Spoločnosť Roamer je spoločnosť, ktorá vždy kladie dôraz na zákazníka a jeho potreby. Z tohto dôvodu spoločnosť vytvorila rad dámskych hodiniek, ktorý je v každom ohľade čo najrozmanitejší, aby si každá žena mohla vybrať hodinky, ktoré najlepšie vyjadrujú jej osobnosť. Dámske hodinky Roamer sú k dispozícii v športových, viac či menej elegantných variantoch, ako aj v tých, ktoré sú ideálne na každodenné nosenie. Okrem toho si tu nájde svoj produkt vyznávačka klasického, nadčasového štýlu aj žena, ktorá hľadá moderné a neobvyklé estetické riešenia.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Roamer

(12)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Dámske Roamer Slim-Line Classic Ladies Hodinky Dámske Roamer Slim-Line Classic Ladies
  Skladom - ihneď na odoslanie
  254,00 €

  Roamer Slim-Line Classic Ladies 512857 49 15 20

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Dámske Roamer C-Line Hodinky Dámske Roamer C-Line
  Skladom - ihneď na odoslanie
  257,00 €

  Roamer C-Line 657844 41 55 60 (657844.41.55.60)

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky Dámske Roamer Venus Hodinky Dámske Roamer Venus
  Skladom - ihneď na odoslanie
  237,00 €

  Roamer Venus 600847 41 59 60

  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. Hodinky Dámske Roamer Slim-Line Classic Hodinky Dámske Roamer Slim-Line Classic
  Bezplatné doručeniedo 15 dní
  208,51 €

  Roamer Slim-Line Classic 512857 41 55 20

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniedo 15 dní
Najobľúbenejšie

Hodinky Roamer sú perfektným nápadom na darček pre každú ženu - veď každá žena má rada niečo, čo je elegantné a štýlové. Súčasťou výrobku je štýlové značkové balenie, certifikát potvrdzujúci pravosť hodiniek a záručný list s ponukou celoštátneho servisu.

Hodinky Roamer pre každú ženu

Každé hodinky z tejto dámskej série sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Môžeme tak medzi nimi rozlíšiť dokonale spracované remienky z prírodnej kože, náramky z tej najlepšej a nehrdzavejúcej ocele, tiež s prímesou keramiky, a v prípade niektorých modelov tu máme dokonca výnimočne odolný, pohodlný a estetický (imitujúci oceľový náramok) plast, vďaka ktorému sa nám podarilo dosiahnuť efekt modernej elegancie každého dňa. Puzdrá hodiniek, rovnako ako náramky, sú k dispozícii z nehrdzavejúcej ocele alebo keramiky, niekedy navyše potiahnuté mimoriadne pôsobivou a elegantnou PVD vrstvou, ktorá má tiež zásadný vplyv na ešte vyššiu kvalitu výrobku (zvyšuje odolnosť proti poškriabaniu). Hodinky Roamer používajú iba zafírové sklá, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči rôznym druhom poškodenia, ako je rozbitie, poškriabanie alebo rozbitie. Treba poznamenať, že každý z tu predstavených hodiniek je vybavený mimoriadne presným a zároveň spoľahlivým moderným quartzovým mechanizmom, ktorého švajčiarska kvalita hovorí sama za seba.

Funkčnosť dámskych hodiniek Roamer

Medzi tu predstavenými dámskymi hodinkami Roamer je k dispozícii niekoľko zaujímavých a praktických možností. Predovšetkým sú tu dátumové displeje, pomocou ktorých môžete kontrolovať aktuálny deň v týždni alebo v mesiaci. Okrem toho sú hodinky vybavené užitočnými sekundovými ručičkami, ako aj rôznym stupňom vodotesnosti. Za zmienku stojí aj to, že spoločnosť Roamer ponúka svojim zákazníkom niekoľko možností časového zastúpenia. Pre ženy, ktoré potrebujú presnosť, sú určené hodinky, v ktorých je každá hodinová pozícia presne označená, a pre dámy, pre ktoré sú hodinky predovšetkým doplnkom šatníka, môžu byť zaujímavým riešením hodinky, v ktorých hodiny nie sú nijako označené alebo sú viditeľné len hlavné hodiny. Okrem toho sú hodiny označené rímskymi číslicami, arabskými číslicami alebo rôzne tvarovanými indexmi.