Drevené hodinky Plantwear si získali srdcia fanúšikov v Poľsku aj v zahraničí. Ich hodinky z dreva sú malé umelecké diela, ktoré vznikli kombináciou ušľachtilého prírodného materiálu a špičkových hodinových komponentov. Zoznámte sa s Plantwear - drevenými hodinkami!

Čítať ďalej

Hodinky Plantwear

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Značka Plantwear je v súčasnosti jednou z najlepších možností pre milovníkov ekologického životného štýlu. Modely hodiniek Plantwear vyrobené z dreva dokonale zodpovedajú súčasným trendom v oblasti ekológie a používania biologicky rozložiteľných materiálov, ale zároveň nevyzerajú o nič menej exkluzívne ako hodinky vyrobené tradičným spôsobom.

Hodinky Plantwear - pôvod

Plantwear je poľská značka z mesta Radzyń Podlaski, ktorá sa rozhodla, že vytvárať hodinky a rôzne doplnky z dreva je skvelý nápad, pretože ide o použitie materiálu, ktorý je nielen biologicky rozložiteľný, ale umožňuje aj čerpať z prírody. Vďaka tomuto riešeniu má teraz každý možnosť vybrať si úplne individuálne hodinky - veď žiadne dva kusy dreva nie sú rovnaké, čo zaručuje absolútne jedinečný vzhľad.

Prečo si vybrať hodinky Plantwear?

Jednou z nesporných výhod týchto hodiniek je ich zameranie na ochranu životného prostredia - hodiniek aj samotnej značky. Na výrobu obalov a náramkov sa používa veľmi málo dreva, čo je zároveň materiál, ktorý sa dá pomerne ľahko vrátiť späť do prírody - značka Plantwear sa zapája do environmentálnych kampaní a každý mesiac vysadí 50 stromov. Ďalším dôvodom, prečo si vybrať hodinky Plantwear, je spôsob ich výroby - spracovanie dreva je nepochybne menej škodlivé pre životné prostredie ako spracovanie nehrdzavejúcej ocele. Navyše oceľ sa nedá zhodnotiť, čo má za následok, že materiály použité na výrobu hodiniek po čase skončia na skládke. Na druhej strane sú drevené hodinky Plantwear biologicky odbúrateľné, takže v určitom okamihu budú môcť opäť vstúpiť do kolobehu prírody.

Hodinky Plantwear - ktoré z drevených ponúk by ste si mali vybrať?

Výrobca ponúka množstvo rôznorodých kolekcií, ktoré svojím spracovaním určite potešia každého používateľa. Jednou zo základných línií bude nepochybne séria Plantwear Select s moderným športovým dizajnom. V tejto kolekcii je prekvapivo náramok vyrobený aj z dreva. Chronografy na ciferníku budú slúžiť na meranie výkonu alebo času potrebného na prekonanie určitej vzdialenosti, zatiaľ čo charakteristická priehlbina v hornej časti ciferníka, farebne kontrastujúca so zvyškom ciferníka, dodáva hodinkám nevtieravý, ležérny charakter.

Dámy zasa poteší kolekcia drevených hodiniek Plantwear Lark Slim. Pastelové farby a minimalistický charakter týchto modelov sa dobre kombinujú s moderným, najmä letným mestským štýlom. Ďalšiu pozornosť púta skvele spracovaný kožený remienok. Pohodlie a fantastický, ležérny štýl sú hlavnými znakmi tejto kolekcie.

Ak si potrpíte na ekologický štýl a vždy si vyberáte výrobky s minimálnym narušením krehkej prírodnej rovnováhy, hodinky Platnwear sú určite niečo pre vás. Nečakajte, objednajte si ich teraz a presvedčte sa, ako dokonale vám dizajn takýchto hodiniek pristane!

Oficiálny predajca Plantwear - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky hodinky Plantwear, ktoré nájdete v našom obchode, pochádzajú z autorizovanej distribúcie, čo znamená, že sú vytvorené len z dielov dodaných výrobcom a podľa oficiálnych špecifikácií. Vďaka tomu získate výrobok opísaný značkou, na ktorý sa navyše vzťahuje oficiálna záruka.

Obchod s hodinkami Platnwear vo Varšave

Výrobky Plantwear sú určené pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí, ako aj pre tých, ktorí sa radi odlišujú. Navštívte náš stacionárny obchod v alebo prejdite na stránku Zegarownia.pl a nájdite hodinky Plantwear. Hodinky tejto značky nájdete za najnižšie ceny vo Varšave.