Značka Pulsar si získala uznanie zákazníkov pre svoju pozornosť venovanú spracovaniu a neobvyklému dizajnu. Filozofia značky je založená na vytvorení výrobku s inovatívnym dizajnom v kombinácii s univerzálnym vzhľadom, aby sa každý kupujúci cítil jedinečne a mohol vyjadriť svoju individualitu. Sortiment určený ženám je navrhnutý tak, aby zdôrazňoval krásu a silu, ale aj dodával sviežosť a sebavedomie.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Pulsar

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Hodinky Pulsar sú na trhu známe ako jedny z najlepšie dokončených hodiniek v hodinárskom priemysle. Pulsar nie je len o pánskych hodinkách. Ponúkame aj dámske hodinky Pulsar, ktoré sa nelíšia od pánskych modelov. Zistite, ktoré hodinky sa vám páčia najviac.

Dámske hodinky Pulsar - ideálny darček

Dámske hodinky Pulsar boli vytvorené pre ženy všetkých vekových kategórií - modely s elegantným charakterom majú jemný a delikátny dizajn, ktorý bude svojou univerzálnosťou ideálnym nápadom na darček. Na výrobu dámskych hodiniek Pulsar používajú výrobcovia tie najkvalitnejšie materiály a vytvárajú tak výrobok, ktorý vydrží roky. Za ich presnú chôdzu možno vďačiť použitiu kremenného mechanizmu. Čím ešte dámske hodinky Pulsar vynikajú? Ide o estetiku založenú na drobných, ženských akcentoch - sem patria krásne kombinácie obálok s remienkom alebo náramkom, perleťové ciferníky a drobné ozdoby v podobe kryštálov.