Pánske hodinky Plantwear sú malé umelecké diela. Výrobky tejto značky sú vytvorené z kombinácie najkvalitnejších drevených materiálov a ďalších hodinkových komponentov. Značka dokonale zodpovedá trendu biologicky rozložiteľných výrobkov, ktoré sa dizajnovo vyrovnajú mnohým prémiovým značkám. Nie je teda prekvapením, že fanúšikovia hodiniek a ekológie si zamilovali výrobky značky Plantwear.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Plantwear

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Ak vám záleží na životnom prostredí a chcete hodinky, ktoré sú jedinečné, potom sú výrobky Plantwear určené práve pre vás! Navštívte naše stacionárne predajne vo Varšave alebo prejdite na stránku Zegarownia.pl a nájdite si svoj vysnívaný model.

Pánske hodinky Plantwear - tajomstvá značky

Plantwear je poľská značka z mesta Radzyń Podlaski, ktorá si svojich zákazníkov získala útokom. Vo svojom podnikaní využíva drevo neobvyklým spôsobom. Z rúk dizajnérov vznikajú nielen hodinky, ale aj náhrdelníky, náramky a interiérové výrobky. Pre spoločnosť je však najdôležitejšia jej oddanosť drevu a spokojnosť zákazníkov. V priebehu rokov značka rozvíjala svoje schopnosti, aby čo najlepšie uspokojila svojich fanúšikov.

Pánske hodinky Plantwear - voľba ekologického chlapa

Najdôležitejšou výhodou značky hodiniek Plantwear je jej zameranie na ochranu životného prostredia. Značka zdôrazňuje svoju angažovanosť v ekologických kampaniach. Jedinečná je aj samotná výroba hodiniek, ktorá menej poškodzuje životné prostredie ako u iných značiek, ktoré používajú klasické materiály. Značka ponúka množstvo radov, ktoré uspokoja každého nositeľa. Pozoruhodným príkladom je kolekcia pánskych hodiniek Plantwear Fox, ktorá vyniká nielen jedinečnými materiálmi, ale aj športovým štýlom. Ich jedinečnosť nespočíva len v tom, že sú celé vyrobené z dreva, ale majú aj ďalšie funkcie, ktoré uľahčujú každodenný život. Hodinky majú dátumovku, chronograf a luminiscenčnú povrchovú úpravu, vďaka ktorej ľahko prečítate čas aj v noci. Pánske hodinky Plantwear uspokoja potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.