Náramky z prírodných kameňov Gemini - história značky: Spoločnosť Gemini, ktorú v roku 2013 založili bratia dvojčatá, je v súčasnosti najväčším výrobcom náramkov z prírodných kameňov v Európe. Náramky sa vyrábajú ručne v Belgicku a používajú sa v nich kamene z celého sveta - z Mexika, východnej Európy a Ázie. Každý z použitých kameňov má inú silu a účel. Napríklad sodalit chráni pred negatívnou energiou, howlit upokojuje nervy a stres a tigrie oko vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Čítať ďalej

Náramky Gemini

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Filozofia spoločnosti Gemini

Filozofia spoločnosti je založená na troch pilieroch: byť prírodný - rovnako ako kamene, ktoré výrobcovia používajú; byť sociálny - značka podporuje miestny trh práce; a byť iný - spoločnosť sa vyhýba kancelárskej práci tým, že pracuje po celej Európe a nepoužíva Photoshop na úpravu fotografií - takže to, čo vidíme na fotografiách, plne odráža vzhľad a atmosféru šperkov Gemini.

Kolekcie šperkov Gemini

Značka Gemini ponúka množstvo kolekcií náramkov, ktoré budú skvelým doplnkom k pánskym aj dámskym outfitom. Patrí k nim séria Classic, ktorá obsahuje farebné kamene, séria Basic s mierne monochromatickým výrazom, séria Special s náramkami na kožených remienkoch, séria Must Have s mierne kovovým leskom a séria Bestsellers, ktorá je kolekciou najobľúbenejších motívov. Keďže korálky sú ručne vyrábané z prírodných kameňov, každý má svoj jedinečný vzhľad a výraz. Doplnené príveskami v podobe krížikov, lebiek, Budhu a loga spoločnosti vytvárajú jedinečný celok, ktorý bude nielen nadčasový, ale pritiahne aj mnohé pohľady.