Každá séria hodiniek Roamer s viac ako storočnou tradíciou sa vyznačuje výnimočnou kvalitou, štýlom a funkčnosťou. Bez ohľadu na to, po ktorej kolekcii siahneme, pánske hodinky Roamer dokážu uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka, či už hľadá športové alebo elegantné riešenie. Okrem toho značka vydala aj dva univerzálne modely, ktoré sú u nás k dispozícii, t. j. modely, ktoré vyzerajú dobre na pánskom aj dámskom zápästí.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Roamer

(12)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Pánske Roamer Primeline Daydate Hodinky Pánske Roamer Primeline Daydate
  Skladom - ihneď na odoslanie
  669,00 €

  Roamer Primeline Daydate 981662 47 15 90

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Pánske Roamer Searock Hodinky Pánske Roamer Searock
  Skladom - ihneď na odoslanie
  799,00 €

  Roamer Searock 210633 41 45 20 (210633.41.45.20)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Sortiment pánskych hodiniek Roamer je skutočne pôsobivý - zákazníci si môžu vybrať z desiatok modelov tak rozmanitých, ako len muži môžu byť. Vyberte si hodinky, ktoré doplnia váš jedinečný štýl.

Nepostrádateľné pánske hodinky Roamer

Spoločnosť Roamer sa snaží svojimi produktmi osloviť čo najširšie mužské publikum. Rozlišujeme tak hodinky, v ktorých dominujú rôzne farby - strieborná, čierna, hnedá, biela, zlatá alebo zlatá v kombinácii so striebornou. Ešte viac farebných kombinácií ponúkajú ciferníky, ktoré sa okrem vyššie uvedených farieb dodávajú v modrej a béžovej farbe. Hodinky Roamer pre mužov tiež prezentujú hodiny rôznymi spôsobmi - môžu byť bez označenia, označené indexmi v rôznych podobách, podpísané rímskymi číslicami, arabskými číslicami alebo kombináciou číslic a indexov, nehovoriac o rôznych farbách týchto označení. Spôsobov je naozaj veľa. Zaujímavou možnosťou sú aj hodinky s ďalšími číslicami na ciferníku, ktoré sú nielen praktickým doplnkom, ale aj zaujímavým štýlovým spestrením. Pravdepodobne ani netreba zdôrazňovať, že obaly týchto hodiniek sú k dispozícii v rôznych tvaroch, rovnako ako lunety v rôznych hrúbkach a povrchových úpravách.

Z čoho sa skladajú pánske hodinky Roamer?

Hodinky Roamer určené pre mužov sa vyznačujú aj najvyššou kvalitou materiálov - bez ohľadu na model hodiniek. Ich remienky sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože alebo - podobne ako puzdrá - z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je v niektorých modeloch navyše potiahnutá špeciálnou pozlátenou PVD vrstvou, ktorá poskytuje potiahnutému povrchu nielen zaujímavejší a elegantnejší dizajn, ale aj väčšiu odolnosť voči rôznym druhom poškodenia. Ciferníky tu predstavených hodiniek sú chránené zafírovým sklíčkom - materiálom s mimoriadnou trvanlivosťou, ktorý je tak odolný voči poškriabaniu, prasknutiu alebo rozbitiu.

Pánske hodinky Roamer pre každého elegantného muža

Ak hľadáte netradičný nápad na darček pre muža, ktorý má rád čas pod kontrolou, ale zároveň oceňuje každý okamih a originálny štýl, hodinky Roamer budú určite výbornou voľbou, či už dotyčný preferuje elegantný alebo športový štýl, alebo hľadá univerzálne riešenie. Tieto hodinky uspokoja mužov všetkých vekových kategórií. K výrobku sa dodáva záručný list - platný na celom území Poľska a oprávňujúci používateľa na podporu centrálneho servisného oddelenia spoločnosti Roamer - ako aj certifikát originality a značková elegantná škatuľa.