým znakom každých inteligentných hodiniek. Nie je tomu inak ani v prípade modelov Vector Smart. Každé hodinky sú vybavené užitočným teplomerom. Vďaka nemu majiteľ hodiniek zistí, kedy je jeho telesná teplota príliš vysoká alebo príliš nízka. Presnosť merania teploty je až 0,2 stupňa Celzia. Ďalšou dôležitou funkciou, ktorú má k dispozícii každý fanúšik fyzickej aktivity, je monitor srdcového tepu. Čo to je? Merač tepu je funkcia, pomocou ktorej sme schopní sledovať frekvenciu nášho pulzu a kontrolovať prietok krvi v zápästí. Ak ste nadšencom behu, táto funkcia nesmie vo vašich inteligentných hodinkách chýbať.

Fyzická aktivita nie je jediná vec, ktorou človek žije. Dôležitou súčasťou života každého človeka je spánok. Pomocou aplikácie Hit Fit Pro môžete skontrolovať trvanie hlbokého spánku, plytkého spánku, počet a dĺžku prebudení. Odteraz budete poznať aj kvalitu svojho spánku. Pre zaneprázdnených ľudí je dôležité neustále sledovať všetky informácie, ktoré sú k dispozícii v telefóne. Vďaka schopnosti inteligentných hodiniek Vector Smart zobrazovať oznámenia z telefónu budete mať prehľad o najdôležitejších správach, ktoré ste dostali do svojho smartfónu.

Vector Smart - prispôsobte si svoje inteligentné hodinky

Pri rozhodovaní o novom príslušenstve každý z nás myslí nielen na jeho funkčnosť, ale aj na to, ako vyzerá. Povrchová úprava inteligentných hodiniek Vector Smart je pôsobivá! Vďaka našej širokej ponuke hodiniek si môžete vybrať svoj vysnívaný model z rôznych farebných možností. Či už sa vám páčia čierne, ružové alebo biele inteligentné hodinky, model Vector Smart je pre vás tou správnou voľbou.

Radi meníte svoje hodinky v závislosti od príležitosti? Nič zložitejšie už nemôže byť. Prispôsobte si hodinky pomocou piatich ďalších remienkov. Každý model je vybavený funkciou rýchlej výmeny remienka, takže na jeho výmenu nepotrebujete žiadne nástroje. Každé z inteligentných hodiniek Vector Smart sú vybavené možnosťami prispôsobenia vzhľadu ciferníka. Aplikácia Hit Fit Pro ponúka celý rad dostupných možností na zmenu ciferníkov hodiniek.

Inteligentné hodinky Vector Smart - spravujte svoje aktivity pomocou aplikácie

Výkon inteligentných hodiniek Vector Smart by nebol taký výnimočný, keby neboli vybavené špeciálnou aplikáciou HitFit Pro. Táto aplikácia je k dispozícii pre majiteľov zariadení so systémom Android aj iOS. Poskytne vám funkciu budíka a alarmu, môžete tiež dostávať upozornenia, keď nie ste aktívni, alebo ak neviete, kde ste hodinky Vector Smart nechali, použite funkciu "nájsť hodinky".

Oficiálny predajca Vector Smart - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky inteligentné hodinky Vector Smart, ktoré pochádzajú z nášho obchodu, boli získané od licencovaného distribútora, takže sú 100 % originálne. Presvedčte sa sami tým, že si ich objednáte v našom internetovom obchode.