Hodinky Pulsar patria medzi nespornú špičku týchto značiek, medzi ktorými si každý nájde modely, ktoré mu vyhovujú. Vďaka rozmanitým kolekciám si môžete vybrať z elegantných a štýlových hodiniek, ako aj športových modelov. Nechýbajú ani hodinky na bežné nosenie. Všetky majú jedno spoločné - prepracovanosť, vďaka ktorej dosahujú špičkovú presnosť a odolnosť.

Čítať ďalej

Hodinky Pulsar

(17)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Pánske Pulsar Solar Hodinky Pánske Pulsar Solar
  Skladom - ihneď na odoslanie
  144,00 €

  Pulsar Solar PX3173X1

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Pánske Pulsar Solar Hodinky Pánske Pulsar Solar
  Skladom - ihneď na odoslanie
  135,00 €

  Pulsar Solar PX3171X1

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky Pánske Pulsar Sport Chronograph Hodinky Pánske Pulsar Sport Chronograph
  Skladom - ihneď na odoslanie
  140,00 €

  Pulsar Sport Chronograph PM3189X1

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Hodinky Pánske Pulsar Sport Hodinky Pánske Pulsar Sport
  Skladom - ihneď na odoslanie
  162,00 €

  Pulsar Sport PM3169X1

  Skladom - ihneď na odoslanie
 5. Hodinky Pánske Pulsar Regular Hodinky Pánske Pulsar Regular
  Skladom - ihneď na odoslanie
  122,00 €

  Pulsar Regular PG8289X1

  Skladom - ihneď na odoslanie
 6. -35%
  Hodinky Pánske Pulsar Sport Chronograph Hodinky Pánske Pulsar Sport Chronograph
  Skladom - ihneď na odoslanie
  157,00 € 102,00 €

  Pulsar Sport Chronograph PM3197X1

  Skladom - ihneď na odoslanie
 7. Hodinky Pánske Pulsar Regular Hodinky Pánske Pulsar Regular
  Skladom - ihneď na odoslanie
  144,00 €

  Pulsar Regular PG8348X1

  Skladom - ihneď na odoslanie
 8. Hodinky Pánske Pulsar Solar Hodinky Pánske Pulsar Solar
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  129,00 €

  Pulsar Solar PX3237X1

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
 9. Hodinky Pánske Pulsar Chronograph Hodinky Pánske Pulsar Chronograph
  Bezplatné doručeniedo 3 dní
  128,00 €

  Pulsar Chronograph PT3A95X1

  Bezplatné doručeniedo 3 dní
Najobľúbenejšie

Pulzary sú astronomické objekty, ktoré sa vyznačujú pravidelným a veľmi rýchlym vysielaním rádiového žiarenia, vďaka čomu môžu konkurovať atómovým hodinám, pokiaľ ide o presnosť. Hodinky, ktoré prevzali ich názov, majú s astronomickými pulzarmi spoločnú túto vlastnosť - presnosť a využitie technológie na ovládnutie vesmíru. V roku 1972 bol vydaný prvý model týchto hodiniek, ktorý bol zároveň prvými elektronickými hodinkami na svete, rovnako ako technológia LED podsvietenia. Tieto hodinky sa stali takými populárnymi, že sa dokonca objavili v dobrodružnom filme Jamesa Bonda Žiť a nechať zomrieť, čo len zvýšilo záujem zákazníkov.

Hodinky Pulsar, synonymum modernej technológie

Od roku 1978 značka úzko spolupracovala s japonskou spoločnosťou Seiko. Toto spojenie jej umožnilo vstúpiť do novej fázy činnosti založenej na určovaní nových trendov: prekvapovať moderným dizajnom a neustále predstavovať nové technológie. Spoločnosť Seiko poskytla pokročilé technické možnosti, prínosom značky Pulsar zostal neobvyklý a futuristický americký dizajn. Vďaka rozšíreniu technológie LED displeja sa hodinky Pulsar časom stali synonymom štandardných elektronických hodiniek, ktoré sú dostupné pre každého. V osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch sa na hodinkách Pulsar objavili prvé doplnkové pomôcky, ako napríklad kalkulačka, a vzhľad hodiniek začal smerovať k futuristickému, nevídanému dizajnu. Z tohto dôvodu sú hodinky pochádzajúce z tohto obdobia pre zberateľov veľmi zaujímavé.

Jedinečné kolekcie pánskych hodiniek Pulsar

Hodinky Pulsar dodnes prekvapujú svojou inovatívnosťou, sviežosťou riešení, jedinečným dizajnom a použitými technológiami. V súčasnosti patria medzi najoceňovanejšie mechanizmy hodiniek tejto značky tie, ktoré sú vyrobené solárnou technológiou, získavajúcou energiu na napájanie zo slnečného svetla.

Avantgardné kolekcie značky Pulsar sa často odlišujú od ostatných hodiniek skvelými farbami a estetikou, viditeľnou najmä pri pohľade na ciferníky hodiniek. Obaly z nehrdzavejúcej ocele sa dobre kombinujú s pohodlnými náramkami a koženými remienkami. Ponuka oplýva elegantnými modelmi, ktoré sú určené na zladenie s formálnym šatníkom, aj hodinkami na každodenné nosenie. Nechýbajú ani návrhy pre športovcov a športovkyne. Značka Pulsar je ponukou pre všetkých, ktorí hľadajú originálne a spoľahlivé riešenia v oblasti hodiniek.

Predajňa hodiniek Pulsar vo Varšave

Vyberte si vysoko moderné hodinky Pulsar - internetový obchod Zegarownia vám umožní vybrať si z pestrej ponuky modelov, ktoré sa určite stanú dokonalým doplnkom vášho outfitu a podčiarknu vašu postavu. Hodinky Pulsar nájdete vo Varšave na Zegarownia!

Oficiálny predajca značky Pulsar - autorizovaný obchod - distribútor

Je to autorizovaný distribútor, ktorý nám dodal hodinky Pulsar, čo je istota ich záruky. Môžete si ich vybrať v našom internetovom obchode alebo navštíviť náš stacionárny obchod vo Varšave.